Dział VII Eventy i wydarzenia

Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl

Informacje o aktualnych oraz przyszłych eventach, konkursach oraz wydarzeniach.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/

UWAGA! GLOBALNY EVENT NADCHODZI!
Tak długo wyczekiwane przez was wydarzenie, które wstrząśnie całą krainą! O tak, dosłownie całą, moi drodzy. Będzie gorąco, choć czasem i też chłodno, będzie smutno ale i wesoło! Wiele przygód czeka waszych podopiecznych, ale jednak, jednak nic nie jest za darmo! Niektóre postacie mogą zginąć, zarazić się lub też stracić kończyny. Krwawy deszcz tu i ówdzie spadnie! Ale to od was zależy, od tego jak postać pokierujecie, więc baczcie na słowa, które wypisywać będziecie!

Oczywiście nikt nie zginie bez waszej zgody - zostaną dodane pola do profilu, które radzimy wam uważnie wypełnić! Jeżeli pól nie uzupełnisz - uznamy, że Twoja postać zgadza się na wszelkie nie smaczki, które mogą ją czekać. Ale nie muszą! Powtarzam, że to wszystko od was zależy.

Pojawią się postacie specjalne, które zamieszają tu i ówdzie wyjawiając jednocześnie cel naszego eventu. Do krótkich należeć nie będzie dlatego prosimy wszystkich o cierpliwość, gdyż jest on starannie dopracowywany przez administrację. I tutaj pojawia się prośba do MG! Prosimy wszystkich Mistrzów o odpisanie w kąciku, ponieważ będą oni nam potrzebni.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/

ZAĆMIENIE SŁOŃCA
Dzisiaj, a może to już jutro? Tak czy siak! Z nocy z 17-ego na 18-ego czerwca słońce w krainie zgasło! Istoty z naszego lądu niekoniecznie są wyedukowane i zwyczajnie nie wiedzą, że jest to zwykłe zaćmienie, które zwykle nic złego zrobić nam nie powinno. No właśnie, normalnie...

Wraz z tym rzadkim zjawiskiem w krainie zawitał Cosiek, a konkretniej mówiąc - Thing. Spotkać go można w wielu miejscach. Lecz uważajcie! Ta nietypowa istota ewidentnie pochodzi nie z naszego świata, magia na nią nie działa! I gwarantuję wam drogie wilki, wilczaki i nie tylko, że wasze postacie okropny dyskomfort przy nim będą czuć. Czym to jest spowodowane? Co się dzieje?
Ach o tym...! To już niebawem!

Zapowiadane pola profilu ukazały się! Radzimy je uzupełnić!
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
TRZĘSIENIA ZIEMI I ZARAZY!
Och tak, dobrze czytacie! Ale czemu te dwie rzeczy postawiono obok siebie? Powód jest jednoznaczny, a może dwu... a nawet trzy-znaczny! Otóż odpowiedź jest jasna i klarowna; kruki z trojgiem czerwonych oczu! Szkoda, że nie wasze postacie, tylko Wy, userzy macie wgląd do gazetki albowiem ptaki te roznosić zarazę będą. A to dlateeego było to pole profilu! Ano, dlatego.

Ale skąd te ptaki? O co chodzi z tymi trzęsieniami? Zapraszamy ponownie serdecznie na fabułę, gdyż ziemia tu i ówdzie sobie popęka, i to dosyć głęboko, wypuszczając tym samym te czarne ptaszyska, zarażone i zmutowane, roznoszące zarazę!
Leo, współczuję!

A więc małe podsumowanie:
- zaćmienie dalej trwa,
- w krainie robi się coraz chłodniej,
- coraz trudniej rozróżnić noc od dnia,
- Cosiek szaleje i porywa wilki.
A to dopiero początek!

A teraz najważniejsze!
Wilki z odznaczoną chorobą lekką przy spotkaniu kruków zostają zarażone następującymi objawami:
- podobne do grypy,
- plucie krwią,
- częsty kaszel.
Natomiast przy chorobie ciężkiej:
- zmęczenie,
- brak apetytu,
- światłowstręt,
- słabe kości,
- zawroty głowy,
- problem z koncentracją.

Spokojnie, wszyscy przeżyją... Chyba.

Prosimy nie zmieniać treści pól w profilu!
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
PLAGI!

