Karta Postaci NIGHTI

Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Imię: Nighti
Rasa: wilk
Wiek: 2 lata
Orientacja: heteroseksualista
Ranga: dojrzewający
Historia: Byłam córką Alphy. Zrobiono mi specjalna prezentacje. Miałam brata. Szybko rosłam i pewnego dnia razem z nim wybraliśmy się na spacer. Ja nie chciałam iść ale mama mnie zmusiła. Bawiliśmy się w zapasy na polanie. Zawsze wygrywałam. Ale wtedy pojawiła się moja zła ciocia. Wilczyca zaczęła bić mego brata. Już miała go zabić kiedy pojawiła się mama. Jednak to był błąd... umarła razem z ciocią. Ostatnie co powiedziała to abyśmy byli dobrymi jej zastępcami a potem odeszła. Nie opuszczałam skały do póki nie podrosłam. Teraz odbywał się mój test. Miałam coś upolować sama,na wypadek wygnania. Kiedy polowałam natknęłam się na poranione ciało innego wilka. Zaniosłam go do watahy i zajmowałam aż nie wyzdrowiał, jednak mój brat coś podejrzewał. Następnego dnia okazało się że to przybrany syn mojej cioci. Nie był jej synem ale ona go tak traktowała. Zabiła jego matkę wmawiając mu że tamta to oszustka. Rozmawiałam z wilkiem całą noc o moim i o jego dzieciństwie. Oboje przeżywaliśmy strasznie utratę matek. Niestety nagle pojawiły się niedźwiedzie i napadły mnie. Wilk uratował mi życie. Zasnęliśmy razem ale potem ja obudziłam się nad urwiskiem. Tutaj,myśląc że odnajdę watahę przyłączyłam się do was.
Charakter: Kiedy byłam dzieckiem byłam miła, tolerancyjna, przyjacielska ale też zuchwała, ciekawska i wredna. Po śmierci matki zamknęłam się w sobie i stałam się bojaźliwa, bardziej samodzielna i uparta. Jak dotarłam tutaj coś się we mnie zmieniło, jednak nie wiem jeszcze co.
Ekwipunek: nic jak na razie
Coś więcej: może wygląd? Czarne futro, czerwone oczy i blizny na oku,  przedniej łapie i plecach

Atrybut: siła
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
O Jezusicku, skarbie. ;__;
Nie tędy droga.
Kartę postaci należy zamieścić subforum dalej, w którejś z watach, nie zaś tutaj.
Nawiasując, po znakach interpunkcyjnych stawiamy s p a c j ę.
Tyle ode mnie. Głębiej nie wnikam. Nie mam teraz siły. D:
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
karta przeniesiona.Mogłabyś ją sprawdzić Wheat proszę
Kreiza
Dorosły

Kreiza


Female Liczba postów : 130

     
Wheat nie ma co do tego uprawnień, ja Ci sprawdzę.
Generalnie to proszę, dawaj spacje po znakach interpunkcyjnych, bez tego nie mogę Ci karty sprawdzić, a co dopiero zaakceptować. Jak poprawisz - napisz mi na PW.
No i od razu napisz też dłuższy charakter, obecny jest zdecydowanie za krótki.

~Lee.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
gotowe
Kreiza
Dorosły

Kreiza


Female Liczba postów : 130

     
Okej, co prawda są maciupkie błędy, ale akceptuję.
Miłej gry! c:

~Lee
Sponsored content