Nabór na MG!

Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
1. Wcześniej tego nie było, ale teraz dodajemy Wam coś takiego jak "specjalizacje". Cóż to znaczy? Ano tyle, że teraz już przy zapisach będzie trzeba zdecydować czym chcesz się zajmować. Np. testami, polowaniami, wyprawami/przygodami etc.

2. Jest nowopowstałe subforum - Dział dla MG. Tam trzeba będzie zgłaszać każde przeprowadzone przez siebie wydarzenie tak, żebyśmy my mogli - czy w tej chwili - mogły kontrolować Wasze poczynania.

Zapraszam Was do zgłaszania się!


    Formularzyk



Twoje postacie: Wszystkie
Od kiedy jesteś na forum: pierwszą postacią
Proponowane specjalizacja: Może być kilka,  a nawet wszystkie.
Dlaczego chcesz zostać MG: Wszelkie twoje pobudki. Argumenty "bo się nadaję" nie będą przyjmowane.
Twoje doświadczenie: Suche argumenty. Gdzie, ile, dlaczego, jak ci poszło.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Tu możesz nas przekonywać na wszystkie znane Ci sposoby. Prócz szntażu     ; )>


Kod:
[size=12][color=#99FF00]
[b]Twoje postacie:[/b]
[b]Od kiedy jesteś na forum:[/b]
[b]Proponowane specjalizacja:[/b]
[b]Dlaczego chcesz zostać MG:[/b]
[b]Twoje doświadczenie:[/b]
[b]Dlaczego Ty? Przekonaj nas:[/b]
[/color][/size]

~Formularz robiony przez Karenaj~
Pershing
Dorosły

Pershing


Male Liczba postów : 25

     

Twoje postacie: Pershing
Od kiedy jesteś na forum: 04.06.2014r.
Proponowane specjalizacja: Wyprawy/przygody, testy.
Dlaczego chcesz zostać MG: Zacznę tak standardowo, meeh. Chciałabym zostać MG, bo zależy mi na na tym forum, ewidentnie. Może to mój pierwszy pbf, w którym uczestniczę (przeglądałam sobie różne XD), ale wiem, jak wygląda praca takowego Mistrza Gry. Chcę, aby to forum stanęło w liście wszystkich pbf'ów na numerze jeden, a i również pragnę mieć w tym swój wkład.
Twoje doświadczenie: Jak już wyżej wspominałam - obserwowałam, jak praca takiej osoby wygląda i nieco się nauczyłam. O ile pamiętam to podpatrywałam sobie dwa fora. Nigdy takiej pozycji nie zajmowałam, jednakże kusi mnie by spróbować swoich sił; wydaje mi się, że wiem to, co niezbędne.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Nie jestem tutaj długo, to pierwsze forum, w którym uczestniczę... Tym raczej nie zachęcam! Spróbuję od nowa, ekhem... Zazwyczaj jestem nastawiona pokojowo i nie wyskakuję do nikogo z, jak to potocznie mówią, "mordą"; staram się wprowadzać miłą atmosferę, a nie przeciwną. Lubię patrzeć na radość ludzi, płynącą z czystej przyjemności pisania fabuły. Ponadto błędy typu ortograficzne zdarzają mi się bardzo rzadko, o ile w ogóle. Z interpunkcją także jest u mnie nieźle. Tryskam radością, a pozytywizmem jedzie ode mnie na kilometr. Nie używam wulgaryzmów, w pisowni jak i w mowie.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Niestety, od razu MG Ci dać nie możemy, aczkolwiek, możemy zrobić tak - zgłosisz się ponownie za 3 tygodnie i ponownie rozpatrzymy to zgłoszenie. Okres i tak jest krótki, bo normalnie musiałabyś czekać miesiąc, ale ze względu na sytuację wyjątkową; mała liczba MG mianowicie, czas został skrócony do 3 tygodni.
Jeśli nienagannie sprawować się będziesz, posty ładne będą, otrzymasz za 3 tygodnie próbnego MG, oczywiście po ponownym zgłoszeniu się.
Morte
Demoniczny Dowódca Łowców
MG

Morte


Female Liczba postów : 105
Wiek : 25

     

Twoje postacie: Morte, Danny i Charllie

Od kiedy jesteś na forum: 20 Marca 2011

Proponowane specjalizacja: Głównie polowania, wyprawy.

