Gatunki i opinie ♧

Kankami
Dorosły

Kankami


Female Liczba postów : 324

     
♧ Zastanawia mnie jakie gatunki książek  preferujecie, albo jakie elementy sprawiają, że coś wam się może spodobać, a jakich nie trawicie. ^^
A także:
Czego oczekujecie po książkach z danego gatunku? Co chcielibyście by zawierało dzieło, które miałoby wpaść w wasze łapki?
Myślę, że mogłaby się narodzić ciekawa dyskusja, bowiem opinii na ten temat jest tyle ile ludzi x3

Dodatkowo - jeżeli Wy piszecie to o czym? Co najczęściej pojawia się w waszych opowiadaniach, albo charakteryzuje wasz styl?

Mam nadzieję, że nie będziecie ukrywać swoich opinii ;D

♧♧♧
Kankami
Dorosły

Kankami


Female Liczba postów : 324

     
To może od razu zacznę, bo nie wszyscy lubią to robić, a ja całkiem, całkiem x3 (Chyba nieco za bardzo się wczułam w moją Kankami, bo mnie z lekka nosi ^^").

Tak czy siak! Moim ulubionym gatunkiem są zdecydowanie komedie! Książka w której nie pojawiają się elementy humorystyczne? Tylko wierszom to umiem wybaczyć! XD
Ale przyznam, że żadko kiedy się zawodzę - nawet w książkach psychologicznych, które czytam pojawia się tona komicznych porównań.^^
No i tu od razu powiem, że książki psychologiczne bardzo mnie wciągają. Mowa ciała, geny a charakter, typy osobowości, płeć mózgu... W sumie są to tytuły, ale tutaj będą robić za opis swej własnej treści XD
O! Ekonomia behawioralna też była dobra! (I to akurat już nie jest tytuł).

Poza nimi bardzo lubię też książki podróżnicze (z wyróżnieniem książek autorstwa Wojciecha Cejrowskiego! Ma niesamowity styl! *^*), które opowiadają o krajach kulturowo nam dosyć obcych (a więc i zaskakujących!) albo o dzikich plemionach.^^

No i zostały książki fabularne. Oooo! Z tym jest kłopot! Bardzo przypadają mi do gustu wszelkie okruchy życia, ale chciałabym znaleźć coś takiego w stylu fantsy, bo uwielbiam fantastyczne stworzenia, krainy, historie, moce i nadzwyczajne umiejętności (zwłaszcza jak są rozpowrzechnione). Tyle, że jak fantasy to albo wojna, albo bycie wybrańcem... albo jedno i drugie. A ja bym chciała tego uniknąć, bo wpienia mnie niesamowicie jak główny bohater jet 'niezwykły'. Być może dlatego okruchy życia najbardziej przypadły mi do gustu.^^
Jeśli zaś chodzi o tematykę wojenną to mam już jej tak serdecznie dość, że to aż przestaje być serdeczne. -.-

To tyle tak na wstępie.^^ A wy co sądzicie? :3


Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Kocham sobie obyczajówki .-. Tak zwyczajnie. #teamgrochola
No i oczywiście Harry Potter <3
Sponsored content