Golden Angel

Gość
Gość




     
imię : Golden Angel , w skrócie Golden
wiek : Jak sama twierdzi półtora roku
rasa : wilk
ranga : młode
orientacja : heteroseksualna
historia : Urodziłam się na latających wyspach , przy zachodzie słońca. Zarówno moja matka jak i ojciec umieli latać ,ale ja urodziłam po prostu zwykłą małą ,białą, wilczycą, lecz zawsze czułam w sobie magię i niezwykłą siłę pozwalającą mi stawiać się wszelkim nierównościom losu...

  Pewnego dnia ludzie dotarli na latające wyspy ,miałam wtedy 9 miesięcy to co zrobili mnie i mojej rodzinie zapamiętam na zawsze i przysięgam że zemszczę się...
 

  Spałam spokojnie w norze, aż tu nagle usłyszałam strzał pisk i warknięcie. Przerażona wyskoczyłam na zewnątrz, kula świsnęła mi koło głowy. Przed sobą zobaczyłam mężczyznę ze strzelbą wycelowaną we mnie . Nie miałam zbyt wiele czasu by zastanowić co, gdzie, jak.Piana toczyła mi się z pyska, zanim zdążył strzelić, ogarnięta wściekłością skoczyłam na niego wgryzając się w szyję . Nagle zobaczyłam resztę jego towarzyszy wpatrujących się we mnie ze strachem. Podbiegłam do nich ale oni natychmiast uciekli , lecz zanim się obejrzałam grad kul leciał w moją stronę , skoczyłam z wyspy i runęłam w dół. Całe moje życie mignęło mi przed oczami, mama, tata.
Zaczęłam płakać, ubolewać nad tym ile straciłam i przez kogo to się stało . spojrzałam na słońce, taki sam zachód jak przy moich narodzinach , zamknęłam oczy i spadłam...
  Od tego czasu błąkam się po zewnętrznym świecie tej krainy zaskakując się jej pięknem albo walcząc z tymi którzy próbują ją zniszczyć.
Ekwipunek :12 kości , mała sakiewka zawieszana na szyi ( sekretem jest środek sakwy ).
Charakter : Goldie mimo swojej historii jest bardzo pogodna i skora do zabawy , lecz kiedy przychodzi co do czego nie szczędzi zdrowia i krwi by stanąć w obronie przyjaciół.
Wilczyca często miewa huśtawki nastroju i jest też bardzo kochliwa do czego nigdy się nie przyznaje.
  Z natury jest marzycielką uwielbia śnić o różnych przygodach które będą na nią kiedyś czekały.
Atrybuty : siła
Elinor
Młode

Elinor


Liczba postów : 38

     
1. Wcięło ci gdzieś pole "ranga"
2. Rozwiń charakter
3. Możesz wybrać JEDEN atrybut. Nie dwa, nie pięć, nie osiem - Jeden.
4. Spację stawiamy po przecinku. Przed nim - nie.
5. Pole "orientacja" też zjadłaś.
6. Zdania są zbyt wielokrotnie złożone. Czy nie lepiej je rozbić na krótsze, sensowniejsze?

Popraw i będzie akcept.

- Shathi
Gość
Gość




     
Czy te poprawki są okej ? ( rangi jeszcze nie uzgadniałam z żadnym z adminów ale zrobię to w najbliższym czasie )
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Nic nie musisz uzgadniać. Rangę początkowo ustalasz kierując się wiekiem postaci. Jeden rok - młode, Dwa lata - dojrzewający, Cztery lata - dorosły. Twoja postać powinna mieć rangę Młode.
Reszta wygląda już w miarę sensownie. Popraw rangę i będzie akcept.
Gość
Gość




     
Poprawiłam , to będzie akcept ?
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Akcept. Miłej zabawy.
Gość
Gość




     
Auuuuuuuuuuuu :3
Sponsored content