Co o mnie sądzisz?

Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Nie powiem, czy to stara zabawa, bo sama nie wiem, no cóż.
Trochę podobna do oceniania, trochę inna - tutaj bowiem mówimy kilka słów o postaci powyżej, mając możliwość skomplementować lub przyganić dosłownie wszystko, z góry na dół.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Uwielbiam Noisha. I ogółem twoje posty. Ale Noisha najbardziej. Mam do niego sentyment. Cieszę się, że znów jest na chodzie.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Pragnę podzielić się z wami sekretem o treści następującej: Dopiero niedawno zorientowałam się, iż Shathow jest płci niewieściej. Zauważałam to i zapominałam już kilkukrotnie, zatem Sha - doskonale się przede mną kamuflujesz.
Tempus
Lekarz

Tempus


Male Liczba postów : 262
Wiek : 26
Skąd : Kraina Czasu

     
Om...poszukałbym obrazka aby określić Wheat...ale to jest... nie możliwe xD Wheat=internety.
Najkrócej opisując, a tak nieco rozwijając...Zabawna i śmiechowa postać :3

Mort
Upiór

Mort


Male Liczba postów : 237
Wiek : 31
Skąd : dGr

     
Nie zdążyłem jeszcze poznać ów postaci, lecz z wyglądu nie wygląda na złą xD Jest łapka w górę hyhy
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Zawsze lubiłam Twoje postaci, więc tu nie ma żadnego wyjątku.
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Uwielbiam styl Twoich postów. Nieważne, że czasami są tak długie, że robię tak: o_O , jak tylko na nie spojrzę. O dziwo szybko się czytają oraz prezentują wysokie walory estetyczne. Dodatkowo poprawne pod względem nie tylko ortografii i interpunkcji, ale także i logiki, stylistyki czy innych wytycznych, których teraz, w pośpiechu, nie jestem w stanie odpowiednio nazwać. Wybacz. Fabuła wzywa, a ja - wyrodna userka - siedzę na offie. Uwielbiam sposób, w jaki prowadzisz swoje postaci (każdą jedną bez wyjątku, chociaż Sprężyny to mi akurat szkoda, bu, polubiłam gościa), a do Abbey mam słabość od zawsze. Noish'a też cenię jeszcze od czasów, gdy był raptem podrostkiem. Każda z postaci jest inna, wyjątkowa, niezmienna ( w tym pozytywnym znaczeniu - nie słania się tam, gdzie wiatr zawieje, ma swój charakter oraz styl bycia, nie zmienia frontów tylko dlatego, że wyczyta w "myślach" rozmówcy, iż coś jest nie tak ). O samym Noishu nie bardzo wiem, co mogę napisać; zdecydowanie łatwiej mówić mi o Abb ^^' . W każdym razie postać przemyślana, jak już powiedziałam wyjątkowa, oryginalna oraz niepowtarzalna, a to się - zdecydowanie! - ceni. Styl pisania, niemożliwy do podrobienia, chwała Pani za to <3
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Być może to mój fetysz, a być może pjur destynejszyn, tak czy inaczej od zawsze na zawsze moim OTP dla Ruśki był, jest i chyba pozostanie Alastair. Takie usercesty. |:
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Lubię Twój avatar, Twoje posty są długie i ma się co czytać ^_^
Harmou
Młode

Harmou


Male Liczba postów : 80
Wiek : 24
Skąd : Okolice Lublina

     
Szuper postatka i jeszcze lepsze postu które fajnie i lekko się czyta :>
Meitiana
Dorosły

Meitiana


Female Liczba postów : 178

     
Nie znam, ale ten malec wygląda na świra XD Szkoda, żeś już nie aktywny, bo lubię zaczepiać młodocianych >3
Florence

Florence


Female Liczba postów : 91

     
Uwielbiam twój podpis, wiesz? c": Raduje mą duszę ilekroć go widzę. I dzięki tobie w końcu zdobyłam się na sympatię wobec stylu rysowania postaci jak z twojego avatara.
Kankami
Dorosły

Kankami


Female Liczba postów : 324

     
(Serio? To prześwietnie XD Swoją drogą mi przez długi czas nie odpowiadały projekty z Gingi ~ Teraz mam do nich po prostu słabość x3)

Jak tylko przeczytałam pierwsze trzy podpunkty pod awatarem wiedziałam już, że Florence to TWOJA postać XD Jeżeli piszesz nią z tym samym akcentem co Wheat to pewnikiem ją polubię ~ I szczerze? Właśnie spędziłam 7 minut na szukaniu jej KP i wiesz co? Puknij się kochana, nie znalazłam! Flora jest nieuchwytna *^*
Florence

Florence


Female Liczba postów : 91

     
Opowieść o mojej wspaniałości:


Kolejny avatar, który przyprawia mnie o uśmiech. I sama postać taka przyjaźnie zrównoważona mi się wydaje (um, może to tylko kwestia tego, że każda z moich postaci to psychopata).

Kankami.
*klęka*
Czy ty.
*czy ona*
Czy.
Zechcesz.
...
*blusz*
CzyzechceszkiedyśzemnąpofabulićbyłobymibardzomiłoQnQ
Risu
Dojrzewający

Risu


Male Liczba postów : 61

     
Chcę i pragnę! Czas spiknąć nasze postacie! XD Muszę jeszcze raz zobaczyć się z Wheacią, poznać Florę i Benedyktyna <3 No i muszę się dowiedzieć jakie odchylenia ma każdy z nich >3 Jakby co będziemy was podpierać :'3
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Do podparcia mentalnie moich postaci to wszystkie trzy antyczne filary byłyby zbyt słabe. XD

Skoro już kompletnie wyjechałyśmy z głównego wątku tematu - aaaaaaaaa, yey, piszczę.
Póki co proponuję waszmości Wheat. Ostatecznie Kroenena. Ostateczniej, um, Shaeerę. Benka i Florkę zasugeruję, gdy już będą pełnoprawnymi członkami (hehe, napisałam 'członkami') jakiejś watahy. Albo samotnikami chociaż.
Tsuki
Wieczny Dzieciak

Tsuki


Male Liczba postów : 303

     
Ładne włosy :P.
Kasai Kiro
Młode

Kasai Kiro


Male Liczba postów : 385

     
Koleś ma przerąbane przez swój wzrost, ale jak dla mnie tylko na pozór x3 Jeżeli kogoś polubi i stanie się wobec takiego szczęśliwca bardziej otwarty to chyba z łatwością pozyska towarzysza ~ Choć jeżeli nie będzie się przyznawał do wieku to jak nic w końcu skończy jako pluszanka u Kan x3 Swoją drogą Kiro coś ma ochotę się nad nim popastwić. Sądzi, że jest dziwny. Ale czyż nie kochamy dziwaków? x3 No i przecież księżysty jest rówieśnikiem Risu! ~
Kroenen

Kroenen


Male Liczba postów : 206
Skąd : Berlin.

     
Czemu gdy patrzę na twój avatar, to mi się przypomina scena z "Króla Lwa" ze Skazą maszerującym w stronę widza.
Sponsored content