O Jezu! Ile głupoty!

Medicine
Dorosły

Medicine


Female Liczba postów : 85
Wiek : 23
Skąd : Bydgoszcz Island

     
Tak, moja nieodparta chęć pisania o mojej osobie wzięła górę... Nie wiem czy to dobrze no ale cóż.... musze... ;-;

Na początku jakiś lekki gif na przełamanie pierwszych lodów

O Jezu! Ile głupoty! E1v
Poproszę mikrofon i zacznijmy


Mam na imię Magdalena, dzień dobry. I od razu mówię że tak, lubię PooDiePie'a. Mam 13 lat, pieska i rodziców (ło ło, łołoło już zaczynają się te "inteligentne" żarty), nom i brata. Mieszkam w okolicach Bydgoszczy, w Zamościu niedaleko Rynarzewa (coś większego) Szubina. Chodzę do szkoły c: do Rynarzewa, mamy tam zespół szkół.

Next Question~
O Jezu! Ile głupoty! Tumblr_mqg1qgNgVv1sbuhd3o3_500

To forum nawiedzałam co jakiś tam czas bo albo Tev powiedziała mi o czymś ciekawym albo zbierałam się jak pies do sra... jak sójka za morze. W końcu zwarłam siedlisko i założyłam konto i na nie nie chodziłam ;-;
Otwierałam forum i jest otwarte do teraz, 15:31 jak to pisałam więc jest to forum jeszcze otwarte.

O Jezu! Ile głupoty! Pajong
Popiszmy jeszcze trochę o Internetach

Znam się na obróbce graficznej, pracuje w Gimpie 2.8.4 wersji. Kody BBC są zaliczone jednak za Chiny ludowe nie mogę przebrnąć przez HTML, poradniki czy inne takie są dla mnie po prostu niezrozumiałe, to jest jak czarna magia. No więc kiedyś tam napisałam że jestem fanką PooDiePie'a, ale nie tylko... Maximum Zagrajmerów polskich jak i zagranicznych, kilkunastu Vlogerów i parę osób robiących SpeedPaint'y. Wypisywać nie będę bo tego jest pełno albo po prostu nie pamiętam *poop*


O Jezu! Ile głupoty! Gif5wWystarczy o Internetach, teraz o programach telewizyjnych! :3

Psycho fanka Pory na Przygodę, Zwyczajnego Serialu i Anime. Animę już wyminie bo tego nie ma dużo~
ବ Blood Las
ବ Blood C
ବ Motto To Love-Ru
ବ Bobobō-bo Bō-bobo (do dziś nie potrafię tego napisać)
ବ Pandora Hearts
ବ Ao No Exorcist
ବ Fate Stay Night

Jako tako swoich seriali nie mam aczkolwiek lubię obejrzeć House'a, Kości czy CIA i poszukiwacze zaginionego guza.


O Jezu! Ile głupoty! ___creepypasta_jeep_party____by_tomokaneko-d6ibthx
Jeśli nie lubisz się bać przejdź do kolejnego punktu. Na gifie mamy - Jeff'a the Killer'a (na pierwszym planie), Ben'a (w tym zieloym), Eyeless Jack'a (w tym niebieskim) i Slender'a (w tym bez niczego)

Psycho fanka kripipast, taaak, to jest takie fajne i w ogóle wowo wow. Tyle przeczytanych, 39 już - tak, tak. Nie wypisze, nie chce mi się, właśnie... jestem leniwa. Anyway, fanka taka fanka, tak, tak... (zgrabnie próbuję wybrnąć z tematu bo nie wiem co pisać...)



Nie znalazłam gifa więc zarzucę piosenką

Fanka polskiego rapu i anglojęzycznego rock'a i metalu no i dupstep. Zespoły już podaję
ବ Three Days Grace
ବ Breaking Benajmin
ବ 30 Second To Mars
ବ Skillet

ବ Buka
ବ Paktofonika
ବ Kaliber44
ବ 3xKlan
ବ Rahim
ବ Pokahontaz
ବ Bisz
ବ KaeN

ବ Skrillex
ବ Noisia
ବ Ephixa

No i to chyba wszytko =)" />
Selwa
Dorosły

Selwa


Female Liczba postów : 277
Skąd : Okolice Lublina

     
Hejka, widzę, że nie ja jedyna lubię creepypasty
Witaj i mam nadzieję, że będzie u nas się tobie podobało
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Jaki opasły opis.. Czy nie lepiej było wyjśc na balkon i machnąc ręką jak papież?
A tak serio, siemanko, witam najmocniej i najpiękniej, nie mam się czego przyczepic, że super, fajnie i siostry, bo mam zupełnie inne zainteresowania, ale cóż ;w; Zostań z nami na zawsze!
Nununa
Dorosły

Nununa


Female Liczba postów : 13
Skąd : Warszawa

     
Peewdiepie
Siemka. Już lubię za vlogerów i zagrajmerów i za ao no exorcist (manga jest spoko, anime 2/10, would not bang). Także kop w dupala na początek i w ogóle napisz, jak bedzie sie nudzić, yoł.
Sponsored content