Na'zir

Na'zir
Dorosły

Na'zir


Male Liczba postów : 11
Skąd : Sopot

     
Imię
Na'zir, co w języku jego rodziny oznacza Zwiastujący Śmierć

Rasa
Wilk

Wiek
9 lat

Ranga
Dorosły

Historia
Urodził się na Zachodzie, w tym samym stadzie co Shanatsi, jednak rok wcześniej. Miał jednak innych rodziców. Od urodzenia był pesymistą i egoistą, wypranym z pozytywnych emocji. Miał siostrę i brata, jednak obaj zginęli w młodym wieku. Jako najsilniejszy z rodzeństwa przeżył. Chodził własnymi ścieżkami, słynął w stadzie ze złej reputacji. Charakter odziedziczył po ojcu, który często bił syna, gdy ten zrobił coś źle. Doświadczył wielu rzeczy przez te dziewięć lat. Świadczą o tym liczne rany na jego czarnym futrze, które już nigdy się nie zagoją. Wychowywał się w ciężkich warunkach, a po Mordędze, w której razem z Shanatsi stracił rodzinę ruszył w swoją stronę. Dziwnym trafem trafił w to samo miejsce, co wcześniej wspomniana wadera. Od tej pory utworzyła się między nimi nić porozumienia, a może i coś więcej. Teraz basior żyje tutaj, gdzie prawdopodobnie spędzi kolejne lata swojej egzystencji. Ale czy zazna spokoju, którego potrzebuje, czy dozna kolejnych, ciężkich wrażeń? Co wydarzy się w jego i tak już emocjonującym życiu?

Charakter
Nieobliczalny, ciężki do rozszyfrowania, często mówi dziwnym kodem. Ma niski głos, jest on jednak często podniesiony. Widzi wszystko pod złym kątem. No, może prawie wszystko. Ironiczny bluźnierca. Charakter ma bez wątpienia paskudny, wyróżnia się nim na tle pozostałych wilków Wody. Jednak był wychowywany w innych warunkach niż wodni. Stary i doświadczony, o czym świadczą liczne rany na jego ciele. Wojowniczy, kocha zabijać i robi to zawsze kiedy nadarzy się okazja.

Ekwipunek
Sakiewka z kamieniami szlachetnymi.


Coś więcej
~ Futro średniej długości, wszędzie absolutnie czarne, ale niebywale lśniące.
~ Bursztynowe ślepia.
~ Czarne, pierzaste skrzydła, ale nie może z nimi latać. Są raczej ozdobą i przydają się w chłodzeniu jak i ocieplaniu organizmu.
~ Mówi biegle po niemiecku, zna także język typowy dla swojej rodziny którym mówi równie dobrze.


Atrybut
Siła

//IP mam takie samo jak Shanatsi, ale ja jestem jej siostrą
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Historia jak na dorosłego zdecydowanie za krótka.
Kocha zabijać? No nie wiem czy pasuje to do Wody... Choć fakt faktem, ta Wataha słynie z różnych szaleńców w swoim gronie.
Na początku w ekwipunku można posiadać dwie rzeczy, jeśli chcesz zatrzymać te kamyki wystarczyłoby np. "sakwa z kamieniami szlachetnymi".
Popraw to i owo, napisz mi na PW i ponownie rozpatrzę akceptację ; p

EDIT:
Akceptuję~! Proszę o podanie jednak autora na avatarze bądź też w podpisie, inaczej będę zmuszona emblemat usunąć czego nie lubię ;_;