Nabór na MG!

Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Jestem jak najbardziej za, jako że znam Twoje umiejętności jak i ich możliwości, które potrafią być ogromne jak masz ochotę do tego i chęci c':
Czekam jedynie na opinie reszty.
Arthas Merethil
Latający Wilk

Arthas Merethil


Male Liczba postów : 749
Wiek : 22

     
Podtrzymuję wniosek mówiąc sądowniczo ano bo tak. Jako że już miałem okazję cię poznać i wiem że masz naprawdę spory talent do wymyślania i pisania to z czysty sumieniem zgadzam się abyś zajęła posadkę MG.
Carly
Latający Szpieg

Carly


Female Liczba postów : 420
Wiek : 24

     http://davocem.blogspot.com
W 100% za :3 Daj z siebie wszystko i obyś nie wypalała się jak najdłużej. Będziesz wielką pomocą i podniesiesz poziom forum.
Vockee
Dojrzewający

Vockee


Male Liczba postów : 86

     
Ponawiam, bo z tamtego konta zniknęłam. Przepraszam.

Delete - czyli ja napisał:
Twoje postacie: Vockee
Od kiedy jesteś na forum: 13 sierpień 2010 (tak, dziś moje czwarte urodziny)
Proponowane specjalizacja: Polowania, wyprawy, walki, testy - wszystko.
Dlaczego chcesz zostać MG: Ojej, jest do tego wiele powodów - przede wszystkim bycie Mistrzem Gry zawsze było dla mnie dobrze znane; do dziś z funkcji tej posady czerpię ogromną radość, tym bardziej wtedy, gdy mogę je naprawdę poczuć, a nie tylko przypatrywać się z ubocza, jak to inni owe funkcje wykorzystują.
Bardzo, ale to bardzo, lubię być Mistrzem Gry, nieważne na jakim forum, o jakiej tematyce, ja tam po prostu muszę objąć tę posadę.
Nie, wcale nie chcę mieć tej rangi tylko po to, by nią lśnić na forum i mówić jaka to ja jestem super. Chcę, jak każdy dobry MG, urozmaicić rozgrywkę użytkownikowi, dzielić się z nim radością jaką ja czerpię z pisania z nim.
Twoje doświadczenie: Na poprzednich Wilkach94 byłam Mistrzem Gry, Moderatorem oraz Redaktorem, tym razem z ostatnich dwóch posad rezygnuję, gdyż chciałabym rozwinąć się bardziej jako właśnie MG.
Miałam w łapach wiele for, tj. Wilki100, Entimeria, Foxes Evolution.
Byłam Mistrzem Gry na forum Virus oraz Psiaki91.
Jestem Administratorem na forum Saint Realm.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Moje posty zwykły być dość długimi, aczkolwiek bywały dni, gdzie ta wena po prostu usychała we mnie jak woda na upale, wiadomo. Tym razem jestem gotowa na wszystko, zapasów mam więcej niż na zimę, więc powinnam z łatwością poradzić sobie z każdym wyzwaniem.
Nawiązując jeszcze do postów - żadne z moich nie zawierają błędów ortograficznych ani interpunkcyjnych, ponieważ polszczyznę znam na szóstkę.
Oprócz tego mam dość duży zasób słów, a moja wyobraźnia nie ma granic, wręcz wycieka mi oczami i stoi w gardle niczym katar.
Na forum siedzę całe dnie, czasem nawet noce.
Jestem zawsze na bieżąco ze wszystkim co się tu dzieje.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     