Dlaczego chcesz zostać MG: Ponieważ byłam nim na w94 przed przenosinami. Nie chciałam nigdzie prosić na PW, ani nic; więc napisałam tutaj. W każdym razie prowadzenie różnych polowań było fajne, wypraw również. Więc kiedy nie mam z kim pisać na forum, albo zwyczajnie nie chce mi się wymyślać, co też ta moja postać zrobiła - chętnie bym sobie przeprowadziła coś takiego. Zawsze ciekawiej.

Twoje doświadczenie: Jak już wspomniałam wyżej - byłam tutaj Mistrzem Gry przez dwa lata. Jakoś nikt nie narzekał. Poza tym MG byłam jeszcze na jednym forum, dużo wcześniej. Tyle, że tamto forum upadło.

Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Zwykle mam wiele pomysłów. Staram się być oryginalna i nie powtarzać tego samego u wszystkich graczy. Jakoś zwykle wena mnie nie opuszcza, a jeżeli już, to naprawdę w skrajnych okolicznościach. Regularnie wchodzę na forum. I tak szczerze mówiąc... To nie mam tu już nic więcej do napisania.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Morte napisał:Regularnie wchodzę na forum.

Kłamczuch, nieładnie. Jestem skora się zgodzić po warunkiem, że znów nie znikniesz. I co do tego nienarzekania... -> http://www.wilki94.fora.pl/font-color-cc9966-ziemie-neutralne-font,239/kolczaste-szczyty-wyprawa-shathow-oraz-salome,13668-20.html . Z tego, co wiem, dziewczyny nie były szczęśliwe, że wyprawa umarła - jednak nie pamiętam teraz dokładnie, która pisała.

Mamy mało MG, zatem przyjmę Cię, niemniej wiedz, że jak łapa się podwinie - nie będę się wahała Cię zdegradować.

Nie, nie przejmuj się - zawsze byłam marudą xD
poza tym... już mnie nie podlegasz, spokojnie ciągnij do emerytury xD
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     

Twoje postacie:
Marano, Pershing.

Od kiedy jesteś na forum:
4 czerwca 2014r.

Proponowane specjalizacja:
Polowania, wyprawy, pojedynki.

Dlaczego chcesz zostać MG:
Wcześniej już o tym pisałam, ale powtórzyć się muszę. Spokojna głowa, Marcia ubierze teraz zdanka w nowe wyrazy. Z chęcią napisałabym "bo tak", ale kto by się złapał na taki argument, hę? Przyszła pora na lepszą zachętę: chcę mieć wkład w doprowadzeniu tego forum na sam szczyt w różnorodnych rankingach pbf'ów (gdzieś to już słyszałam, meeh XD), pragnę urozmaicać grę użytkownikom forum. Ogółem wszystko, co pisałam za pierwszym razem. No bo jakie mogą być inne powody? No i włączmy jeszcze mój egoizm - dla siebie też chcę mieć trochę frajdy z kierowania, w niewielkiej części, losem innych stworzeń, dajmy na to przykładowo na polowaniach.

Twoje doświadczenie:
Pierwsze forum pbf, ale zdążyłam się już zapoznać z zasadami i obowiązkami Mistrzów Gry. Poza tym znam piątkowo, bądź nawet szóstkowo, ortografię i interpunkcję, może być? Obserwowałam sobie na innych stronkach, w tym w94, pracę takowej osoby, więc wiem na czym cały "procesik" polega.

Dlaczego Ty? Przekonaj nas:
Pomyślmy... Jestem grzeczna na forum, aktywna, piszę stosunkowo długie posty, które raczej nie zawierają błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych. I w ten sposób możecie spełnić moje marzenie, haha. Poza tym mam kilka pomysłów do zrealizowania. Oryginalności też mi nie brakuje! To raczej wszystko, co przychodzi mi na chwilę obecną do głowy.
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Ok, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zgadzamy się. Musisz jednak przeprowadzić komuś próbne polowanie. Gdy je zakończyć to podeślij do mnie PW z tematem i na tej podstawie ustalimy co dalej. Pamiętaj jednak że na czas eventu nie masz dostępu do pokoju MG.
Delete
Postać Specjalna

Delete


Male Liczba postów : 60

     

