Seś się wita, ahoy!

Seyie
Dorosły

Seyie


Female Liczba postów : 37

     
No więc tak.. witam!
Właściwie to nie ma co mnie za dużo opowiadać, taki mały no-life myślący, że na counter strike i league of legends wyżyje |D

Lubię czytać, o. To już chyba jest coś bardziej pożytecznego.
Interesuję się anglistyką i choć dopiero jestem w drugie gimnazjum i do rozmyślania nad wyższą szkołą jeszcze kilka miesięcy zostało to i tak myślę, że pójdę w coś, by później mieć ciągłą styczność z językiem angielskim.

Jestem dość um.. zmienną? osobą o-o
Lubię zupki chińskie!
Oglądam anime, czytam mangi, jeżdżę na konwenty, ale z moją głową jest wszystko w porządku więc nie ma co się obawiać.

Zagorzała fanka Wiedźmina, książek, gier (nawet specjalnie kupiłam x one żeby ciupać w trójkę, to chyba coś znaczy D:) i o dziwo nawet przetrawiłam do końca ten niezbyt wysokobudżetowy serial.

Mam kota, Rivena.

No i chyba najważniejsze, a przynajmniej chciałabym to wyraźnie zaznaczyć.. nigdy wcześniej nie miałam styczności z pbf, nawet opowiadań nie pisałam. Moja gra jest raczej, a przynajmniej tak myślę na poziomie.. przeciętnym. Więc nie zrażać się od razu, bo dopiero się uczę D:

No i ten.. hej wszystkim :3
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Ja nie jeżdżę na konwenty ;-;
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Za cs'a masz u mnie plusa, bo lol'a odstawiłem kilka lat temu.
Poza tym - zupki chińskie - zabiję za nie XD
No i ostatecznie, bo jakże wielki administrator który cały czas myli się i myśli że nie jest Juniorem - pragnę powitać ciebie na forum. Wiesiek <3
Niestety, ale jako prawie jedyny user na tym forum nie oglądam anime (A przynajmniej nie często) więc nie mam jak się zbytnio tutaj rozgadać XD
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Kein, ja też jem zupki chińskie, są po prostu smaczne!
Ostatnio mniej oglądam Anime, a to wszystko z powodu siostry. Samemu nudno się patrzy w ekran, teraz non-stop House M.D.
Seyie
Dorosły

Seyie


Female Liczba postów : 37

     
Dokładnie, zupki chińskie są smaczne, więc shhh!
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Chodziło mi w sensie, że też je uwielbiam -,- XD
Seyie
Dorosły

Seyie


Female Liczba postów : 37

     
W takim razie nie obawiaj się o swe zapasy! Nie jestem aż tak łakoma..
chyba
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Witaj, witaj. Też lubię zupki chińskie, chociaż jadam rzadko. Anime oglądam tylko, jak siostra zmusi. Nie częściej, niż raz na rok. Nigdzie nie jeżdżę, nołlajfię przed kompem w domu zazwyczaj. I mam kota, który zwie się Bendezar
Sponsored content