Yo, siemanko, cześć - piszemy?

Nununa
Dorosły

Nununa


Female Liczba postów : 13
Skąd : Warszawa

     
Szukam maksymalnie trzech osób, z którymi mogłabym po prostu zacząć fabułę Nununy. A że właśnie o zaczynanie chodzi, to miło by było, gdyby znalazła się też postać, która mogłaby w jakiś sposób bestii wyjaśnić, co się w krainie dzieje. I jakby jeszcze ktoś mi podrzucił jakiegoś smoka, no bo sorry, ale na wilki to te gadziska mogą polować. ;>
Oczywiście nie mam obiekcji co do rasy. Nie gryzę, chyba, że chcemy. Typ relacji jest mi obojętny. Nie lubię niczego od początku narzucać, licząc na rozwój fabularny wydarzeń pomiędzy postaciami. Charakter Nununy sprzyja raczej chłodnym stosunkom, ale kto wie? Zależy mi po prostu na miłym fabuleniu, o.
Także odezwij się tu ktoś, plox. :V
Salvaro

Salvaro


Male Liczba postów : 173
Wiek : 24

     
Jeżeli byś chciała mogę zaproponować moją Ianthe Mentis, która jest Smokiem Północy.
Może być na przykład na przyjaciółkę.
Nununa
Dorosły

Nununa


Female Liczba postów : 13
Skąd : Warszawa

     
*o*
Znaczy, co do przyjaciółki to się okaże, ale postarałabym się okiełznać Nunę. W każdym razie, napisałam: https://wilki94.forumpolish.com/t50p60-gora-echa#6690
Salvaro

Salvaro


Male Liczba postów : 173
Wiek : 24

     
Oki ostrzegam co do mojej Ianthe też daje popalić zaraz odpisze C:
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Shaeera, neonazistowska skrzydlata Pinkie Pie do usług! Też Północna. I niekoniecznie zdrowa psychicznie. Ale prawie smok (ku jej wielkiemu niezadowoleniu).
Sponsored content