Oceń postać~

Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
9/10. Czemu? Bo... Bo tak.
Mort
Upiór

Mort


Male Liczba postów : 237
Wiek : 31
Skąd : dGr

     
9/10. Choć słabo znam ów postkę, to jednak nie mam serca dawać słabej oceny. W końcu nie ocenia się książki po okładce ;3
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Dycha. Od wieków moja ocena jest ta sama. C:
Taimi
Dorosły

Taimi


Female Liczba postów : 303
Wiek : 27

     
Dyszek. Od zawsze kocham Noish'a. Naprawdę.
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Lubię historię Tai, o wielu innych rzeczach nie mówiąc. Dziesięć.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Mam bardzo dziwaczny sentyment do tej postaci. D:
10
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
10 czemu?
Nwm tak po prostu.Ta postac jest bardzo interesująca...kiedyś popiszemy- mam nadzieję
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
10/10
Tajemnicza postać, ciekawa historia i ogólnie kolor, który jest związany z nickiem ^^
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
10
Bardzo lubię tę wilczycę,po za tym jest dość tajemnicza, piękna historia.Dość tyle weny, wszędzie jej dużo,tak jak mnie.Bardzo podoba mi się imię i avek,sorry ale ten zez ku górze skierowany
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
9/10
Postka fajna i ciekawie prowadzona. Widać, że pomysłu ci nie brak jak mi xd
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
10
Wilk mający dużo doświadczenia, trzymający się regulaminu, fajny avek historia i w ogóle bardzo fajna postać. Polubiłam go
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
10/10
Bez dwóch zdań – superowa (smutna po części) historia + 2 kruki, które kojarzą mi się z Gilbertem Nightrayem (i też z drugim openingiem Magic Kaito 1412, Code Geass) ;D
Piszesz na bieżąco, a nie pozostawiasz forum puste, starasz się je ożywić.

10++
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Masz u mnie 12/10 za sam avatar. Dodatkowo imię postaci wyjątkowo mi przypadło do gustu. I ogólnie. Jedna z sympatyczniejszych istot. ;-;
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Jestem sympatyczna? Chyba tylko w internecie, bo chłopak siostry zastanawia się, jak mnie przywrócić do porządku :3
Awatar oryginalny, dopracowana kreska, niezwykle ludzki. Kojarzy się ze szkołą, a szkoła jest od tego, by spotykać się z innymi. Większość na nią narzeka, bo idziemy po niby "gówno", ale to jest nieprawdą. Twoje imię kojarzy mi się z Weat, co jest skrótem od pogody. Heterochromia, lubię to zjawisko :3
Trzymaj ode mnie 20/10 :3
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Nie będę liczył faktu, że samą userkę polubiłem etc.
Jeśli chodzi o postać - jest dość oryginalna i potrafi nieźle namieszać w fabule. Bardzo dobrze prowadzona i nie mam nic do zarzutów, poza tym sam chętnie często jak nie mam nic do roboty to czytam twoje fabuły.

10/10
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
10/10
Dlaczego to? Przecież nawet Cię w fabule nie poznałam. Ale lubię dramatyczne historie, zmieniające się tak jak w tragediach Szekspirowskich. Plaga nieszczęść spotkała Twoją postać, jednak ta się nie poddaje i myśli o zemście. Tak samo by zrobiła Lacie. Przecież zostały w niej szczątki nienawiści do ojca i szkarłatnego rodu. Jednak Lacie matkę bardziej kochała niż ojca, chociaż żałowała, że ta nic nie może zrobić, bo przecież ojciec to głowa rodziny. Dobra domieszka nauki, bardzo lubię wilki, które są związane z technologią, ale także i z naturą. Gdyby była Wataha Natury, dołączyłabym do niej, ale obecnie takiej nie ma. Długa historia, wciągająca, ale także i smutna. Przypomina mi czasy II wojny światowej, kiedy to tworzono bomby atomowe. Być może to są?
Wygląd postaci oryginalny, ekwipunek także. Słuchawka w uchu, sztylety...
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
10
Jest to bardzo ciekawa postać. Ma interesującą historię i widać że ma plan wobec postaci. Ciekawie ją prowadzi i jest bardzo aktywna. Ciekawy avek, podpis, rzadką występujący brak weny.
Kroenen

Kroenen


Male Liczba postów : 206
Skąd : Berlin.

     
Dziewiąteczka. Z przyczyn nieznanych bardzo sympatyzuję z tą postacią.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
9 odwzajemniam, acz kolwiek mam wrażenie że twoja historia na kp jeszcze się nie skończyła. Jakbyś urwała ją w połowie
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
6,5/10.
Awatar bardzo mi się podoba, i nie chodzi mi o samą obróbkę, która także jest śliczna. Ogólnie uwielbiam tę postać. Jednakże jest kilka 'ale', które skłoniły mnie do obniżenia oceny. Bo nie chodzi tutaj przecież o samą prezentację wilczycy. Historia twoja strasznie kojarzy mi się z drugą częścią Króla Lwa, choć niektóre wydarzenia odrobinę się różnią. Brak oryginalności, acz nie mam ci tego bardzo za złe. Wielokrotnie popełniasz błędy w swoich postach, które i tak są niezwykle krótkie. No cóż, do oceniania podchodzę surowo, meh. Mnie też możecie krytykować!
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
9/10
Przemiła postać, przesympatyczna i słodka. Historia jest fajna, oryginalna od innych, wyróżniającą się czymś, co bardzo lubię - zmianą koloru oczu. Aż mi się Poszkole przypomniało i moja inna wilczyca. Ale to dawne czasy, no! Lacie ją bardzo polubiła, sądzę, że zostanie dobrą lekarką w Lecznicy, ale to moje zdanie, oczywiście.
Sponsored content