Philian

Philian
Dorosły

Philian


Female Liczba postów : 386
Wiek : 24
Skąd : Rzym

     
Imię: Philian
Rasa: Wilk
Ranga: Dorosły
Wiek: Cztery lata
Historia:
Nie pamięta wiele ze swojej młodości. Nie wie ani kim jest, ani skąd pochodzi. Co jakiś czas w jej głowie pojawiają się głosy, emocje rzadziej obrazy. Czy to podświadomość wyrzuca ten bolesny rok? A może trauma jaką przeżyła spowodowała amnezję? Nie dziwcie się Philian jako szczeniak dostała wszystko prócz szczęścia.
Urodziła się w jaskini, znajdującej się niebezpiecznie blisko terytorium smoków. Na początku wszystko było w porządku...mała Philian uczyła się chodzić i porozumiewać ze światem. Pewnego dnia ojciec wyruszył na łowy i nie wrócił. Matka była niespokojna i bardzo przeżywała zaginięcie partnera. Kiedy wilczyca miała sześć miesięcy musiała opuścić "dom". Jednak podroż nie trwała długo już po paru godzinach drogi matka i córka napotkały przeszkodę-smoka. Philian uciekła podczas gdy jej mama odwracała uwagę bestii. Już jej nigdy nie zobaczyła. Pewnie umarłą, w sumie ja tez nie wiem co sie dalej stało z białą wilczycą. Mała niezdarnie pokonywała obcy las. Biegła przed siebie, aż już nie było gdzie biec,ciemność ograniczało pole widzenia...nie zauważyła urwiska. Po przebudzeniu ból odebrał jej na jakiś czas rozum i dlatego dopiero później zdołała zauważyć, że nie widzi na jedno oko. Powiem wam szczerze...nie wiem co ją skłoniło do dalszej walki...może instynkt? Może duchy rodziców nad czuwały? Ale zapłata za życie była wysoka, bo od tamtego dnia cicho i powoli zaczęły uciekać wspomnienia choć wilczyca była zbyt pogrążona w smutku by to zauważyć.

"Gdy się ma cel można żyć...inaczej tylko istniejemy jak drzewa, woda i kamienie"

Po roku samotnego wałęsania się po lesie, już całkiem zapomniała jak wyglądali jej rodzice, ale pamiętała morderce matki...przysięgła, że go zabije. Przez jakiś czas trzymało to pozostałości jej wspomnień w ryzach, ale mimo nienawiści jaką czuła do smoka i on rozwiał się z jej pamięci. I tak oto do dzisiaj wędruje po lasach, jak duch sama niepewna swojego istnienia. Czy jej przeznaczeniem jest pogrążyć się w rozpaczy? A może zmienić się w potwora łaknącego zemsty za nieznane krzywdy? Cóż to jeszcze musi zostać napisane.

"Kim jesteś? -Nie wiem- Skąd pochodzisz? -Nie wiem- Czego pragniesz? -Zemsty-"
Charakter:
Jak zauważyliście Philian jest zimna i nieprzewidywalna. Mało trzeba aby ze spokojnej wilczycy zamieniła się w niebezpiecznego potwora. Stara się opanowywać swoją "mroczną stronę" nie zawsze ze skutkiem. Nie zna uczuć takich jak miłość przyjaźń czy współczucie. W jej świecie wygrywa najsilniejszy a słabszy staje się zwierzyną.
Ekwipunek: Naszyjnik ze swoim imieniem i bandaże.
Coś więcej:
Każdy z nas boi się tych, którzy są inni...jedyną wyróżniająca Philian cechą jest białe oko, ale jak ktoś się do niej zbliży czuje niewytłumaczalny lęk, wilczyca nie jest inna na zewnątrz tylko w środku jej dusza nie przypomina żadną jaką do tej pory spotkałeś.

Atrybuty: Wytrzymałość.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Dorosły, wedle rozpiski ze Wzoru karty postaci jest od lat czterech. Podobnie zaczyna z jednym tylko atrybutem.
Popraw proszę obie kwestie. Kiedy dokonasz korekt, podeślij mi PW - a zaakceptuję oficjalnie KP


OFICJALNIE AKCEPTUJĘ, życzę udanej zabawy