Twoje postacie: Nighti
Od kiedy jesteś na forum:29.03.2015
Proponowane specjalizacja:mnie to tam guzik obchodzi,obojętnie mi.Z wszystkiego będę się cieszyć
Dlaczego chcesz zostać MG:To forum trzeba trochę ożywić.Wilki piszą tak z nudów, ciągle jest takie cześć jestem Nighti a ty... i tak w kółko.Jednak czasem mam taką chęć wprowadzić w tych postach coś typu teraz przychodzi jakiś wróg i walka jest tak zaciekła że mało nie giniemy. Po za tym mam nadzieję że to zachęci innych do popisania ze mną bo cierpię na nadmiar nudów.Ja muszę po prostu być wszędzie.Jak nie mam z kim pisać to wchodzę gdzie kol wiek.Nie mogę siedzieć cicho.Posty już wydłużam ale i tak mało piszę według mnie.MG no cóż nigdy nie byłam, nie wiem jak to jest i nie wiem też czy daje to jakieś dodatkowe bonusy czy coś.
Twoje doświadczenie: byłam już na paru forach i zawsze zazdrościłam postom MG z nimi tyle się działo.Czasami co prawda miałam ich dość ale mimo to chciałabym spróbować być kimś takim.Wiem mniej więcej o co chodzi
Dlaczego Ty? Przekonaj nas:Staram się pisać dłuższe posty,bez błędów,wszędzie mnie pełno,jestem bardzo aktywna, staram się być co raz lepsza. w dodatku, nie odpuszczę wam.Napiszę to samo nawet za miesiąc jeśli będzie trzeba bo jestem taka uparta.Aha, jeszcze jedno chciałabym móc komuś pomóc.Wiem że często takie osoby się przydają.Piszę dość tyle.Nie mam jeszcze nawet miesiąca a postów w umiarkowanej ilości.Według ilości postów jestem ... 26 ale gdyby odjąć offtop to zapewne tych postów jest około 20. Zresztą to już pewnie wiecie


mogę czekać na odpowiedź nawet rok-żebyście wiedzieli że jestem uparta
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Łoops, przepraszam, szkoły za dużo ostatnio.

Vockee - raczej rzadko dajemy tutaj drugie szanse po zniknięciu, gdzie miałaś postać specjalną i MG. Jestem na nie.

Nighti - jesteś zbyt niedoświadczoną userką, widać to po Twoich postach i nieprzestrzeganiu regulaminu, bo powinnaś dostać co najmniej jedno ostrzeżenie (za co konkretnie nie powiem, ale coś było). Krótko mówiąc; jestem na nie. Twoje posty zawierają błędy, takie jak brak spacji po znakach interpunkcyjnych, tak jak i w tym zgłoszeniu. Jesteś do tego za krótko na forum. A co do tego bycia wszędzie, czasami jesteś zbyt wszędzie i naginasz w ten sposób regulamin. Jeżeli chcesz swoją postacią przeżyć jakąś przygodę - napisz do jakiegoś MG w jego temacie i umów się na wyprawę.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Dobrze, przepraszam za zamieszanie. Postaram się poprawić i jeśli to możliwe spróbuję ponownie po tem
Akihiko
Dorosły

Akihiko


Male Liczba postów : 39

     

