You are not connected. Please login or register

Arijka (KP w budowie)

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Arijka (KP w budowie) on Pią Cze 26 2015, 15:09

Imię: Arijka
Rasa: Smok herbaciany
Wiek: 43 lata
Ranga: Dojrzewający
Historia:
Charakter: Cóż.. Arijka to dzikus. Być może czas odkryje jej prawdziwy charakter, lecz dziś - tylko na nią spójrz: Kuli się i syczy. Rozwścieczona, zadziorna.. A mimo to zaszczuta, wystraszona. To delikatna dusza, o wnętrzu tak głębokim jak jej oczy. Tylko nieliczni mają do niej dostęp, choć fizycznie zbliża się aż nazbyt często.. Flirciara, kokieteria - to jej drugie imiona. Jej myśli wiecznie krążą daleko, a nawet gdy się zbliżą, z reguły ominą Cię i skupią się na liściach, ptasim trelu, hebanie wieczornego nieba. Bywa bardzo leniwa, kocha pieszczoty, czuje potrzebę, by ktoś się o nią troszczył, pielęgnował ją i czcił. Niby smok, a tak naprawdę aż nader wiele ma z kota. Nie brak jej poczucia humoru, nie raz dość złośliwego. Słowo "wierność" wprowadza ją w irytację. To wolny duch. Jeśli jednak trzeba by określić jej rzucające się w oczy cechy, to z pewnością można powiedzieć, że jest:
Dzika, spontaniczna, szczera, nieokrzesana i zwyczajnie.. Zboczona.
Ekwipunek:
1. 50 kości
2. Dwa brązowe rzemyki, w które wplecione są bladożółte, błękitne i ciemnoczerwone koraliki, oraz kilka wielobarwnych piórek. Jeden zwykle opleciony ma wokół prawego rogu.  
3. Skórzana, ciemnobrązowa obroża ze srebrną, prostą klamrą, od której widać pas nieco cieńszego, lecz wciąż mocnego rzemienia, służącego jako sznur. Nie zawsze ją nosi.
Coś więcej: Tylko spójrz na ten huragan włosów! W jednej chwili opadają łagodną, lekko zakręconą kaskadą na ziemię, ciągnąc się po niej tak, że aż dziw, że nigdy się nie potknęła.. A w drugiej, przy każdym ruchu powiewają za nią, tworząc barwny proporzec niebios! Gdy leci, wygląda jak srebrna, księżycowa smuga. Jej oczy nie mają źrenic, całe są niebieskie i niepojęte, przykryte peleryną srebrnych rzęs. Rogi wygięte łukowato. Długaśne, postrzępione u nasady uszy, ząbkowata górna warga, wydatne kości policzkowe. Na ziemi porusza się jak kot, choć brak jej pełnej gracji przez krótkie łapki. Jest dość niewielka, choć długa. Od szpona po czubek łba (pomińmy rogi) ma marne 150cm, a długość to około 6 metrów. Na lewej łopatce ma lekko wklęsłe, matowe, blado-granatowe znamię w nieregularnym kształcie sierpu Księżyca. Nie pokrywają ją łuski lecz króciutkie, miękkie, srebrzyste futerko.

Atrybut: Charyzma

Zobacz profil autora https://www.facebook.com/pages/Arijka/419230918166918?fref=photo

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach