Rangi Specjalne - Zgłoszenia

Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Spam konieczny:
Cudnie odczytywać ten komunikat, tylko nie wiem, jak to teraz jest w Wodzie - dawniej testy się zdawało nad Srebrzystą Rzeką. A teraz...?
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Nic się nie zmieniło. Zakładaj temat i jedziemy z koksem.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Lee napisał:Imię: Lee
Ranga: Beta Wody, Łowca
Wataha: Wody

Mam świadomość, że kłóci się to z regulaminem, jako że już niegdyś Lee zasiadał na tej posadzie, ale z władzami stadnymi jest bardzo krucho więc można uznać to za sytuację wyjątkową.

Ja wiem, że to było dawno, ale zgłoszenie zostało przyjęte. Czekałam na zakończenie globalnego, jako że moja postać nie była w dyspozycji.
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Rany. Przepraszam. Nawet nie podejrzewałam, że jestem tak głupią krową. Przepraszam. Wycofuję zgłoszenie.

EDIT:
Można prosić o odpowiednie zajęcie się tematem z testem?
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Imię: Kein.
Ranga: Beta.
Wataha: Noc.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Masz moje pozwolonko ^^
Jak reszta się zgodzi, to przeprowadzę test.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Ja się zgadzam, nie ma władzy w Nocy, więc Beta jest potrzebna.
Tsukuyomi Aen Saevherne
Dorosły

Tsukuyomi Aen Saevherne


Male Liczba postów : 370
Wiek : 28
Skąd : Warszawa

     
Imię: Tsukuyomi Aen Saevherne
Ranga: Szaman
Wataha: Samotnicy
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Zezwolenie na to masz ode mnie i od Carly. Zakładaj temat z testem.
Taimi
Dorosły

Taimi


Female Liczba postów : 303
Wiek : 27

     
Imię: Taimi
Ranga: Niańka, brzmi mało ambitnie?
Wataha: Woda
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
Tsu
Ode mnie zgodę masz, rzecz jasna.

Taimi
Nie mam przeciwwskazań, ode mnie masz zgodę. Tylko nie wiem kto Ci test przeprowadzi, załóż temat, ktoś wpadnie, pewnie ja.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
IMIĘ: Marano.
RANGA: Lekarz. A dokładniej Latający Lekarz.
WATAHA: Ognia.

Lea odeszła, zniknęła. Zdążyła jednak wyszkolić Marano na tyle, by poradziła sobie z większością zagrożeń dla wilczych żyć. Zanim jednak Baranek zdecydował się przystąpić do testu na Pomocnika, nauczycielka - jak wspomniałam wyżej - wyparowała. Po ustaleniu niektórych spraw z Keinem otrzymałam zgodę na pominięcie jednego etapu i natychmiastowe wskoczenie na wyższą rangę lekarską ze względu na brak jakiegokolwiek medyka w Krainie. Dostałam również pozwolenie od administracji na wcześniejsze zdawanie, bez posiadania siedmiuset postów. Sytuacja wyjątkowa.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
No i niewiele do tych 700 Ci brakuje. Kein się zgadza, ja się zgadzam - zakładaj temat to moim staruszkiem zaraz tam wpadnę.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
IMIĘ: Marano.
RANGA: Beta, a jak! Dokładniej - Latająca Beta Ognia, Lekarz.
WATAHA: Ognia.

Wiem, że krótko po ostatnim teście, ale dostałam pozwolenie na zdawanie mniej-więcej w połowie sierpnia. cx
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Jako Alfa podchodzę do Twojej kandydatury sceptycznie - ot, rzadko bywasz aktywna, nie radzisz sobie z nadmiarem obowiązków {porzucenie MG}. Skąd pewność, że i jako beta się nie wypalisz? Ale widzę, że skoro masz juz zgodę - jako przywódca watahy nie mam nawet w niej władzy, ha! Plus na moje oko polowa sierpnia to 16 dzień miesiąca, ale mniejsza.

Załóż temat, podeślij link.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Alku, już ustaliłam z Keinem, że to on przeprowadzi mi test. :)) Ale jeśli ci zależy to mogę go zapytać, czy może go przejąć inna osoba. ;))


a to skoro ustalone, spoko. Nadal mi przykro, że jako alfa nie mam nic do powiedzenia w watasze a ważne sprawy załatwiane są coraz częściej "pod stolem".

Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Dałem znać, że przeprowadzę jak nie będzie nikogo chętnego, nic nie było ustalane. Poza tym zgoda szła na zgłoszenie się A NIE na test. Tak więc widzę, że kolejne niedopowiedzenia. Pozdrawiam.
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Cóż, Kein, zgodziłeś się na przeprowadzenie testu, gdyż ponieważ reszta administracji postanowiła wykorzystać przywilej tymczasowej nieobecności. Nie mów zatem, że kompletnie nic nie było ustalone, skoro jeszcze tego samego dnia konwersowaliśmy na ten temat na gadu, heh. cx
Proszę, powiedzcie mi teraz, czy mam czekać na krytykę zgłoszenia i przyjąć na klatę ewentualną odmowę czy raczej założyć temat i podesłać go Alkowi, który najwyraźniej wyraża chęć przeprowadzenia egzaminu?
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Marano, załóż. Biorę to na klatę.
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Imię: Berenika
Ranga: Dowódca Wojowników
Wataha: Nocy

Bo czemu by nie? Ber będzie uczyć nowych wojowników! Tak jak kiedyś, o! Tylko lepiej!
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Miło, że zdecydowałaś się zgłosić na dowódcę!
Wiem doskonale, że już kiedyś zajmowałaś to stanowisko. I mimo twoich częstych nieobecności oraz limitowanego internetu jest jak najbardziej za. Trzeba się rozwijać. Dobrze by było, gdybyś uczyła nowych rekrutów. : D
Mój głos jednak nie jest decydujący. Jeśli reszta również będzie pozytywnie nastawiona to przeprowadzę ci chętnie egzamin. cx
Salome
Szpieg

Salome


Female Liczba postów : 102
Skąd : Monsunowe Wybrzeża

     
Imię: Salome.
Ranga: Dowódca Szpiegów.
Wataha: Ognia.

Kiedyś Salome posiadała już tę rangę, ale z powodu... problemów ogólnych poza internetem musiałam opuścić forum z czasie natychmiastowym. Dlatego pomyślałam... Dlaczego nie spróbować jeszcze raz?
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 22
Skąd : Severynia

     
Jak to powiadają: każdemu druga szansa się należy. Wydaje mi się, że długo posiadałaś tytuł dowódcy - a jeśli się mylę to mnie poprawcie - więc chyba wywiązywałaś się ze swych obowiązków należycie. Jestem za! ^^ Czekamy na zdanie innych, woot woot~
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Dobra, to nieco poza regulaminem... Ale macie moje zgody, grunt to rozwijać stada. Ja mogę jednak przejąć tylko jeden test, na więcej nie zezwala mi limit miejsc (aczkolwiek uważąm, że na tego typu kwestie organizacyjne powinny istnieć wyjątki x D ) . Jako Alfa Ognia proszę o link do testu Salome, Bereniką będzie chyba musiał zająć się ktoś inny :c
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Cóż, za wiele do powiedzenia nie mam. Macie te zgody to bierzcie testy. Ja za to wezmę się za ogarnianie wszystkiego dalej.
Sponsored content