Twoje postacie: Akihiko, chociaż mam w planach kolejną postać.
Od kiedy jesteś na forum: Może to już tydzień
Proponowane specjalizacja: Przeprowadzanie wypraw, polowań, urozmaicanie fabuły, a raczej pchanie się do niej wilkom w trakcie, by było tylko ciekawiej
Dlaczego chcesz zostać MG: Nie lubię być leniwym, zwykłym userem. Jeżeli jest coś, w czym mógłbym pomóc, od razu biorę się do roboty. Widzę, że gracze grają sobie, bo chcą, a ja mógłbym to jeszcze urozmaicić, być może nawet przyciągnąć do pisania...
Twoje doświadczenie: Nie pamiętam wszystkiego dokładnie, jednak byłem MG na dwóch rozwijających się forach, jednym fantasy, a drugie o wilkach w tematyce apokalipsy. Gracze byli zadowoleni z moich pomysłów i udziwień, aczkolwiek raz nie podołałem zadaniu i nie potrafiłem wymyśleć misji. Raz byłem też MG na Kolebce Upadłych Aniołów, krócej niż na wcześniej wymienionych forach.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Zaglądam tu często, jestem pomysłowy i chętny do pomocy. Staram się słuchać innych oraz naprawiać błędy, ale przede wszystkim zawsze przestrzegam regulaminu i nigdy go nie łamię. Słucham się bezwzględnie adminów. Jestem kimś, kto gra fair, stara się by wszystko było w odpowiedniej tematyce. Jestem doświadczonym userem, byłem adminem jak i mg i jestem pewien, że podołałbym nie tylko zadaniom, jakie byłyby mi zlecone, ale również realizowałbym własne pomysły!
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Wszystko fajnie ale niestety Twój staż na forum jest zdecydowanie za krótki i MG nie mogę Ci dać. Zgłoś się za jakiś czas i ponownie to rozpatrzymy.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Nighti napisał:
Twoje postacie: Nighti
Od kiedy jesteś na forum:29.03.2015
Proponowane specjalizacja:mnie to tam guzik obchodzi,obojętnie mi.Z wszystkiego będę się cieszyć
Dlaczego chcesz zostać MG:To forum trzeba trochę ożywić.Wilki piszą tak z nudów, ciągle jest takie cześć jestem Nighti a ty... i tak w kółko.Jednak czasem mam taką chęć wprowadzić w tych postach coś typu teraz przychodzi jakiś wróg i walka jest tak zaciekła że mało nie giniemy. Po za tym mam nadzieję że to zachęci innych do popisania ze mną bo cierpię na nadmiar nudów.Ja muszę po prostu być wszędzie.Jak nie mam z kim pisać to wchodzę gdzie kol wiek.Nie mogę siedzieć cicho.Posty już wydłużam ale i tak mało piszę według mnie.MG no cóż nigdy nie byłam, nie wiem jak to jest i nie wiem też czy daje to jakieś dodatkowe bonusy czy coś.
Twoje doświadczenie: byłam już na paru forach i zawsze zazdrościłam postom MG z nimi tyle się działo.Czasami co prawda miałam ich dość ale mimo to chciałabym spróbować być kimś takim.Wiem mniej więcej o co chodzi
Dlaczego Ty? Przekonaj nas:Staram się pisać dłuższe posty,bez błędów,wszędzie mnie pełno,jestem bardzo aktywna, staram się być co raz lepsza. w dodatku, nie odpuszczę wam.Napiszę to samo nawet za miesiąc jeśli będzie trzeba bo jestem taka uparta.Aha, jeszcze jedno chciałabym móc komuś pomóc.Wiem że często takie osoby się przydają.Piszę dość tyle.Nie mam jeszcze nawet miesiąca a postów w umiarkowanej ilości.Według ilości postów jestem ... 26 ale gdyby odjąć offtop to zapewne tych postów jest około 20. Zresztą to już pewnie wiecie


mogę czekać na odpowiedź nawet rok-żebyście wiedzieli że jestem uparta
Teraz mam jeszcze jedno konto Najk. Mam też jedno swoje forum i postanowiłam starać się o wyższe miano niż tylko dojrzewający. Hehe a po za tym nic się nie zmieniło
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Jeśli chodzi o zostanie MG przez Nighti to jestem niestety na nie. Nadal popełniasz wiele błędów. Zapominasz o znakach interpunkcyjnych, a z ortografią krucho, choć nie ma olbrzymiej tragedii. Większość twoich postów to off-top, a jeśli dodajesz coś w fabule to są one bardzo krótkie i nieskładne, a Mistrz Gry musi ozdabiać swe odpisy obszernymi opisami.

W sprawie Vockee także jestem na nie. Głównie z tych samych względów, co Klej. Istnieje duże ryzyko, że znów znikniesz.
Natsu
Młode

Natsu


Male Liczba postów : 142

     