Twoje postacie: Delete
Od kiedy jesteś na forum: 13 sierpień 2010 (tak, dziś moje czwarte urodziny)
Proponowane specjalizacja: Polowania, wyprawy, walki, testy - wszystko.
Dlaczego chcesz zostać MG: Ojej, jest do tego wiele powodów - przede wszystkim bycie Mistrzem Gry zawsze było dla mnie dobrze znane; do dziś z funkcji tej posady czerpię ogromną radość, tym bardziej wtedy, gdy mogę je naprawdę poczuć, a nie tylko przypatrywać się z ubocza, jak to inni owe funkcje wykorzystują.
Bardzo, ale to bardzo, lubię być Mistrzem Gry, nie ważne na jakim forum, o jakiej tematyce, ja tam po prostu muszę objąć tę posadę.
Nie, wcale nie chcę mieć tej rangi tylko po to, by nią lśnić na forum i mówić jaka to ja jestem super. Chcę, jak każdy dobry MG, urozmaicić rozgrywkę użytkownikowi, dzielić się z nim radością jaką ja czerpię z pisania z nim.
Twoje doświadczenie: Na poprzednich Wilkach94 byłam Mistrzem Gry, Moderatorem oraz Redaktorem, tym razem z ostatnich dwóch posad rezygnuję, gdyż chciałabym rozwinąć się bardziej jako właśnie MG.
Miałam w łapach wiele for, tj. Wilki100, Entimeria, Foxes Evolution.
Byłam Mistrzem Gry na forum Virus oraz Psiaki91.
Jestem Administratorem na forum Creepy Town.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Moje posty zwykły być dość długimi, aczkolwiek bywały dni, gdzie ta wena po prostu usychała we mnie jak woda na upale, ale tym razem jestem gotowa na wszystko, zapasów mam więcej niż na zimę, więc powinnam z łatwością poradzić sobie z każdym wyzwaniem.
Nawiązując jeszcze do postów - żadne z moich nie zawierają błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych, ponieważ polszczyznę znam na szóstkę.
Oprócz tego mam dość duży zasób słów, a moja wyobraźnia nie ma granic, wręcz wycieka mi oczami i stoi w gardle niczym katar.
Na forum siedzę całe dnie, czasem nawet noce.
Jestem zawsze na bieżąco ze wszystkim co się tu dzieje.
Enney
Dorosły
Przedsiębiorca

Enney


Female Liczba postów : 370
Wiek : 25
Skąd : Koszalin

     
Twoje postacie:
 Enney, Rafael, Ianthe Mentis, Lucifero, Salvaro.
Od kiedy jesteś na forum: styczeń 2012, ale grałam wcześniej na innej postaci, która została zablokowana, przez mały incydent. 

Proponowane specjalizacja: 
Wyprawy,polowania, walki itd. 
Dlaczego chcesz zostać MG:
Twoje doświadczenie: To był by mój pierwszy raz jako MG. Już wcześniej chciałam się zgłosić, ale nie byłam pewna. Chciałam jeszcze poprawić swoje umiejętności.  Oraz poćwiczyć ortografię i interpunkcję. 
Dlaczego Ty? Przekonaj nas:

 Chciałam spróbować swoich sił i mam bardzo rozwiniętą wyobraźnię.Potrafię dostosować się do życzenia użytkownika i w razie konieczności dodała coś ciekawego. Na forum siedzę często i czasami zdarza mi się czytać  posty innych użytkowników, aby nabrać więcej pomysłów oraz poprawić styl pisania. Raczej piszę długie posty, ale czasem wena ma nad mną górę.
Mam oryginalne pomysły i jest ich sporo, więc raczej byli by zadowoleni ci co korzystali by z moich usług.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Delete - zgadzam się, przekonałaś mnie. Zrób próbne polowanie - rozwinięte, konkretne - i wyślij mi na PW.
Enney - co do Ciebie, nie jestem pewna. Twoje posty mają chwilami błędy i nie są bajecznie długie. Nie wiem, czy dałabyś radę jako MG. Czekam na decyzję innych Adminów. Ja aktualnie jestem na nie, a przynajmniej na tę chwilę. Może po dłuższej rozgrywce na forum.
Lucifero
Dorosły

Lucifero


Male Liczba postów : 107

     
Dobrze, co do tego muszę się zgodzić. Muszę jeszcze popracować nad długością postów, ale poczekam na opinie innych administratorów.

~~Enney
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Delete - co do tego nie będę się sprzeczał, jestem na tak - ale pamiętaj że nie chcę aby to była kolejna porzucona funkcja. Oczywiście nie mówię że ją zostawisz, ale sporo było przypadków że ludzie wracali a potem olewali.

Enney - Ja tutaj jestem na Tak gdyż mamy obecnie niedosyt. Pamiętam jak ja brałem wszystkie zgłoszenia bo nie było nikogo innego a potem nie wyrabiałem. Na poprzednim forum też nie pisałem długich postów i byłem nie długo a MG dostałem. Więc tutaj chciałbym ją sprawdzić na tym stanowisku - niech się wykażę. Poczekam na opinię innych - jeżeli uda się jej zdobyć poparcie demokratyczne to ja osobiście sprawdzę jej próbne polowanko
Philian
Dorosły

Philian


Female Liczba postów : 386
Wiek : 24
Skąd : Rzym

     

Twoje postacie: Philian
Od kiedy jesteś na forum: 31 Maj 2014 r.
Proponowane specjalizacja: Wyprawy, polowania, testy.
Dlaczego chcesz zostać MG: Szczerze? Lubię pisać i wymyślać nowe historie. Jestem zaciekłą fanka książek Fantazy i opowiadań w tych klimatach. Zagłębiając się bardziej w tą fantazję, w mojej głowie i sercu narodziła się chęć tworzenia czegoś podobnego. Wyprawy i polowania to coś co pomoże mi spełnić tą myśl i nabrać jeszcze więcej cennego doświadczenia. Chciałabym podzielić się własnym światem, z każdym kto by tego chciał.
Twoje doświadczenie: Byłam już MG na jednym forum, prowadziłam tam własnie wyprawy. I szczerze brakuje mi tego.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas:Zamiast przekonywać wolałabym szczerze się wykazać, pokazać na co mnie stać. Pisanie tutaj jakże już oklepanych słów określających moje pozytywy jest nierozsądne. Wychodzę z założenia iż czynem więcej zdziałać można. Żeby jednak nie odstawać zbytnio nadmienię tylko że jestem aktywna i kreatywna. Chcę tworzyć polowania, które będą swoistą sztuką, gdzie gracz napotka wybory moralne - jak w życiu prawdziwym. Urozmaicanie wypraw bez zbytniej przesadności, tak aby zapadły w pamięć, to jest coś co chciałabym osiągnąć.
Rafael

Rafael


Liczba postów : 56

     
To będę czekać na opinię innych.


Enney
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Philian - jestem pół na pół, w postach czasem nagminnie zdarzają a Ci się błędy. Mimo wszystko, postacie prowadzisz ciekawie, każdy post jest opisany barwnie i pełen akcji. Według mnie, warto dać Ci szansę. Przeprowadź próbne polowanie.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Enney - widzimy, że się starasz i chcesz dobrze jednak danie Ci teraz szansy mogłoby się okazać niesprawiedliwe względem innych użytkowników. Póki co jestem pół na pół przekonana, podciągnij się, pokaż na co Cię stać i napisz do któregoś z adminów o ponowne przemyślenie, no i argumentacja będzie też mile widziana. c:

Philian - jestem za, jesteś użytkowniczką aktywną, starasz się, widać, że lubisz to robić. Jak już Carls wspomniała - przeprowadź próbne polowanie.
Philian
Dorosły

Philian


Female Liczba postów : 386
Wiek : 24
Skąd : Rzym

     
Dziękuję, już się biorę w garść i szukam królika doświadczalnego.
Ianthe Mentis

Ianthe Mentis


Female Liczba postów : 39
Skąd : Koszalin

     
Dobrze jak znajdę wolny czas napiszę do kogoś z administracji.

~~Enney
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     

Twoje postacie: Kein, Wano, Diana
Od kiedy jesteś na forum: 17 Grudnia 2013.
Proponowane specjalizacja: Wyprawy, Polowania.
Dlaczego chcesz zostać MG: Chciałbym pokazać to co potrafię oraz wiele pomysłów które siedzą mi w głowie i nie mogą znaleźć ujścia w normalnej fabule.
Twoje doświadczenie: Mówiąc w skrócie nie mam, ale chciałbym spróbować i zaprezentować się z tej lepszej strony.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas:Powodów mógłbym wymienić kilka, ale lepiej zabiorę się od razu do tych dla mnie ważniejszych. Jest niedobór MG jak to było już kilka razy wspominane, a chętnie spróbuję swoich sił i zabiorę się za coś dla mnie nowego. Lubię w końcu wyzwania. Poza tym jestem osobą która jest najczęściej na forum i robi dość duże postępy jeśli chodzi o jakość postów. Nie są one najlepsze i to z wielkim bólem muszę przyznać, ale trzymają dosyć dobry poziom. Zero pisania szablonowego, a wyprawy i polowania powinny być dosyć ciekawe.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Ha! Wiedziałam, że kiedyś nadejdzie ten dzień c':

Osobiście jestem jak najbardziej za, bo nie mam nic Ci do zarzucenia, ale czekam na opinie reszty.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Czyli jednak <3
Ja również jestem za, przechodzi pan dalej. Przeprowadź próbne polowanie.
Taharaki
Latający Doświadczony Wilk

Taharaki


Male Liczba postów : 412

     

Twoje postacie:
Taharaki, Gehenna, Alastair, Amiru oraz Julian. Na dzień dzisiejszy to wszystko.

