NABÓR NA JUNIOR ADMINÓW

Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
I znowu witam was w tym oto skromnym miejscu. Mało nas ostatnio z administracji, a aktywnych jeszcze mniej (za co was przepraszam ale się podnoszę i zaraz wracam) a więc trzeba coś z tym zrobić.

Pozwólcie, że obowiązki przekopiuję z poprzednich naborów jako że nic się nie zmieniło. Przypominam zawczasu, że Junior Admin to możliwość moderowania każdego tematu na całym forum (poza regulaminem), a do tego ważny głos w dyskusjach forumowych.

A zatem cechy, zadania, czego nie robi JA:

  • Nie przyznaje rang, nie zmienia nicków, nie tworzy grup, nie dodaje do grup (chyba, że jakąś mu się przynależy) etc etc. Wszystko co się łączy z PA,
  • Nie przyznają mocy użytkownikom (a teraz widzę, że było to naruszane, jeśli jako JA akceptujesz kartę, w której jest prośba o moc - kieruj to do administracji), nie decydują o wprowadzeniu różnorakich pomysłów na forum, jednak wypowiadać się mogą choć ostateczna decyzja należy do Adminów,
  • Zajmują się porządkiem na forum i pomaganiem Administratorom, przeprowadzaniem testów w Watahach (podczas nieobecności władzy bądź jej braku) itp,
  • Dodatkowo chciałabym aby JA zajmowali się reklamą forum.

    Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego powyżej - piszcie do mnie na PW.


I ponownie szablon z starego adresu, a teraz i obecnego. - Klik

Kod:
[b]Twoje [u]wszystkie[/u] postacie:[/b]
[b]Od kiedy jesteś na forum:[/b]
[b]Czemu chcesz zostać JA:[/b]
[b]Twoje doświadczenie:[/b]
[b]Coś od siebie:[/b]
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Twoje wszystkie postacie: Marano, Amy [nieskończona kp].
Od kiedy jesteś na forum: 4 czerwca 2014.
Czemu chcesz zostać JA: Raczej żeby pomóc. Na forum się zbytnio nie przelewa, takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Myślę, że jestem w stanie pojawiać się na forum codziennie. Nie wydaje mi się, by użytkownicy narzekali na moje zachowanie (a przynajmniej większość). Muszę przyznać, że ostatnio moja aktywność drastycznie spadła, ale jest to spowodowane brakiem weny oraz długą nieobecnością, którą mam za sobą. Ciężko z powrotem wbić się w klimat. Cóż, na w94 gram od roku i jestem "obeznana w temacie". Ogólnie mam spore pojęcie na temat forów. Nie ukrywam, że chciałabym zostać JA również dla tytułu i swego rodzaju respektu.
Twoje doświadczenie: Na wielu forach PBF (i nie tylko) zajmowałam bądź zajmuję posadę admina. Jestem zawsze otwarta na nowe propozycje. Jeśli chodzi o spory, próbuję być jak najbardziej sprawiedliwa.
Coś od siebie: Nie mam nic do dodania. Chyba, że powinnam wspomnieć, iż jest to moja druga próba zostania Junior Adminem.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Twoje wszystkie postacie: Obecnie Taharaki, Amiru, Alastair i Gehenna; reszta zgłoszona do blokady / adopcji

Od kiedy jesteś na forum:
marzec 2010

Czemu chcesz zostać JA:
Serce się kraja, jak widzę, jaki mamy odpływ userów i spadek aktywności. Prawdopodobnie naiwnie wierzę, że jestem w stanie coś zmienić. Chcę pomóc budować to miejsce, bowiem od zawsze wilki94 wiele dla mnie znaczyły - w końcu pięć lat to już całkiem sporo; wystarczająco, aby orzec, żem przywiązana i wierna (choć czasem nie ma łatwo). Odkąd pamiętam, pełniłam tutaj jakąś funkcję i coś wkładałam w rozwój tego miejsca, chciałabym znów to robić, zamiast siedzieć bezczynnie. Poza tym znów kręcę się sporo po fabule, a niektóre byki aż w oczy kolą - czas nauczyć młodzież poprawnej ortografii ; )
Ostatnio miałam trudniejszy okres w życiu i zniknęłam, teraz jednak powracam - z większością problemów już się pożegnałam, z pozostałymi rozstanie nastąpić ma lada dzień.

Twoje doświadczenie:
Swego czasu adminowałam tu i ówdzie. Może wiele się od tamtej pory zmieniło, niemniej jednak myślę, że wciąż potrafiłabym się w tej funkcji/roli odnaleźć. Sama tez dojrzałam, dostrzegam błędy popełniane za poprzedniej kadencji; nie jestem już na tyle wybuchowa, a odzyskana równowaga emocjonalna sprawia, że trudniej mnie sprowokować.

Coś od siebie:
chyba nie mam niczego do dodania.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
NABÓR ZAMKNIĘTY
Niedługo ogłosimy wyniki.
Sponsored content