Twoje postacie: Isao Natsu, Berenika, Winter, Dust, Kuvirha, Rafa Raszida.
Od kiedy jesteś na forum: Pierwszą postacią zarejestrowana od 15 marca 2010 roku.
Proponowane specjalizacja: Polowania, wyprawy, urozmaicanie userom fabuły.
Dlaczego chcesz zostać MG: Ostatnio w końcu mam internet. Limitowany bo limitowany, ale jest. Poza tym, w weekendy u babci mam również kompa. Nie żeby to był jakiś powód, ale to jeden z nich. Nawet w roku szkolnym mam bardzo dużo czasu, a jak w domu zreperują mi peceta i będzie nielimitowany internet, to mogę i po nocach siedzieć. Poza tym, trzeba ten tępy mózg ruszyć, bo mi totalnie sflaczeje i się nosem wyleje. Plus, zazwyczaj mam wenę, a jak w coś się zaangażuję na sto procent, to nawet jej nie potrzebuję, bo pomysły same przychodzą. No i korci mnie, by przeszkadzać ludziskom w fabułach, szczególnie gdy się zapuszczą nie tam, gdzie trzeba, tj. na tereny ludzi. c:
Twoje doświadczenie: Nie mam zbyt dużego doświadczenia, jeszcze na JA prowadziłam wyprawę i twierdzę, że nie poszło mi źle, choć później długo neta nie miałam i nie mogłam jej kontynuować(bodaj tak było, nie pamiętam). No i przeprowadzałam parę razy testy, ale w tym akurat się niezbyt specjalizuję, dlatego wolę zająć się polowaniami, wyprawami i randomowym psuciem fabuły.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Bierzcie mnie, ludzie, póki zapału nie gubię. ;-; No i mam aż za dużo czasu, który zazwyczaj bezsensownie marnuję. Już lepiej, jakbym się zajęła czymś na forum, a niezbyt odpowiada mi jakaś poważniejsza funkcja od MG, a takowe już miałam okazję prowadzić. No i długo siedzę na forach.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Ja jestem oczywiście za! Staż oraz zaufanie są, ładne posty i - przede wszystkim - umiejętności MG! Cierpimy na niedobór Mistrzów, więc każda duszyczka jest przydatna. Czekamy na resztę administracji, yay~
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     

Twoje postacie: Ongaku Jiyuu
Od kiedy jesteś na forum: 03/05/2015
Proponowane specjalizacja: Prowadzenie wypraw, przygód, ewentualnie polowań.
Dlaczego chcesz zostać MG: Gdyby dokładniej się zastanowić, brakuje na forum MG. Obecnie tylko do jednego można się zgłosić. Dlaczego więc nie? Zmagazynowana w mojej głowie wena wymaga się otwarcia drzwi, a ja nie wiem, co z nią zrobić.
Twoje doświadczenie: Myślę, że na ten czas żadne, ale śmiem twierdzić, że nabiorę go podczas pełnienia tego zawodu. Każdy rozpoczyna od początku, nie jest inaczej w moim przypadku.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Codziennie wchodzę na forum, staram się być dosyć aktywna, jednak sądzę, że o mnie niezbyt wiele można powiedzieć. Po prostu - sumienna, pracowita, starająca się pisać jak najlepiej oraz rozwijać talent do pisania. Nie jestem chodzącym ideałem, dlatego zawsze mogę się pomylić w pewnych kwestiach. W przypadku wypraw/przygód będę starała się stworzyć oryginalną fabułę. Ogólnie w weekendy nie mam nic do roboty (będę miała, bo szkoła się zaczyna, ale 10 minut na post to dla mnie wystarczająca ilość czasu).
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Ongaku, nie widzę żadnych przeciwwskazań, byś objęła funkcję MG, co jest jednoznaczne z tym, iż jestem za. ^^ Mistrzów faktycznie brakuje, każda duszyczka się przyda. Obserwuję twoje posty. Zdarza ci się popełnić drobny błąd bądź literówkę, ale nadrabiasz to ich długością oraz oryginalnością. Czekamy na decyzję innych!
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Każdy popełnia literówki czy drobne błędy
Ongaku ma wyobraźnię, nie boi się jej spożytkować. Kiedyś były jakieś tam drobne niedociągnięcia; niemniej jednak widzę znaczną poprawę i myślę, ze rzecz ma się tylko ku lepszemu. U mnie masz plusa.

