Ponadprogramowe Multikonto

Viy Curay
Demon
Admin

Viy Curay


Male Liczba postów : 174
Wiek : 25

     
Jeśli posiadasz już siedem kont, dobrze się nimi zajmujesz oraz jesteś kulturalnym Graczem, możesz ubiegać się o zgodę na założenie ponadprogramowej postaci. Musisz jednak spełnić kilka warunków oraz wypełnić prosty formularz.

  • OGÓLNY STAN DBANIA O POSTACI już istniejące - chodzi tutaj o szeroko rozumiane zajmowane się kontami: częstość logowań,  aktywność postaci, sposób podejścia do jej prowadzenia czy rozwoju, sensowność postów, zarządzanie kontem, nie mieszanie się w postaciach i ich wiedzy i tym podobne aspekty;

  • MINIMALNY STAŻ pierwszej postaci musi wynieść minimum 6 miesięcy. Przez ten okres można śmiało zadowolić się siedmioma postaciami, prawda? jedna na miesiąc to już sporo. Poza tym po tym czasie można już jakoś ocenić, czy dana osoba dba o konta, prowadzi je należycie, udziela się często czy też poradzi sobie z kolejną postacią. Czy nie zniknie lada dzień, zostawiając dziesięciu kont bez opieki...

  • ILOŚĆ POSTÓW każdej z siedmiu postaci winna wynosić powyżej 300, do tego nie powinny one być nabijane wyłącznie na tematach offtopowych, ale znajdować się w sporej mierze w działach fabularnych, Dodatkowo, założenie każdej kolejnej nadprogramowej postaci może nastąpić dopiero, gdy 'najświeższa' z postaci ma na swym koncie 300 postów. {np. przed założeniem dziewiątej postaci należy napisać ósmą co najmniej 300 postów). W przypadku adopcji postaci posiadającej daną liczbę postów, należy i na niej napisać przynajmniej 300 kolejnych.
    Nie ukrywam, ale Administracja będzie dość surowo patrzeć na ten punkt. W przypadku postaci posiadającej do 500 postów, posty napisane na offie nie powinny przekraczać 1/5 ilości wszystkich postów - w innym razie Admini mogą odmówić. (Tak, będę liczyć)

  • POSTAWA USERA/USERKI: oczywiste oraz całkiem banalne. Osoby awanturujące się czy kłócące o głupoty i siejące zbędny ferment nie będą mogły doznać zaszczytu zakładania nowych kont. Podobnie, jeśli nazbierasz na siedmiu postaciach więcej, aniżeli osiem ostrzeżeń, tracisz tę szansę. Pamiętajcie, jeśli się poprawiacie - osty mogą zniknąć, więc nic straconego.



    F O R M U L A R Z

Kod:
[b]Wszystkie konta[/b]: (w postaci LINKÓW do profilów)
[b]Odkąd jesteś na forum:[/b] (data rejestracji pierwszej postaci, zwłaszcza, jeśli nie jest już w Twoim posiadaniu)
[b]*Postaci osoby współdzielącej adred IP[/b]: (jeśli dzielisz z kimś adres IP, podaj proszę konta tej osoby, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień; siostra, brat, kuzyn, sąsiadka etc.)
Sergey
Dorosły

Sergey


Male Liczba postów : 314
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Wszystkie konta:
Shathow
Shaeera ADOPCJA
Karmel ADOPCJA
Taihen ADOPCJA
Nataniel
Lea ADOPCJA
Sergey SPECJALNY
Tajna Postać Specjalna
Odkąd jesteś na forum: Od maja 2012. W tym roku czwarta rocznica będzie, yay!
*Postaci osoby współdzielącej adres IP: Okasan i jej postki (wszystkich nie pamiętam). Dodatkowo dawniej Suzane, zdarzało mi się też pisać z lapka Tsu.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
A więc - ode mnie masz "+" czyli innymi słowy, ja się zgadzam. Podziwiam Cię, bo posiadając dużą ilość postaci jesteś w stanie je ogarnąć. Osobiście bym się w tym pogubiła.
Czekam jeszcze na zdanie Carls + ew. któregoś z JA jeśli mają coś przeciwko (bądź też nie).
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Nie wiem czy ktoś zaznaczył moje zdanie, więc powtórzę po raz czeci: zgadzam się. Kompetentna z Ciebie osóbka i podziwiam za ogarnianie wszystkiego + aktywnośc.
Sponsored content