Marathai

Marathai
Dorosły

Marathai


Female Liczba postów : 12
Skąd : Wrocław

     
Imię:
Marathai
Rasa:
Wilk
Wiek:
Dorosła (5 lat)
Orientacja:
Heteroseksualna
Ranga:
Dorosła
Historia:
Marathai nie ma nic w sobie niezwykłego, wcześniej pałętała się samotnie, ale w końcu ma ochotę dołączyć do stada. Od rodziców przejęła spryt, który w późniejszym życiu nie raz uratował ją przed śmiercią. Jej dzieciństwo nie należało do spokojnych, musiała od wczesnego wieku uczyć się żeby przeżyła. Prowadziła samotne życie tylko dlatego, że nie lubiła gdy ktoś mówił jej 'teraz', 'zrób to'. Jak typowa nastolatka! Wiek niestety dopada każdego, bez względu na to czy jest piękny czy też nie. Czuję potrzebę 'zaczepienia pazurków' w jakimś drzewie genealogicznym, samotne życie bardzo ją zmieniło tak samo stało się z jej psychiką. Początki były bardzo trudne, gdy została wypchnięta z rodzinnego gniazdka, żeby znalazła swoje miejsce.. a w jej wskoczyły kolejne mioty rodziców. Bardzo ciężko było jej pojąć, że to normalne.. Beczała jak dziecko w obcych norach, pustych jaskiniach.. i wtedy to przyszedł do niej już 2-dniowy głód. Zabijając swoją pierwszą ofiarę bała się krwi, ale gdy robiła to codziennie, szybko zmieniła zdanie. Coraz częściej zanim zabijała swoje ofiary zadawała im tortury, które dla niej były dosyć ciekawą zabawą. Poznawała w ten sposób granice bólu, które zadawała. Nauczyła się swojej siły na pamięć.
Charakter:
Nie czuje skruchy wobec tych których ma za cel, nie lubi być w centrum uwagi, jeżeli pokocha to na zawsze, przy tym wszystkim jest ostrożna, należy do tych 'gruboskórnych', dosyć szybko staje się agresywna.
Ekwipunek:
Atrybuty
Szybkość.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
1. Nie piszemy "swoja" z dużej litery. Nawet w listach. W ogóle. Skąd ci ten pomysł przyszedł do głowy?
2. Przecinki, przecinki, przecinki. Brakuje ich.
3. Literówki też wypadałoby poprawić.
4. Rozwiń charakter.

Popraw to wszystko i będzie akcept.
Marathai
Dorosły

Marathai


Female Liczba postów : 12
Skąd : Wrocław

     
Myślę, że już wszystko poprawiłam.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Czyżby? Przyjrzyj się raz jeszcze KP. Pominęłaś wiele literówek i dwie "Swoje".
Marathai
Dorosły

Marathai


Female Liczba postów : 12
Skąd : Wrocław

     
Bleh. Teraz już CHYBA wszystko, albo ja jestem jakaś lekko ślepawa.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Akcept. Miłej zabawy i witamy na forum ^^
Sponsored content