Adopcja zablokowanych kont

Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Jasne. I tak nie ma w sumie za wielkiego ruchu w adopcjach, więc masz go zarezerwowanego.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Bardzo wam dziękuję a jeśli chodzi o historię to poprostu ją uzupełnie bo pisze że on ma 2 lata a historia jest jak dla niemowlaka więc...
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Powtarzam prośbę...minęło 21 dni tak jak się umawiałam z Keinem. Teraz zgłaszam się 2 raz po Xaerta dlaczego?
Post 23. Jeśli trzeba coś zmienić to zaraz się za to biorę...
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Osobiście nadal uważam, że to za mało. Pograj trochę dłużej
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Minęło trochę czasu, zapytanie to co zwykle, czekam na odp.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Odpowiedź wciąż się nie zmieniła. Rozwiń postać, zminimalizuj błędy, zaprzyjaźnij się z regulaminem. Póki tego nie zrobisz, odpowiedź się nie zmieni. Hawk.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Próba nr.4?
Emm..., wydaje mi się że błędów robię mniej, bynajmniej tych ortograficznych. Aktywność trochę mi spadła ale jeszcze to naprawię a co do regulaminu to myślę że jest lepiej. Ech, mam nadzieję że wreszcie mi się uda adopcja Xaerta ale jeśli nie. Jeśli są jakieś zastrzeżenia to mi je przedstawcie. No nic... Czekam na odpowiedźz strony adminów
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Póki co wciąż odpowiedź brzmi "nie", dzisiaj widziałam rzecz, za którą osta powinnaś dostać i podejrzewam, że na dniach on napłynie. Uważaj bardziej.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Eem, chciałam ogłosić że jednak nie chcę Xaerta, no cóż życie. Znajdzie się ktoś inny , bardziej chętny na tego wilka. Ja może potem keszcze tu zajrzę. Jednak nie teraz. W tej chwili muszę zadbać o innego wilka. Jednak obiecuje że jeszcze tu powrócę! Po innego wilka ale wrócę! : ]
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Twoje konta [wszystkie]: Abbey, Anaela, Condesce, Noish
Postać, którą chcesz zaadoptować: Dwie - aż. Marley i Flosh.
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Noszą ślady moich palców, to po pierwsze, a ja jestem przesądna niby Japończyk i takie rzeczy traktuję na poważnie, przeważnie nawet odstawiwszy coś na półkę na jakiś czas, czuję się w obowiązku po to wrócić. Teraz wiem, jak te postaci poprowadzić, w momencie ich oddawania byłam na zakręcie mojego życie, a wówczas człowiek nie wie nawet, jak żyć - co tu dopiero mówić o kreowaniu ciekawych charakterów!
Plus lubię adoptowane postaci, nawet nie muszą być porządnie "rozpoczęte", po prostu chętniej nimi gram.
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem? : Tak. Po części odpowiedź jest w powyższym. Poza tym, jak większość ludzi, jestem z dnia na dzień coraz staram, a mam to szczęście, że przy tym coraz odpowiedzialniejsza. Chcę się nimi zająć i mogę, w okresie wakacyjnym intensywniej, w okresie roku szkolnego naturalnie mniej, ale zawsze powinnam znaleźć chwilę. Jak każdy czasem mogę potrzebować przeryw. Jednak jestem tu już dobrych kilka lat, więc chyba już udowodniłam, że się mnie łatwo nie pozbędziecie. A adoptowanymi stworkami zajmuję się przyzwoicie, czego czynnymi dowodami są tak Noish, jak i Abbey. I piszę w miarę dobrze, bez rażących błędów. Może nie płodzę postów jak Zeus dzieci, ale powoli naprzód, zawsze dłużej niż te piętnaście czy dwadzieścia słów.
No, tyle mam na swoją obronę. ^^



Jako Dżunior jestem na zdecydowane tak. Mam nadzieję, że moja opinia jakkolwiek się liczy - nawet, jeśli nie, chciałam się nią podzielić. O! :3
- Alastair .



Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Wybacz za zwłokę i niedopatrzenie, ode mnie masz spore tak, ładnie zajmujesz się kontami ^^
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Masz zgodę, zaraz się zajmę tym i hasła pójdą na Noish przez PW.
Tsuki
Wieczny Dzieciak

Tsuki


Male Liczba postów : 303

     
Twoje konta [wszystkie]: Lacie, Ongaku Jiyuu, Ignisea, Zuki
Postać, którą chcesz zaadoptować: Folle
Dlaczego chcesz akurat tę postać: Nie wiem, po prostu przypadła mi do gustu, dodatkowo chciałabym mieć jakąś wilczycę z Watahy Wody ^^.
Czy zobowiązujesz się dobrze zajmować kontem?: Oczywiście, nie mam żadnych problemów z prowadzeniem innych postaci, dodatkowo żadna z nich się nie kurzy. Nie wiem, co tutaj jeszcze dopisać, bo nie stroję od oceniania siebie. Niechaj inne osoby z Adminów to zrobią :].
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Nie widzę przeciwwskazań więc jasne. Hasło leci na pw.
Sponsored content