You are not connected. Please login or register

Wysychające jezioro

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51Wysychające jezioro - Page 3 Empty Re: Wysychające jezioro on Sob Mar 19 2016, 20:54

Nadira

Nadira
Dorosły
// Spoko //

Wilczyca spojrzała na basiora z ukosa patrząc wprost w jego oczy. Jej tak ciemne oczy, że prawie czarne pełne były chłodu który przenikał aż do szpiku kości.
- Mów normalnie - Burknęła odwracając na nowo głowę. Nie lubiła zbyt mocno wpatrywać się w kogoś. Wtedy wyobrażała sobie jak fajnie było by poczuć świeżą krew spływającą po jej kłach, kufie i futrze. Te obrazy po części spowodowane były demonem który podsuwał je biednej Nadi. Machnęła ogonem. Gdy tajemniczy wilk znów się odezwał, nawet nie odwróciła łba. Poruszyła jednak nieco uchem aby lepiej go słyszeć. Zawsze coś.
- Ty patrz, a jednak - Odpowiedziała ze sztucznym, wrednym uśmiechem. Zastanawiała się czy powiedzieć basiorowi, że faktycznie nie pochodzi z krainy. Otworzyła pyska aby się odezwać lecz po chwili zrezygnowała. Nie ufa mu.
Słysząc kolejne pytanie zaklęła.
- Co cię to obchodzi? - Zapytała wstając gwałtownie i obracając się w stronę wilka - Kim ty tak właściwie jesteś żeby ot tak mnie zaczepiać?- Fuknęła wypinając dumnie pierś. Ten zaszczyt nie należy do każdego. Miała to tylko Lilith. Oraz osoby które Lilith akceptowała czyli w zasadzie... Nikt. Tak było najlepiej. Wilczyca poruszyła uchem i wbiła spojrzenie w wilka i siadła znów wpatrując się w wyschnięte jezioro.
- Intuicja - Powiedziała cicho odpowiadając na pytanie czarnego basioro co do tego, co sprowadza tak prześwietną istotę jak ona.


___________________________________
CAŁKOWITY RESET POSTACI-NOWY WŁAŚCICIEL

52Wysychające jezioro - Page 3 Empty Re: Wysychające jezioro on Sro Kwi 06 2016, 21:12

Kejn

Kejn
Latający Doświadczony Łowca
Admin
Wilk wstał jedynie i spojrzał się na waderę z wrednym wyrazem pyska.
Nie podobało mu się tego typ zachowanie, ale to już jego sprawa osobista. Przynajmniej wie, że nie jest to osoba godna zaufania, ale póki co musi jeszcze załatwić sprawę pewną.
- Kimś kogo poznasz od wielu osób. Nie jedno miałem za sobą i wiele osób mnie tu rozpoznaje. Zobaczymy się kiedy indziej, gwarantuje ci to. Ale nie w takich okolicznościach.

Za długo nie odpisywałem więc daję zt.

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach