Rangi Specjalne - Zgłoszenia

Ignisea
Dorosły

Ignisea


Liczba postów : 299

     
Imię: Ignisea
Ranga: Pomocnik Lekarza (którego nie ma w ogóle)/Lekarz
Wataha: Gryfy

Pierwszy gryf na stanowisku Lekarza... Wiem, to brzmi trochę dziwnie, ale nie mam zamiaru patrzeć, jak to się roi od braku Medyków w Krainie, a przydałoby się ich przynajmniej kilku.
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Imię: Berenika
Ranga: Beta Nocy
Wataha: Noc
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Imię: Kein
Ranga: Łowca
Wataha: Nocy

Przy okazji rezygnuję z Cienia i wszystkich wiążących się z tą rangą "ulepszeń".
Ignisea
Dorosły

Ignisea


Liczba postów : 299

     
Dobra, masz moją zgodę, napisz gdzieś i podeślij mi linka na egzamin.
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Imię: Ber
Ranga: Dowódca Wojowników
Wataha: Nocy

Jako Beta/Alfa się nie sprawdziłam, więc chociaż Dowódcą Wojowników będę, i będę wilczki pełnoprawnie szkolić, proszę, tym razem postaram się dłużej zostać, nawet zrobiłam porządek z postkami :F
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Berenika, pobądź jeszcze w Krainie, odezwij się wtedy, gdy na pewno pozostaniesz, bo poprzednio zniknęłaś bez żadnego słowa :|.

Pozdrawiam!
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Berenika napisał:Imię: Ber
Ranga: Dowódca Wojowników
Wataha: Nocy


Pobylam troche na forum, i teraz juz na pewno pozostane(szczegolnie, ze bez forum mialam nadmiar weny, a nie umiem pisac zwyklych opowiadan), a ewentualna nieobecnosc na dluzszy czas bede tym razem niezwlocznie zglaszac. :3 A jak znowu nie dotrzymam obietnicy i znikne bez slowa, to mnie zjedzcie na gg, jestem tam prawie caly czas, tylko mam status "niewidoczny".
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Zastanawiam się nad jedną, dosyć szczegółową rzeczą - w Krainie jesteś bodajże jedynym Wojownikiem (aktywnym), który stara się być Przywódcą. Nad kim przejmiesz dowództwo, skoro nie ma żadnych z tej profesji? Dodatkowo ranga "Przywódca Wojowników" wymaga przygotowań, gdyż jest ona Rangą Trudną, a od kiedy powróciłaś na forum Twoja postać jedynie poznawała wilki, bez żadnych treningów. O ile wcześniej już Berenika była Przywódcą, możliwe jest to, że unikając ćwiczeń, pogorszyła się jej kondycja.

Zapraszam tutaj, na ćwiczenia: klik.

Jeżeli będzie trzeba - wyślę postać, z którą potrenujesz, która zna się trochę na walce, jednak również potrzebuje ciut wyszkolenia/poprawienia swojego stanu fizycznego. Potem zrobimy test na Przywódcę.


Po resztę informacji - zapraszam na PW. Pozdrawiam!
Sponsored content