Od kiedy jesteś na forum:
luty/marzec 2011 - wcześniej na koncie Orchidei, dopiero potem przejęłam Taha od brata ciotecznego.

Proponowane specjalizacja:
polowania, wyprawy, testy, pomoc w eventach

Dlaczego chcesz zostać MG:
Lubię to. Poza tym wydaje mi się, że stopień, w którym dbam o jakość postów oraz rozwój postaci świadczyć może o tym, że dużą uwagę przywiązuję do tego, aby "nie wiało nudą"; uwielbiam wymyslanie rozmaitych scenariuszy, puszczam wodze fantazji gdzie tylko mogę - co stanowi przyjemną odskocznię od szarej rzeczywistości. Dodatkowo: mogę przylożyć łapę (znów...) do rozwoju forum, do tworzenia tego miejsca jeszcze lepszym, wspanialszym, bardziej przyjaznym, ciekawszym. Jestem osobą niezwykle przywiązaną do forum, dlatego nie potrafię tak całkiem siedzieć bezczynnie.

Twoje doświadczenie:
Poza 'karierą' na w94 prowadziłam swego czasu własne forum (psie pbf), gdzie sprawdzałam się nie tylko jako admin "od papierków", ale także MG. Dzierżyłam tę posadzkę także na stadzielwiejziemi oraz lwiejprzygodzie (w sumie nigdy oficjalnie jej nie utraciłam, jeno na skutek braku czasu ostatnio się nie udzielałam, podonie jak i tutaj). Ogólnie nie było na mnie skarg pod tym względem, odpisywałam regularnie, chyba, iż brakowało czasu - jednak informowałam o tego typu przypadkach, nie było zaskoczeń.

Dlaczego Ty? Przekonaj nas:
Tutaj będzie najtrudniej. Bo chcę. Bo lubię. Bo - jak sądzę - potrafię. Wyobraźni nie brakowało mi nigdy, z czasem pewnie nieco gorzej było, jednak... jednak na forum znajdowałam wolną chwilę niezależnie od tego, jak wielkie miewałam zamieszanie. Może ostatnio miałam gorszy okres: jednak wszelkie nieobecności zgłaszalam w odpowiednim temacie, a kiedy tylko zakończyłam semestr - pojawiłam się z powrotem. Liczę, że ktoś zaufa mi po raz kolejny
Narkomanthik
Dorosły

Narkomanthik


Female Liczba postów : 119

     
Ja nie mam nic przeciwko, a wręcz jestem jak najbardziej za c: Piszesz oryginalnie, i faktycznie - nie wieje w Twoich postach nudą, no i są na wysokim poziomie, moim zdaniem.
Czekam na opinię Arthasa w tej kwestii.

~Lee.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
Ja również jestem za, stażyk, posty i wszystko na swoim miejscu, zdecydowanie na plus.
Severus
Latający Wilk

Severus


Male Liczba postów : 47

     

Twoje postacie: Evan, Severus, Kain, Samael, Nidalee, najświeższa - Riven.
Od kiedy jesteś na forum: Od 2008 roku? Bodajże, nie znam dokładnej daty. c;
Proponowane specjalizacja: Tymczasowy MG, coby dopomóc na forum dopóki sytuacja się nie ustabilizuje.
Dlaczego chcesz zostać MG: Z chęci pomocy, a także mam w tym własny zysk - jako, że jestem na profilu dziennikarskim i każde zajęcie które będzie rozwijać moją kreatywność się opłaca - oto jestem.
Twoje doświadczenie: Rzadko bawiłam się w MG na poważnie, jednak tym razem chcę spróbować. Dosyć sporo grałam na forach i mniej więcej wiem, na czym to polega.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Bo jest ze mnie uparta cholera, a dopóki chcę, to warto mnie brać, nim mój słomiany zapał się wypali. Jak wspominałam, jest to także moje rozwijanie siebie i to mi się opłaca, a także chcę pomóc, od nowa wczuć się w atmosferę forum i w miarę na nie wrócić nim przejdzie mi ochota, co zawali mnie szkoła i potrzeba bycia w paru innych miejscach na raz.
Sponsored content