aria era

aria era

aria era


Female Liczba postów : 9

     
Imię:

Aria Era - dla przyjaciół Era

Rasa:

Gdy patrzę w taflę jeziorka z którego piję wodę widzę duże szpiczaste uszy, chude i długie nogi oraz bardzo włochaty ogon ( w ogóle to cała jestem owłosiona ) więc podejrzewam że mogę być ( jak to nas  nazywają ludzie ?? ) aha... mogę być wilkiem

Wiek:

Przeżyłam już na tym świecie 3 wiosny, 3 lata, 3 jesienie i 3 zimy więc chyba mam 3 latka

Orientacja:

Całkowicie i nieodwołalnie HETEROseksualna, jednak wolę polować niż myśleć o samcach!

Ranga:

Dojrzewająca -na razie co potem ??? Ambicje mam!

Historia:

Urodziłam się daleko, bardzo daleko, w północnych górach których szczyty były wiecznie pokryte śniegiem ,a wokoło rozciągały się gęste lasy iglaste.
Moja wataha nie znała pojęcia strach, nie rozumiała słowa wyczerpanie, gdy byliśmy wszyscy razem,  bez wahania wyruszaliśmy i na niedźwiedzie.

Moja matka była wspaniałą wilczycą. Dbała o mnie i o moją siostrę niezwykle troskliwie. Często zabierała nas na przechadzki po lesie, a gdy byłyśmy starsze uczyła nas polować. Bardzo kochałam moją watahę, moją matkę i moją siostrę jednak zły los nie pozwolił mi zostać z nimi długo. W dzień moich 2 urodzin wybrałyśmy się na spacer, i wędrowałyśmy po zboczach gór.
 Moja z natury ciekawska i odznaczająca się sprytem siostra , w pewnym momencie odłączyła się od nas i zagłębiła się w las.Gdy spostrzegła to matka, ruszyła za nią nakazując mi pozostać w tym miejscu. Czekałam długo, ale nikt się nie pojawił więc ruszyłam ich śladem. Wkrótce zaczął zapadać zmierzch więc schroniłam się w napotkanej jaskini.
Nazajutrz rano zbadałam dokładnie wnętrze mojej kryjówki i znalazłam tam nóż, który mam po dziś dzień.

Błąkałam się jeszcze po lesie w nadziei odnalezienia rodziny. Ale ten płomyk nadziei który ledwo tlił się w moim sercu szybko zgasł. Nie odnalazłam ani matki, ani siostry i po dziś wędruje lasami bez celu . 

Charakter:

Era jest spokojna , opanowana i wytrwała. Zahartowana przez życie nie łatwo się poddaje. Często zachowuje się bardziej jak pies niż jak wilk(z wyjątkiem polowań). Jest przyjacielska i woli spędzać czas w grupie. Nie łatwo zdobyć jej zaufanie ale jeśli komuś się to uda jest oddana i wierna. Z natury wesoła wilczyca czasem staje się przygnębiona i odłącza się od towarzyszy.

Atrybut

Cechuje się sporą wiedzą, którą nabyła w trakcie swojej samotnej wędrówki.

Ekwipunek:

Posiada nóż i nie mały bagaż doświadczeń

Coś więcej:

♠ Lubi mroźne noce i rześkie poranki.
♠ Nie cierpi gdy żar słoneczny "leje się z nieba strumieniami".
♠ Chce zaprzyjaźnić się z każdym.
♠ Uwielbia oglądać zachody słońca.
♠ Lubi nocne wędrówki i wyczerpującą pogonie za zwierzyną.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Moja droga, proszę, napisz KP. W tym właśnie temacie, według wzoru. Pięć słów bez znaków interpunkcyjnych i wielkich liter to nie jest KP.

https://wilki94.forumpolish.com/t36-wzor-karty-postaci - oto wzór i instrukcja, jak KP napisać. Powodzenia i miłej zabawy przy tworzeniu swojej postaci.

-Karmelek-
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Ja dodam tylko jeszcze jedno, aby uniknąć wszelkich niejasności~
Wystarczy, że zedytujesz swój post, a jeżeli masz jakieś problemy, wątpliwości bądź też potrzebujesz pomocy - wyślij mi Prywatną Wiadomość c:
Genshi
Dorosły

Genshi


Liczba postów : 87

     
Przede wszystkim, proszę o nie pisanie tylu ilości znaków interpunkcyjnych pod rząd, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem więc proszę, popraw to.
8. Posty nie mogą składać się z samych emotikonów lub po prostu pojedynczych słów. Nie wolno stosować więcej niż 3 znaki interpunkcyjne/emotikony pod rząd.
Przed przecinkami nie stawia się spacji, a na końcu zdania stawia się kropkę.
Na naszym forum wilki osiągają dorosłość w wieku 4 lat. Więc albo zmień to albo zostaw jeśli chcesz aby Aria była dojrzewającą. (i wtedy też zmień rangę)
Brakuje pola "Atrybut".
Rozwiń też proszę charakter, bo jest zdecydowanie za krótki.
Jak poprawisz to wszystko wyślij do mnie PW i wtedy zaakceptuję kartę c':

EDIT:
Dobra, widzę, że jest poprawa, a więc - akceptuję!

~Lee.
Sponsored content