You are not connected. Please login or register

Coleraine

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Coleraine Empty Coleraine on Nie Cze 22 2014, 00:12

Coleraine

Coleraine
Imię: Coleraine
Rasa:Smok Północny
Wiek: Dorosły
Ranga:Dorosły
Historia:
Ojciec smoczycy przybył ku Północy z odległych zakątków kuli ziemskiej w sprawach zaiste ważnych, jednakże nie chciał pozostawać tam na zawsze. Był to jednak potomek osiadłych tam przed tysiącami lat smoków Północy, a ponieważ jego cechy fizyczne nie różniły się niczym od postury żyjących tam smoków, został przyjęty do grona tej wielkiej rodziny jako "swój" i z rozkazu przywódcy musiał zostać w tym miejscu dłużej, niż planował. Tak oto zaczęła się pewna historia miłosna, owocem której była mała Coleraine. Już po kilku miesiącach pobytu w nowym miejscu ojciec jej związał się z pewną smoczycą rodu królewskiego, co było powodem , dla którego powrót do dawnej ojczyzny jeszcze bardziej się opóźnił. Związek ten nie mógł zostać zalegalizowany, stąd spotkania ich były potajemne. Gdy matka Corelaine zaszła w ciąże została wydziedziczona i osamotniona, ponieważ nie mogła nawiązać kontaktu z ojcem jej dziecka, gdyż ten słysząc te wieści opuścił Północ wracając do ojczyzny.
Corelaine przyszła więc na świat na terenach zupełnie dzikich, odległych od jej rodzimych krain. Matka jej była wyczerpana tułaczką i serce jej biło już krótko. Zdołała jednak wykarmić swoje młode, którego żądza przetrwania była tak silna, że zdołało poświęcić własną matkę by samemu utrzymać się przy życiu.
Smoczątko początkowo wracało do miejsca spoczynku matki, traktowało je jak rodzinny dom, czuło się tam bardzo bezpiecznie. Corelaine sama musiała nauczyć się walki o przetrwanie, jednakże była silnym osobnikiem, który łatwo się nie poddaje. Wiele razy stawała ze śmiercią twarzą w twarz, udawało jej się cudem przeżyć.
Pewnego razu nad opustoszałym terenem pojawili się smoczy zwiadowcy, wysłannicy z królestwa Północy. Poprzedni władca został obalony i postanowiono zasiedlić nowe tereny. Zwiadowcy widząc nieznanego smoka rozpoczęli pościg i pomimo tego, że Corelaine zdołała już podrosnąć, stać się piękną smoczycą w wieku dojrzewania, bez trudu dogonili ja i złapali w swe sidła. Postawiona przed sąd została skazana za nielegalne przebywanie na terenach JUŻ! podległych Północy. W areszcie przesiedziała ponad rok, po czym udało jej się zbiec wraz z kilkoma innymi smokami. Przemierzała w ukryciu wiele zakątków ziemi, aż dotarła tu. Dzieciństwo i okres dojrzewania nie były łatwe, pozostawiły po sobie piętno w psychice smoczycy, a także miały duży wpływ na jej charakter.
Charakter:
Jest to postać niezwykle złożona, niejednoznaczna i pełna sprzeczności. Niezmiernie ambitna i wrażliwa, boleśnie odczuwa swoją poniewierkę i nędzę w jakiej dorastała. Uznaje wyższość jednostek wybitnych, które odrzucają wszelkie istniejące prawa i tworzą nową moralność. Sama poniekąd za taką wybitną jednostkę się uznaje, być może jest to wynikiem jej okrutnej przeszłości.  Coleraine zmaga się z wewnętrznym rozdarciem pomiędzy swoimi marzeniami i wyobrażeniami a rzeczywistością. W kontakcie z innymi jest uważna. Musi dokładnie zbadać grunt zanim powierzy komuś własną tajemnicę. Pilnie strzeże swoich i powierzonych sekretów. Nie można odmówić jej wybitnie wysokiej inteligencji i spostrzegawczości. W dużej mierze jest egoistką i wszędzie upatruje korzyści dla siebie. Być może jednak jej postać wymaga tylko głębszego poznania...
Ekwipunek: Zatruty sztylet więzienny, pióro matki.
Coś więcej:-

Atrybut:SzybkośćOstatnio zmieniony przez Coleraine dnia Nie Cze 22 2014, 12:19, w całości zmieniany 1 raz

http://rewizor.blogspot.com/

2Coleraine Empty Re: Coleraine on Nie Cze 22 2014, 10:27

Arthas Merethil

Arthas Merethil
Latający Wilk
Ładna KP leci akcept. Dla przypomnienia możesz posiadać dwa dowolne przedmioty oraz 50 kości na start. Smoki dorosłe mają też 200 pkt życia. Życzę miłej gry.


___________________________________

Coleraine Baner_zps60a459fd
***
Coleraine Beznazwy_zpsd86992f1
***
RIG - CLICK ME

Equipment:
Syrenia Łuska (+1 obrażenia)
Medalion Poznania (pozwala wgłębić się w umysł rozmówcy, pozostało użyć 3)
Metalowy Pancerz Modularny (widoczny w podpisie)
4 pojemniczki MED
195 kości


AWATAR JEST CONCEPT'ARTEM FIRMY NINTENDO (c)

WSZYSTKIE MOJE POSTACI W DNIU 27.09.2014 PRZECHODZĄ RESET!!!

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach