Czapkowa Świta

Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Ta, ja też mam zwierzaki. |D I to aż dwa! Oczywiście, kota i psa, bo Ber nie wyobraża sobie żyć ani bez tego, ani bez tego(od dzieciństwa sporo kotów + jeden pies). :3

No więc tak... zaczniemy od kota!

Snajper


It's time to... sleep!
Śpioch
I znów śpiący kot
Dziwna poza |D

Imię: Snajper.
Rasa: Nierasowy zapewne. xd
Wiek: Mniej niż rok.
Płeć: Kocur. >:3
Umie: Siadać na komendę, stawać na tylnych łapach na komendę(ale dawno go nie tresowałam, i chyba będe musiała od początku), łowić myszy jak zawodowiec(xD), duuużo spać, reagować na imię, przychodzić na zawołanie.
Po prostu mój kochany zwierzak. <3 Czasem wystarczy, że podejdę do niego, i ten już mruczy. xd

Altair


Słodkie oczka <3
Łeb do tyłu xd

Imię: Altair(ale mówimy na niego różnie; Alto, Alcisław, Altek, Reksiozaur)
Rasa: Taki rasowy mieszaniec, wg pani weterynarz. xD
Wiek: 10 tygodni, ale na zdjęciach miał jeszcze z 8. xd
Płeć: Piesek. c:
Umie: Siadać, podawać łapę, leżeć - na komendę(siadać nawet na gest), a tak poza tym, to mocno gryźć... no cóż, szczeniak. xD Najbardziej kochany, gdy śpi. X'D Na podwórku kręci się tylko w pobliżu mnie, i póki ja się nie ruszę, on się nie oddala(bez smyczy).
No, ale nie możemy go jeszcze socjalizować z innymi psami, bo złapał młodzieńcze zapalenie alergiczne skóry, czy coś takiego, i miał cały pyszczek w krostach, i oczka zapuchnięte. :c Ale teraz z tego wychodzi(po kilku wizytach u weta. xd) i już oczy ma w porządku, i kończy brać leki. Po kilku dniach po szczepieniu(nie zdążyliśmy go nawet zaszczepić przez tą chorobę) już będzie wszystko w normie. ^^
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Skusiłaś mnie tym szczeniakiem D:
Czyżby wielebny owczarek niemiecki?
Winter
Dorosły

Winter


Male Liczba postów : 120
Wiek : 23

     
Nie, nie owczarek niemiecki. xd Choć coś w tym jest, skoro dużo osób takie domysły snuło chociażby u mnie w szkole... xD Jego matka jest mieszańcem z berneńskim psem pasterskim, a potencjalny ojciec(podejrzewam który, bo szczniory podobne do niego xd) z malamutem bodaj. :3 Więc taki mieszaniec, ale wg pani weterynarz odziedziczył po swoich rodzicach rasowe cechy. Jak dla mnie to po prostu owca, bo ma taką wełnę, że jak wczoraj w śnieg z nim wyszłam na podwórko babci, to nawet nie drżał z zimna. c:
Więc taki... rasowy mieszaniec? xd
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
A ja też mam kota i 2 psy i 3 konie i źrebaka XD
Sponsored content