Trochę event się zastał... ale chwila, moment! Kolejne rzeczy się dzieją! Otóż moi drodzy, na naszą biedną i styraną Krainę spadły kolejne nieszczęścia.
Tym razem są to w istocie plagi.
Ale cóż to los dla nas przyszykuje? Krew, żaby, szarańcze, a może nawet i... śmierć?
Jedno jest pewne - chmury deszczowe nie będą zapowiadać kolejnego jesiennego deszczyku, tylko przykrą niespodziankę, ale jaką...? Oj, dowiecie się.

Zaćmienie księżyca dalej trwa!
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Ho, ho, ho, Wesołych Świąt wszystkim!
Myślicie, że Was opuściłem, pyszczki Wy moje? Albowiem tak się nie stało, ponieważ postanowiłem, iż przybędę do Krainy, a za to, iż nie zdążyłem 6 grudnia, bardzo przepraszam! Niestety, ale miałem bardzo dużo rzeczy do roboty, moje elfy pracowały dniami i nocami, by wystarczyło zabawek dla dzieci w ten niezwykły dzień. Ale kto powiedział, że tylko dzieci mogą uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu? Zauważyłem, iż na tych terenach działy się okropne rzeczy, między innymi plagi, które były bardzo niebezpieczne dla Was. Nie mogę doczekać się pierwszego śniegu tutaj! Jeżdżenie na sankach jest bardzo niesamowite, polecam Wam to wypróbować! Albo pyszne pierniczki ozdobione lukrem i kolorową posypką, mniam! Aż mam na nie teraz ochotę! A Wy? Chcielibyście spróbować wszystkiego, czego podaje się na święta? Albo chociaż spotkać mnie? Czekam na Wasze listy, ukochani! Mam nadzieję, że się za jakiś czas spotkamy!
~Święty Mikołaj

Jak widzicie, Święty Mikołaj wysłał do nas każdego list! Zapewne zastanawiacie się teraz, czy byliście grzeczni, kto wie - może tak? Tak oto rozpoczyna się kolejny event, w którym mogą wszyscy wziąć udział, albowiem wystarczy tylko wysłać list do Świętego, by następnie móc dostać to, czego się pragnie. Albo i rózgę, zależnie od tego, co dobrego lub i złego wykonało się w tym roku.

Oto zasady:


  • Każdy użytkownik może wysłać list do Świętego Mikołaja, jednak tylko jedną postacią. Zatem zastanówcie się dobrze, na którym charakterze chcesz otrzymać wymarzony (dla niej) prezent!
  • Wasza postać może kłamać w liście, że była miła i pomocna przez cały rok, jednak pamiętajcie - Mikołaj wszystko widzi!
  • Odebranie prezentu odbędzie się w wybranej przez Was dacie - przecież to Wam, a nie nam ma być najwygodniej!

ANKIETA!
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
No i doczekaliśmy się kolejnego eventu! Jakiego? Jak to zostało podane w Ogłoszeniach, do naszej Krainy przyszedł królik, hopsając na swoich małych, puszystych łapkach, który ma na imię... No właśnie, jak on ma na imię? Tego nie zdołał zdradzić. Nosząc ze sobą koszyczek z pięknie ozdobionymi pisankami, zorganizował konkurs w całej Krainie. Na czym on będzie polegał? O tym dowiecie się poniżej, albowiem znajduje się tam także regulamin udziału!

1. Każdy Użytkownik może zgłosić się do rywalizacji tylko jedną postacią. Niedozwolone jest, by kilka należących do tego samego Użytkownika wzięło udział w konkursie.

2. Zadaniem jest stworzenie jak najpiękniejszej pisanki - nie w GIMP-ie lub innym programie graficznym, po prostu musicie opisać własnymi słowami to, jak ona wygląda!

3. Jury wybierze najlepsze według nich opisy oraz przyzna miejsca - pierwsze, drugie, trzecie oraz specjalne wyróżnienie (a'la czwarte).

4. Uczestnicy za udział w konkursie dostaną nagrody pocieszenia, zatem nie wszystko stracone, jeżeli nie wygrasz.

5. Specjalny temat zostanie utworzony 23 lutego 2016 roku - tam należy pojawić się swoją postacią.

Zapraszamy do udziału!
Sponsored content