Forumowy Off

Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Chcę to zobaczyć xD
Viktoria
Latający Mag

Viktoria


Female Liczba postów : 7

     
Skoro Wheat skomentowała to nie mogę być od niej gorsza.
NO ELO xD
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Wiecie, trudno reaktywować dla pięciu osób, niestety D:
Nie żebym była mega pesymistą, ale - niestety - era WOW na fora z magicznymi wilczkami... wygasła . Aczkolwiek gdyby coś, faktycznie, na poważnie i z sensem, pełnym zaangażowaniem, to jestem z Wami. Czasu niestety niewiele, więc ja nie podejmę się zadania, które mnie na bank przerośnie. Zresztą z moim adminowaniem i tak zawsze różnie bywało, także ten... x'D Lepiej niech pozostanie wspomnieniem, tyle. Ale tak czy owak, kończąc przydłuuuugi wstęp: pomogę, na ile dam radę.


I ten, no...
WESOŁYCH ŚWIĄT, każdej zbłąkanej Duszce, która tu jeszcze zajrzy ♥
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Porządna próba na pewno nadejdzie, ale to z czasem

Wzajemnie c:
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl




brakowało mi podobnego walenia spamem haha xd
Morte
Demoniczny Dowódca Łowców
MG

Morte


Female Liczba postów : 105
Wiek : 25

     
O mamszo, jak przyjemnie sobie po tylu latach wrócić i powspominać. Szkoda, że takie pustki <__>
Puszczyk
Junior Admin
Dorosły

Puszczyk


Male Liczba postów : 147
Wiek : 27

     
O JEZU VIKTORIA.
TEN NICK.
TEN AVATAR.
REAKTYWOWAŁ WSPOMNIEŃ CZAR.

Pamiętasz jak się nie lubiłyśmy i byłyśmy top forum enemies????????

To były czasy, jezu wzruszyłam się. XD


Ojej, i Taharak <3
Nie poznałam cię po tym koncie. Ciepło w serduszku. Myślę że z reaktywowaniem nic nie wyjdzie, ale jakbyście się kiedyś chcieli zgadać nwm na jakimś czacie czy innym facebooku i pogadać co tam u was jak życie itp, to ja chętnie.
Viktoria
Latający Mag

Viktoria


Female Liczba postów : 7

     
Welp, zobaczyłam teraz tylko Twój nick i od razu mi się wyrwało "O jezu, Puszczyk" XDD

JA TO PAMIĘTAM JAK SIĘ LUBIŁYŚMY, ALE CO TAM
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Spoko, mnie połowa forum kochała, a druga nienawidziła, więc ten... x"DD
Vincent
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik

Vincent


Male Liczba postów : 369

     
Tyle dłubania, walki z własnym mózgiem i najróżniejszymi kontami, byleby tylko odzyskać hasło, bo widać, że ktoś tu jeszcze żyje i... I cóż, nawet nie wiem, co powiedzieć.

Pamiętam. Tęsknię. Czekam na reaktywację, choćby miała i nastąpić za dziesięć lat.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Misie pysie, zajrzałam tu z czystego sentymentu i oczy mi się zaświeciły na widok tak świeżej daty wiadomości. Tęsknię za wami, wciąż troszeczkę liczę na wielki powrót wilków. Wciąż moją główną ocką jest Wheat, choć pod nieco inną postacią. c: Także wilki na zawsze w serduszku.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Tiaaa, reaktywacja miała duże problemy. Z mojej strony niewiele zdziałam, bo jednak praca samemu gdy się nie ma kompletnie czasu nie ma sensu. Aczkolwiek miło  że jeszcze ktoś tu wbija!



Tyle, że prace są, ale potrwają długo... Tym bardziej że NIESTETY ale forum będzie czekał pewien rework i to potężny.
Vincent
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik

Vincent


Male Liczba postów : 369

     
Reaktywacja... Więc jednak. Dawno po tym, jak palce odzwyczaiły się od klawiszy, a umysł zatracił zdolność lotu ponad kredyty i rachunki.
Dziś mija równo rok, od chwili gdy ostatnio napisałam cokolwiek twórczego. Ale karmcie mnie, karmcie nadzieją, że choć wasze posty pozwolą mi poczuć to raz jeszcze. Będę czekać, choć już jako obserwator, nie uczestnik.
Viy Curay
Demon
Admin

