Anime ♧

Kankami
Dorosły

Kankami


Female Liczba postów : 324

     
♧ Nooo! Temat niezwykle szeroki i ciekawy jak dla mnie! x3
Ktoś z was może coś ogląda? No nie uwierzę, że nikogo takiego miałoby tu nie być! ^^

Większość z Was zapewne pamięta chociażby Króla Szamanów, no nie? :3

Dyskusja otwarta! - Polecajcie tytuły, dzielcie się wrażeniami, piszcie jakie rodzaje lubicie najbardziej! :'3

♧♧♧
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
*nigdy nie oglądała Króla Szamanów ani Dragon Ball*
Żadnego anime nie skończyłam, ale otarłam się o kilka odcinków Naruto, Sailorek, Chobits, Tokyo Mew Mew, Mermaids Melody, Lucky Star, Wolf's Rain.. i najbardziej kocham chyba Chobits <3
Medicine
Dorosły

Medicine


Female Liczba postów : 85
Wiek : 23
Skąd : Bydgoszcz Island

     
(Też nie pamięta Króla Szamanów)

Ja za to ubóstwiam Blood Lad, to anime jest... świetne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to nie mogę nawet zacząć oglądać Naruto, no po prostu nie mogę, albo odpycha mnie ogólna fabuła lub rodzaj bo nie przepadam za animcami gdzie się naparzają... tak samo jak nie mogę przejść przez Stay Night aczkolwiek fabuła mi się podoba ;-;, why?
Jeszcze bardzo fajnym anime jest Ao No Exorcist, fabuła zbliżona do Blood Lad jednak nie jest taka sama c:
Vriska
Dojrzewający

Vriska


Liczba postów : 18

     
Medicine, nienawidzę cię, znów używasz tej emotki ;-; Ja jej przecież piękną operację plastyczną zrobiłam ;-;

ALE, ŁOTEWA, PRZEZ TO, ŻE I TAK MNIE NIE POSŁUCHASZ,
Opierdzielę was, o.
Jak można nie znać Króla Szamanów? ;-;
Jedna z wielu epickich kreskówek/anime, emitowanych na Jetixie ;u;

Ja sama uwielbiałam mangę Tokio Ghoul, odkąd ją znalazłam, więc zakochałam się też w Anime *^*
Oprócz tego, oczywiście, uwielbiam Bleacha, przez którego zaczęłam w ogóle oglądać anime, chociaż oglądając niektóre odcinki dzisiaj z bratem, zauważyłam jakie to było beznadziejne i przewidywalne ;-; Ale i tak to kocham.
Full Metal Alchemist: Brotherhood, Wolf's Rain, Black Lagoon, Corpse Party, Paprika, Trigun, Great Ticher Onizuka, Bobo-bo-bobobo-bobo, to są anime, do których mam wielki sentyment i potrafię je oglądać w kółko.
A anime, które ostatnio obejrzałam: Diabolik Lovers - nic z komedii niby tam nie ma, jednak ja, oglądając to z przyjaciółką, śmiałam się do łez xd
Another - tutaj tak samo, śmiałam się nie do opanowania, jednak to anime oglądałam sama.
Free! - Silne ramiączka! Oglądam na bieżąco od pierwszego odcinka pierwszej serii i każdy kolejny odcinek, oglądam z chorym zacieszem na mordzie, nie mam pojęcia czemu XD
Shingeki no Kyoujin - no dobra, to oglądałam dość dawno i przy tym śmiałam się tak samo jak przy reszcie (ale co tu dużo mówić, mnie śmieszy śmierć głównych bohaterów w Titanicu, mimo że Dikarpio tam gra ;A;), jednak to byłam zmuszona oglądać z kolegą w nudnej ciszy. Nie udało się.
Jest tego oczywiście o wiele więcej, ale co się będę rozpisywać. I tak tego nikt nie czyta ;-;
Medicine
Dorosły

Medicine


Female Liczba postów : 85
Wiek : 23
Skąd : Bydgoszcz Island

     
Bym teraz wstawiła Twój avatar z Tobym z którym latałaś przez półtora miesiąca XD *wyciąga go z folderu z innymi avkami i zaczyna uśmiechać się psychodelicznie jak Anthony z Smosh'a*

Corpse Party - Sama gra nie zniewala, ale anime... zżera mózg, no i to prawie dosłownie. Jednak trzeba powiedzieć że trzeba mieć do tego dość stalowe nerwy, ale co to dla maniaczki i masochistki, niet? Szczerze mówiąc ostatnio oglądałam z Delete'm to anime drugi raz i znów się wzruszyłam - nie dla tego że jakiś sentyment czy coś, po prostu takie smutne sceny i w ogle...

Watashi ga Monetai no wa Dou Kangeatemo Omera ga Warui! - To było pierwsze anime które obejrzałam i je ubóstwam. Ma swój humor, który jest idealnie wyważony. No trzeba obejrzeć to anime jeśli nie wie się jak zdobyć przyjaciół. Do teraz wspominam sobie niektóre ze śmieszniejszych scen i uśmiecham się. No bynajmniej ja polecam.
Vriska
Dojrzewający

Vriska


Liczba postów : 18

     
Corpse Party - akcja anime krąży wokół tego, że dziewczynce chce się siku, a gdy w końcu się zesikała w majtki, schowała je w szufladzie. Była sama z bratem i jego przyjaciółmi w nawiedzonej szkole. Tak, na pewno ktoś by się przejął, gdyby się dowiedzieli, że się zesikała. - opis fabuły by Vriszka

Watashi ga Monetai no wa Dou Kangeatemo Omera ga Warui - zaczęłam oglądać i to było straszne, newer egen ;u;
Link
Dorosły

Link


Male Liczba postów : 84
Skąd : Jestem i tyle

     
Ale gdyby nie ta dziewczynka, anime nie miało by sensu! A Watashi ga Monetai no wa Dou Kangeatemo Omera ga Warui  jest piękne! NIE ZNASZ SIĘ!

Bobobō-bo Bō-bobo - znów zaczęłam oglądać to anime. Chodzi o to że koleś napakowany jak Hardcorowy Koksu chodzi i ratuje ludzi włosami z nosów by uratować ludzi przed innymi ludźmi na moturach którzy golą innych ludzi którzy uciekają do innych ludzi. Oglądałam wiele dziwnych anime których nazw nie pamiętam ale to przekracza ludzkie pojęcie. NO JAK MOŻNA PŁAKAĆ PRZEZ DREWNIANE ŁYŻKI? No ja płaczę po tych "metalowych" - ale nie po drewnianych godddammit~! Mimo to, właśnie to anime zasługuje na Oscara. A skoro przy Oscarze mowa... --->klik
Sponsored content