{ wiem, wiem, sama jestem beznadziejnym mg, ale obiecuję, magisterkę skończę - wracam na dobre }
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Powiem w skrócie:

Są zgody od wszystkich 3 adminów - robicie polowania próbne (Nie interesuje mnie fakt, że kiedyś się robiło albo coś - udowodnicie to raz jeszcze) i wtedy pokażecie to nam. Rozpatrzymy i przyjmiemy na MG. Ewentualnie odrzucimy, ale na to się nie zapowiada.
Berendar
Dojrzewający



Male Liczba postów : 141
Wiek : 30
Skąd : Dobczyce

     http://www.marian021093.deviantart.com

Twoje postacie: Berendar
Od kiedy jesteś na forum: 04/10/2015
Proponowane specjalizacja: Wszystko. Ale o tym w dalszej części.
Dlaczego chcesz zostać MG: Mogę nie tylko być MG, ale także mogę pomóc w rozwoju forum. Trzy fora na których byłem z nich dwa padły trupem, ostatnie się rozwala :(. Z jakiego powodu? Brak Admina. W dwóch ostatnich byłem dodatkowym Adminem, ale oczywiście wszystko runęło, gdyż główny i moim zdaniem najważniejszy Admin dał sobie siana, albo zniknął (to tyczy się trzeciego forum jakim jest wolfzone.com.pl, a niestety szkoda, bo dobrze na początku szło. A teraz wystrój poszedł w piz... że tak powiem ganiać po łące). Jednocześnie byłem MG, trochę surowym ale tylko na drugim forum najdłużej, na trzecim co prawda miałem dwie osoby lecz już tęsknią, zanim zdążyłem pokończyć przygody, z których każdy był zadowolony, forum padło na pysk obecnie, niestety nie było mi dane czegokolwiek dopilnować i naprawić. Baza danych albo skopana, albo zmiana wyglądu przytłaczająca, ze względu na rozpryskane gdzie się da pliki przez poprzedniego pomocnika Admina. Nie jestem nawet teraz w stanie by to wszystko naprawić, a koder który miał to ogarnąć no chyba przepadł i siedzi teraz bidne forum pustkami. Błędy i bezmyślność na sesjach u mnie były karane, ale to zależy od uniwersum, *raz uśmierciłem kogoś ale to na własne życzenie, gracz postanowił zrobić nową postać, a opisywać sposobu jakim ją stracił nie chce przywracać z głowy* o czym w dalszej części niniejszego zgłoszenia.
Twoje doświadczenie: Prowadziłem i sesje przy stole *tabletop* w systemie D&D, Warhammer i moje ulubione Cthulhu. Z PBF nie mam długiego doświadczenia, może rok lub dwa. Ale nie narzekali, zawsze coś mogło kogoś zaskoczyć. Głównie MG byłem dla forum Postapo i to były te dwa ostatnie fora stalkerpbf.cba.pl i wolfzone.com.pl . Co tu opisywać, nie jestem wstanie przekopiować co tam było opisywane. Ale jedna z postaci na wolfzone była trochę pokiereszowana, na własne życzenie, postawiła mi za zadanie zaskoczyć ją, czymś ciekawym, niecodziennym. Zatem dostała stworzenie, które sam wymyśliłem.

Tutaj mój post opisujący stworzenie, jeśli tutaj wszedł bardzo długi to przepraszam.