Viy Curay


Male Liczba postów : 174
Wiek : 24

     
Aaaaa ale mi smutno widzieć to forum takie martwe. Tęsknie.
wilki95 ktoś coś
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Z mojej strony big F jeśli chodzi o składanie forum, głównie z problemów finansowych które nie pozwolą mi na tworzenie i kontrolowanie forum, aczkolwiek jeśli ktoś z was ma ochotę jakąkolwiek na postawienie forum na nowo to światło zielone, bez problemu dam link na stronie głównej do strony. Ewentualnie odnowić to forum konkretne na tej stronie, ale to już nie ode mnie zależne niestety.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
A mnie regularnie od czasu do czasu na sentymenty bierze... I smutno się robi, że człowiek tyle rzeczy już nie pamięta :c
Vincent
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik

Vincent


Male Liczba postów : 369

     
Kein, wielki szacunek za to, że próbowałeś. Byłoby wspaniale, gdyby reaktywacja się udała, ale jeśli się nie uda - to też jest okej. To forum, choćby i martwe, przypomina mi czasy gdy byłam kimś więcej, niż robotem biegającym między pracą, a domem. Póki domena istnieje, mam gdzie zaglądać po wódce, co wspominać.

Ktokolwiek czyta tego posta, niech wraz ze mną uniesie kieliszek za dawne, dobre czasy. Za chwile, gdy świat leżał u naszych stóp, gdy czuliśmy się młodzi. Za azyl od codzienności, jaki mieliśmy na tym forum.

Tęsknię. Ale dziękuję wam wszystkim, że daliście mi coś, za czym mogę tęsknić.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Będę musiał ostro to forum naprawić z tego co widzę ale chyba lepsze to niż nic, zawsze jakiś sposób na pogadanie z starą ekipą.
Vincent
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik

Vincent


Male Liczba postów : 369

     
Forumowy Off - Page 39 Zrzut_11
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Teraz działa - nie wiem nawet czemu tak się stało o.O
Scatt
Dorosły
Kodująca Łapka

Scatt


Male Liczba postów : 63

     
Ale cmentarzysko, woa.

Przyśniło mi się dziś forum, tj. jeszcze to stare, więc wpadam zobaczyć co się dzieje i macham do wszystkich przyjaźnie. Niesamowita ilość wspomnień.

Btw serio zamierzacie je naprawić? Fajna inicjatywa, nie wiem czy okaże się sukcesem, ale w sumie miły pomysł pozwalający przynajmniej kilku tęskniącym osobom znowu się spotkać.

Gdyby była potrzebna pomoc od strony graficznej, kodowania nowego stylu czy właściwie jakiegokolwiek odnawiania opisów/regulaminów/co tam chcecie, to można do mnie uderzać. Jak będę mieć chwilę, chętnie pomogę. Lubię takie projekty, nawet jeśli po wykonanej robocie znikam bez śladu. x)

I jeśli ktoś ma kontakt z Ritą, to niech ją serdecznie pozdrowi. Też mi się śniła i aż mnie nostalgia złapała.

Causki i oby do zobaczenia.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Ano cmentarzysko, niestety. Tylko najbardziej wytrwali jeszcze siedzą i gadają! xD 

Tak, powoli jako tako naprawiane, ale że to robota solo i taka poboczna, to potrwa to wieki pewnie, a z pomocy chętnie w sumie skorzystam jak uda mi się poukładać sprawy w robocie >.<

A I RITKA POZDRAWIA RÓWNIEŻ o7 

                                                        Do zobaczenia
Vincent
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik

Vincent


Male Liczba postów : 369

     
Ej, w sumie to ja też mam trochę czasu wolnego. Nie mam absolutnie żadnych użytecznych umiejętności którymi mogę pomóc, ale chciałabym móc się przydać.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Każdy jest w czymś dobry więc
Wiesz, jeśli nie znasz się na kodowaniu w ogóle, zawsze możesz usiąść z notatniczkiem i pomyśleć w jaki sposób przywrócić userów na forum ! Każda pomoc się przyda w odbudowywaniu
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
To ja trzymam mocno kciuki i mam szczerą nadzieję, że uda wam się stworzyć coś dobrego :hearts: Jeżeli za pół roku dalej będą jakieś wakaty, to będę chętna o ile inni będą chcieć mnie X'D (obecnie z pracą i pisaniem magisterki to trochę za dużo :(( )
Sponsored content