Forumowy Off

Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Ale... ale... trzymasz w niepewności!
Blank
Młode

Blank


Liczba postów : 80

     
Ale ładniutko. ;wwwww; Czemu ja się z rysowaniem poddałam, może też bym coś potrafiła. x3
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Nigdy nie jest za późno. <3
Blank
Młode

Blank


Liczba postów : 80

     
Mogłabym w sumie próbować, ale jako ktoś, kto rysować potrafi wiesz, ile czasu to potrafi zjeść. x'3
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Ano, wiem. x'D Ale na bazgrolenie sobie gdzieś bez zobowiązań zawsze się znajdzie chwilka.
Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Rysowanie w ogóle chyba jest bez zobowiązań, nie? Chyba że malujesz portrety za gotówkę na ulicy. XD
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Czasem występuje zobowiązanie wobec rysunku, że go skończysz i że będzie piękny, a to sprawia już, że wchodzisz z nim w pewną bliższą relację.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Ładnie rysujesz - ja tylko linearty, chociaż na razie porzuciłam to, bo nie mam oprogramowania potrzebnego (pozdrawiają zależności KDE).
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Dziękuję. :3 Teraz myślę nad czymś kolejnym zanim mi się wakacje skończą.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
I cały dzień zepsuty, bo wakacje się kończą :c.
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Nawet trochę się cieszę, bo to najdłuższe wakacje życia i zaczynam się nudzić. |D

Niedługo mi przejdzie.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Heh, ja nienawidzę mojej klasy, de facto.
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Moją licealną lubiłam, całkiem miła i zgrana klasa. :3 W gimnazjum było gorzej, dresiarnia i patologia, dzieci pruszkowskiej mafii. |'D
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Wiesz, teraz gimnazjum jest o wiele gorsze, niżeli kiedyś. To, co teraz wymyślają, to, w jakie relacje się zadają... Dobra, głupi temat, mówmy o czymś lepszym :c.
Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Ejże, ejże, nie wszędzie tak źle. U mnie o narkotykach nikt nigdy nie słyszał, papierosy to może jedna persona w ogóle w łapie miała, bójek raczej my tu nie znaju, dzieciarnia ambitna, poziom wysoki, ale otoczenie przyjazne, nauczyciele wspierają, zło do nas tu przystępu nie ma. Ja jedną skazę malutką wzniosłam nolens volens, acz nawet anoreksja żniwa nie zbiera, może dwie osoby się z tym pogryzły, łącznie z nosicielem. Raj na ziemi jest właśnie tu. c: Jak kto z Krakowa - zapraszam, oprowadzę.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Fajnie masz. U nas chłopaki mają zatargi z papierosami, alkoholem, narkotykami. Nieogarnięta dzieciniarnia, idiotyczne pomysły, e-papierosa raz przynieśli i palili na przerwie na korytarzu. Nauczyciele fajni, uczniowie niezbyt. Starszaki pluły na dziewczyny, głupie odzywki... Nie polecam, Wadowice :/.
Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Od czegoś się najwyraźniej nazwa miasta wzięła, huh? ;; Ale może papieża jeszcze tam wychowają. Dziju, możesz spróbować się załapać. XD

P. S. To w "Sprawach do adminów" o języku polskim to o tutejszym dziale gazetki? ;;
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Num :3
Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Wzruszam się na całego.
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Tak, tak, ja też chciałam pochwalić gdzieś ten dział. :3
Chwalę.
Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Serce mi pęka z dumy. <3
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Dobrze piszesz, moje teksty na blogu są nad wyraz nudne
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Ja nie pisałam nic własnego bardzo dawno, ostatnie co popełniłam to wypracowanie maturalne. x'D A zawsze lubiłam pisać, tylko nigdy nie wiem co.
Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Oj, ja od dzieciaka po dziś dzień coś skrobię. Ale czy dobrze, czy źle, to i mało ważne, grunt, że z przyjemnością.
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Jasne. :3 Ostatnio znalazłam folder ze starymi opowiadaniami, stwierdziłam, że pisałam całkiem nieźle, ale w kwestii fabuły dostałam ataku zażenowania. =p=
Sponsored content