Na razie nic nie widziała, póki stwór nie wychylił się za promień widzenia, w końcu Agatha nie widziała przez ściany. A patrzyła przez otwór po dawnych drzwiach. Kreatura pojawiła się nagle. A jak wyglądała? Wzrost koło 2 metrów. Łapy sięgające prawie do samej ziemi, choć sama postura nie świadczyła by o jej sile. Była strasznie chuda, a gdzie nie gdzie miała tak jakby dziury na wylot. Skóry nie posiadała, jedynie było widać rozszabrowaną powłokę, wyglądającą jak mięso mielone. A jak odwróciła głowę... Czaszka z pustymi oczodołami. Choć było w nich widać, coś jak małe guziki. Być może to był oczy. Głowa nie typowa bo tylko górna część, tak jak czoło miała na zewnątrz czaszkę, a reszta była tak jak ciało. Zbudowana z czegoś na wzór mięsa. Nie można było dopatrzyć się otworu gębowego.
Agatha tak chwile się przyglądała przybyszowi, był obrzydliwy, a po jego ciele, jeśli można tak to nazwać, przechadzały się muchy i inne robaki. Pytanie... Co to w ogóle było? Człowieka to nie przypominało, ba ręce za długie, palce nie proporcjonalne. Fakt miał ich pięć razem z czymś co przypominało raczej kciuk. A nogi... Tu trochę była trudność w opisaniu, bo jeśli chodzi o mały tułów, z wystającymi jakimiś kolcami z pleców i wystającymi...chyba... żebrami. To same nogi były jak ludzkie, z tym że na końcu nie było stopy, tylko spłaszczenie, jakby rąbnąć mięsem o podłogę i rozbić tłuczkiem. Nie znała dotąd takiej istoty, była obrzydliwa i dziwna zarazem. A jeszcze gorsze było to, że w łapie trzymała małego zająca, który zaczął piszczeć.
Bestia nie zawahała się i zaraz przystawiła małe stworzenie na wprost twarzy. Co się stało?
Nagle dolna część twarzy otworzyła się i wysunęła się szczęka z kilkoma zębami ułożonymi na około. Sama szczęka wyglądała jak składana, po rozłożeniu, przypominała elipsę, a w środku na około rządek zębów. Nagle chaps, pół królika znalazło się w środku. Co dziwne, było dalej słychać pisk, ale za chwile głośne chrupnięcie. Bestia odgięła się do tyłu i w łapie została tylko połowa z biednego zajączka. Krew ściekała po podłodze, wymieszana z kurzem utworzyła błoto. Bestia chwile chyba trawiła. Odwróciła się plecami, szurając po podłodze. Teraz Agatha mogła bezpiecznie oglądać stworzenie ale tylko na chwile. Bo ta niczym sowa, odwróciła łeb na plecy. Oglądając czy kogoś nie ma, przy czym było słychać dźwięk brzmiący na wzór duszenia się pomieszany z ochrypieniem.
-nnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhhhhhhhhhhhhhh
Głos faktycznie nie był piękny. Okropny i głośny, że bez problemu za drzwiami mógłby ktoś usłyszeć takie zawodzenie.
- Aashhhhhhhhhhhhhhhhhggggggghhhhhhhhhhh
Kolejny dźwięk, nie wiadomo co oznaczał. Był równie dziwny i potworny. Brzmienie podobne jakby ktoś nie mógł złapać powietrza...
Zmroziło to Agathę na chwilę...


Dlaczego Ty? Przekonaj nas: Ode mnie możecie się spodziewać pomocy. Jako, że młody nie jestem bo kończę praktycznie studia, to zawsze wieczorem parę minut znajdę. Oczekiwania? Nie powinno się myśleć, że u mnie wygracie walkę, o tak kości, kosteczki, kostunie dostaniecie tyle ile ważycie... Błąd... Kosztować was to będzie krew, pot a nawet witalność. Bo troszku się namęczyć trzeba w życiu. Jak przy wbijaniu gwoździ można walnąć w palec, tak i tutaj co was może spotkać.
Gonicie zająca/królika, pfff tak wymyśliłem zwykłe zwierzątko. A co będzie jeśli na waszej drodze, nagle coś stanie, a tego królika zobaczycie ostatni raz, znikającego w paszczy bestii, która zaraz akurat was... Tak was... Wybierze sobie na przystawkę, co tam zajączek, tutaj mamy coś lepszego... Zmiana z drapieżnika w ofiarę. U mnie chcecie klimat przygody? Coś załatwię... Chcecie zaznać co to obóz przetrwania? Na ile potrafię załatwię. Chcecie co opowiadać swoim dzieciom i wnukom.... Eee hola... rozmnażania na potęgę nie wprowadzę więc cofnij :). No ale kto wie. Nie wiem czy pasowały by wam takie klimaty, by od czasu do czasu, trochę się przestraszyć o własną postać. W końcu to cząstka was samych nie sądzicie? Dlaczego ja? Macie jeden wielki Sandbox. Nie macie mapy, a na potrzebę, zawsze parę lokacji wymyślę. Co chcecie to robicie, a ja od czasu sypnę solą i dam chleb. A czasem dam kopa, co by pomyśleć. Nie ma się co bać, bez odpowiedniej zgody na śmierć nie przeprowadzę ani nie pozwolę. Kochacie swoje postacie i trzymajmy się tego.

