Forumowy Off

Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Ja takie paskudztwa jak me stare opowiadania czy rysunki niszczę w trybie natychmiastowym. Albo szybciej.
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Ja ostatnio trafiłam na folder ze starymi rysunkami. Moja reakcja była mniej więcej taka:

HAHAHAHAHAHAHAHHA XD

nikt nie może tego zobaczyć

nigdy
Nagi
Młode

Nagi


Male Liczba postów : 140
Wiek : 30

     
Teraz jeszcze bardziej chcę je zobaczyć, psze pani!
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Pewnie zrobię redraw któregoś w najbliższym czasie, więc mogę zestawić dla porównania. xD
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Hahah, płakać mi się chce, gdy patrzę na mój stary blog, chodzi o pierwsze posty. Takie bez przecinków, sporo błędów ortograficznych... Jeszcze moja książka, gorzej napisana, niżeli remake :].
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Pamiętam mój pierwszy blog ever. <3 Był o przygodach psa Azora Zębatego (to moje pierwsze OC stworzone w podstawówce), tata mi założył jak byłam mała.

W ogóle Azor miał serię odręcznych komiksów o swoich przygodach, sequeli, prequeli i spin-offów, wciąż posiadam całą teczkę mojej dziecięcej twórczości na półce.


edit:

właśnie go znalazłam. czajcie ten dryg pisarski:

Piszę książkę o Azorze,który pokonuje dinozaura. Będę pisała tu jej fragmenty.
Condesce
Artysta Malarz



Female Liczba postów : 34

     
Ongaku Jiyuu napisał:Hahah, płakać mi się chce, gdy patrzę na mój stary blog, chodzi o pierwsze posty. Takie bez przecinków, sporo błędów ortograficznych... Jeszcze moja książka, gorzej napisana, niżeli remake :].

Płakać mi się chce, jak patrzę na moje obecne posty, wpisy i inne. XD Nie no, dobra, nadal twierdzę, że najważniejsze jest cieszyć się pisaniem. A jak idzie, tak idzie i chrzan, majonez, mniejsza o to. c:
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Moja książka jest o Evelice, która zamierza rozpocząć naukę w szkole, by podwyższyć swoje umiejętności. Przenieśmy się na razie do naszego świata w tej opowieści fantasy - znajdziemy tutaj kraj wielkich rewolucji, czyli ludzi, szlachetne i dostojne elfy, szybkie oraz agresywne Catoliony (połączenie człowieka i kota). Nie zabrakło także goblinów, centaurów, jak i robotów, które zostały porzucone przez ludzi jako "zbędny projekt". Warto dodać, że każdy z nich specjalizuje się w czymś innym - konie kowalstwem i jubilerstwem, Catoliony atakują mniej znaczne nacje... Dla każdego coś dobrego. Powróćmy jednak do naszej elficzki. Wychowywana przez wilki, dziewczyna będzie musiała pozbyć się swojego dosyć dziwnego zachowania (a jako że ta rodzina dobra była, nie wywlekła z niej dzikości, zawsze otwarta). Już na początku swojej wędrówki spotyka nieszczęścia, jednak dzielnie stawia im czoła, poznając to coraz inne, tajemnicze osoby. I właśnie taką jedną jest puchata kulka, której imienia nie zna. Flufly (Fluffy (puchaty) + Fly (latać)), bo tak zwie się te stworzenia, są magicznymi istotami, które nie mogą opuścić tego świata oraz pozostają tutaj na zawsze. Muszą wtedy poznać swoje prawdziwe imię, by móc wyruszyć w dalszą wędrówkę ku promieniu światła. I chociaż dziewczyna tego nie wie, uważa go za jej towarzysza - bo w sumie stworzonko usiadło jej na głowie, gdy wojowniczka dotarła do stolicy państwa. Oczywiście musi zdać egzaminy, by dostać darmowe stypendium, ale czy to jej się uda - jeszcze nie wiadomo. Uwagę może przykuć jej niezwykła więź z naturą, od której dostała niezwykły dar - za każdym razem, gdy wpadnie lekko w furię, nastolatce zaczną świecić oczy, które są koloru żółtego, jak u jej opiekunów. Wtedy jej siła znacznie się powiększa, ciosy rękoma i nogami także, jednak trudno jest mi powiedzieć, jaki to żywioł zamieszkuje jej drobne ciało. Może to być wiatr, może to być światło, może to być mrok - powodem zapewne jest to, że Oukami zdołał utworzyć niezwykłą więź z tymi atrybutami. Większość uznaje, że to powietrze powoduje, że jest szybka, światło, że jest dobra, a noc, że jest nieprzewidywalna czasami, nie śmie atakować, gdy jest jasno i świta.

