Ciaossu! ^^

Kankami
Dorosły

Kankami


Female Liczba postów : 324

     
Skoro już się troszeczkę ogarnęłam na forum to uznałam, że czas najwyższy się oficjalnie przywitać! ^^
Szczegóły o sobie pominę, z wyjątkiem tego, że uwielbiam zwierzęta, anime & mangę oraz kabarety i długie spacery x3
Wspomnę też (bo nie mogę się powsztrzymać), że moimi hobby są: rysowanie, czytanie, robienie zdjęć, pisanie i granie (amatorsko) na pianinie.^^

Ogólnie bardzo miło mi jest przynależeć do tej społeczności i mam nadzieję, że z biegiem czasu poznam więcej postaci i może także was, ich twórców x3

I teraz przedstawię wam dwie osóbki, które mnie reprezentują na tym forum:

Kankami
Kiro

Kan jest zabawną i nieco natarczywą wriatką/duszą towarzystwa, którą mogę wcisnąć w każdą rozmowę, w którą tylko się da! Jeżeli chcecie by pogadała z waszą postacią to PW czeka! x3

Kiro to nazbyt pewny siebie szczeniak pełen dumy, pychy oraz zapału do walki i treningów. Tak jak Kan jest gadatliwy, ale w przeciwieństwie do niej nawet nie stara się być miły. Jednak Kiro ma ten plus, że jest podatna na wpływy dorosłych i można go uczyć, a więc jaka ta postać będzie w przyszłości zależy w dużym stopniu od was, a nie tylko ode mnie.^^
W jego przypadku bardzo chciałabym aby znalazł jakiegoś mentora, albo nauczyciela.
Ale co będzie to będzie X3

Wspomnę jeszcze tylko, że wolę aby poza ustaleniami kto się z kim może spotkać wszystkie inne rzeczy (przyjaźnie, miłości czy chociażby to moje upragnione mentorstwo) wynikały z fabuły i tam się rozwijały ^^

Tak więc miło mi będzie was wszystkich poznawać i mam nadzieję, że niedługo będę kojarzyła postaci ze wszystkich 6 stad/watah.^^