PS:
Zgody się nie spodziewam. Ale że Hira mi powiedziała o forum i czy bym nie pomógł choć trochę. A oboje jesteśmy z Wolfzone to na poczekaniu dołączyłem do was.
A teraz naradźcie się i podejmijcie decyzję jak w koloseum. Chyba, że mogę być w zapasie.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Zatem odezwę się pierwsza.
W pierwszej kolejności poruszyć muszę twój staż. Gościsz u nas bardzo krótko, jednak - stety, niestety - posiadamy poważny niedobór Mistrzów Gry, dlatego tym razem kwestię zaufania muszę odepchnąć na dalszy plan.
Jak każdemu człowiekowi - zdarza się, że popełniasz w swej pisowni różnorodne błędy. Nie mogę mieć o to wyrzutów. Jesteś tylko ludziem, ot co. Niemniej jednak piszesz bardzo ciekawie i oryginalnie. Do czystej perfekcji daleko, rzecz jasna, jednak nie widzę żadnych przeciwwskazań, by rola MG przypadła właśnie tobie.
Podsumowując: jestem ma TAK. Teraz tylko czekać na głosy reszty.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Ups, wybacz. Totalnie nie zauważyłem wątku. Yeah, bierz MG i próbne polowanie bądź wyprawę. Wykaż się. Jak to mawiali: "Bez testu, nie ma zaufania".
Winter
Dorosły

Winter


Male Liczba postów : 120
Wiek : 23

     

Twoje postacie: Berenika, Winter, Isao Natsu, Kuvirha, Owachinashi, Dust
Od kiedy jesteś na forum: Pierwsza postacia zarejestrowana jestem od 15 marca 2010 roku.
Proponowane specjalizacja: Polowania, wyprawy, mieszanie w fabule. Moge pomagac przy eventach.
Dlaczego chcesz zostać MG: Bo jest niedobor MG, tak naprawde. Poza tym, w mojej glowie siedzi wiele pomyslow, choc czasem ciezko mi je przelac na rzeczywistosc - mam naprawde wybujala wyobraznie. Do tego stopnia, ze czasem nie wychodzi mi logiczne myslenie. xd
Twoje doświadczenie: Branie udzialu w paru wyprawach, ze dwie nawet przeprowadzalam, gdyz bylam juz MG. Czasem obserwowalam tematy prowadzone przez Mistrzow Gry. No, ogarniam o co chodzi.
Dlaczego Ty? Przekonaj nas: No, juz nam internet. : D Wiec nieprędko znikne. Co prawda mam swoje chwile kiedy nic mi sie nie chce, albo trzeba wywierac na mnie presje abym cos wreszcie zrobila, ale jak sie przyłoże(i jak sie mnie okazjonalnie pilnuje, czasem), to da sie ze mna przetrwac. Poza tym, moja wyobraznia moze sie na cos przydac, nawet jesli w malym stopniu. No i w moim przypadku, zwazywszy na moja wyobraznie, nie ma takiego czegos jak brak weny. To znaczy, potrafie pisac dlugo i zwiezle nawet bez niej, a uzycie wyobrazni to dla mnie zaden wysilek, szczegolnie jak jestem czyms zainspirowana. No wiec mysle, ze z powodu niedoboru MG mozna mi chociaz dac szanse, bo jesli uda mi sie "wbic w rytm", to dam rade. No i mam za duzo wolnego czasu, w koncu moja pora na sen to 2-3 w nocy. xd
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Nie tylko ze względu na brak MG masz moją zgodę. Jesteś aktywną użytkowniczką, pielęgnujesz swoje postaci, lecz także i czasami znikałaś na kilka tygodni. Mimo to wiem, że tak łatwo nie opuścisz forum od zrobienia postaci Chiny Uważam jednak, iż każdy powinien otrzymać tą następną szansę. Zatem - jestem za. Zobaczymy, jakie zdanie Kein powie na ten temat :].
Sponsored content