Książka nudna i bez pomysłu - ale liczy się pasja :). Chociaż... Czasami ktoś tak żałosny jak ja powinien nie pisać (nikogo na tym forum o moim niskim poziomie nie ma).
Hira
Młode

Hira


Female Liczba postów : 121
Wiek : 25

     
O twoim może nie, ale ja o niższym XD Piszę od roku i jedyne co się zmieniło to typ narracji (x3, ale jednak lepszy 1 osobowy- tak sądzę)
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Najlepsza narracja, to narracja polifoniczna. =p=
Hira
Młode

Hira


Female Liczba postów : 121
Wiek : 25

     
To zależy.. np. Mratinowi (moim zdaniem) idzie to świetnie, ale ja bym nie umiała
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 23
Skąd : Severynia

     
Lol, ja pisałam kiedyś na takiej starej maszynie swoje pierwsze opowiadanie. Było o bezzębnej, cuchnącej Weronice. Taki wróg, od zerówki aż do dzisiaj, nienawidzę szmatki. No ale grunt, że się wyżywałam na literkach i pisałam o niej to wszystko, co we mnie siedziało. Haha, rodzinka miała ze mnie bekę. A jak byłam całkiem mała to pisałam niektóre literki odwrotnie, bo tak mi się podobało. Oryginalność przede wszystkim. HIPSTA.
Anaela
Wieczny Dzieciak

Anaela


Female Liczba postów : 142

     
Moja świętej pamięci babcia wielce się cieszyła, że jej wnuczątko pisze. Nadzorowała, żebym każdy wierszyk zapisywała w zeszycie, bo komputer może się zepsuć, siedziała koło mnie, gdy klepałam pierwsze w życiu opowiadania. c:
Whiskey
Dorosły

Whiskey


Male Liczba postów : 407

     
Oj, moja też. <3 Wciąż mam gdzieś zeszycik ze wszystkimi wierszami, które napisałam lata temu.
Condesce
Artysta Malarz



Female Liczba postów : 34

     
Ja nawet też, jakoś gagatek przeżył, choć moje brudnopisy notorycznie źle kończą. Są ewidentnie przeklęte.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Ja mam sporo moich opowiadań na internecie :P. Aż mi się nie chce na nie patrzeć TT_TT.
Marley
Dorosły

Marley


Male Liczba postów : 35

     
Ja kiedyś miałam coś, ale strony pozwijały biznes i może już nikt nie zobaczy. Uff. c:
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
A ja popatrzyłam i nadal są xD.
Marley
Dorosły

Marley


Male Liczba postów : 35

     
Pokusisz się pokazać? ^-^
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Nieeeeeeeeeee, nigdy, przenigdy, to nie ja :P.
Ale będąc w Offtopie, straszne pustki na forum :(.
Marley
Dorosły

Marley


Male Liczba postów : 35

     
Ano. Ja się staram uczestniczyć w życiu forum, ale jestem chora poważniez więc czasem nie daję rady, wybaczcie, pyszczki.
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Ka-buuuuuuuuuuuuuuuuum.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
CHCĘ POFABULIĆ HALO HALO HJUSTON
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
http://ask-female-foxy.tumblr.com/post/130746710653/best-of-memes-effective-counterstrike#notes
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Heheszki.
Sponsored content