Opis Grona Gryfów

Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Opis Grona Gryfów P8png_eephhqp

Nazwa grona: Grono Gryfów

O gronie: Grono Gryfów jest nielicznym ugrupowaniem, które powstało w Krainie już wiele lat temu. Mityczne stworzenia, które bardziej przypominają krzyżówkę lwa z orłem, są zwykle miłym zaskoczeniem w Krainie. Rzadko kiedy osobniki tej rasy się spotyka na swojej, zatem przez większość osób zostały uznane za wymarłe. Są to niezwykle honorowe istoty, które cenią głównie swoją rodzinę oraz wiedzę. Ich główną pasją jest czytanie książek oraz poznawanie świata, z którymi są bardzo zżyci. Może to zdziwić wielu, lecz żywiołem gryfów nie jest wiatr, a właśnie ziemia, mimo możliwości lotu. Istoty te są zrównoważone emocjonalnie oraz rozważne w podejmowaniu istotnych decyzji, w wielu przypadkach nie działają pochopnie. Swoje gniazda zwykle zakładają na wysokich skałach czy też i ogromnych drzewach, czyli głównie tam, gdzie jest bezpiecznie i żadne stworzenia nie dosięgną, oprócz tych latających. Traktują każdego innego przedstawiciela tej rasy jak swoją własną rodzinę. Ta nieliczna grupka znalazła swoje miejsce w górach, które obecnie zamieszkują.

Najważniejsze informacje:
- Gryf to nie wilk, pamiętaj o tym.
- Tu ważne jest zrozumienie i akceptacja.
- Honor i rodzina są priorytetem.
- Bardzo cenione jest samokształcenie oraz zdobywanie wiedzy.

Motto: 'Przewodnikiem naszym wiatr jest
Ojczyzną naszą góry są
One niosą nas w świat
Z nimi żyjmy za pan brat'


Kolor grona: Ciemnozłoty.

Najważniejsze wartości:
- Rodzina;
- Honor;
- Wiedza;