Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc.

Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Coś u MG, czyli polowania, przygody, etc. 2w1uur5

Dzięki zgodzie Keina!


Witaj, Drogi Użytkowniku forum! Czy nie zechciałbyś przeżyć wraz z swoim wilkiem ekscytującej przygody przepełnionej tajemnicami, niebezpieczeństwami i przy okazji zagadkami? Kochasz polowania, chętnie zanurzyłbyś kły w zwierzynę? A może chcesz się po prostu oderwać od szarawej rzeczywistości i postawić swój los na jakiegoś MG? Może mógłbyś trafić do kogoś, kto lepiej się na tym zna i ma przy okazji pewne doświadczenie, jednak na razie nie ma żadnego Master Game'a, dlatego śmiem zapraszać do siebie!


  • U mnie nie ma poziomu trudności. Patrzę wtedy tylko i wyłącznie na Wasze informacje w profilu, mając na względzie możliwość zachorowania bądź i otrzymywania obrażeń. Proszę pamiętać, że stworzenie, które nie zgodzi się na żadne rany, nie zostanie przyjęte, a jeżeli zostanie, to z ustalonymi regułami dotyczącymi otrzymywania obrażeń przez MG.

  • No, tak, wszystko fajnie, ale czy moja postać sprosta zadaniom? O to się mój Drogi martwić nie musisz, ponieważ spojrzę na KP oraz przeczytam historię. Uprzedzam, że możesz spotkać różne koszmary sprzed kilku bądź i kilkunastu lat, być może i zostaną wykorzystane Twoje słabości...

  • Trzymając się reguł dotyczących różnicy siły pomiędzy myszą a niedźwiedziem, znacznie trudniej będzie zdobyć miśka niżeli drobnego gryzonia. Wręcz niemożliwe jest, by w pojedynkę zabić ogromnego ssaka, zatem jeżeli chcesz upolować to drugie, musisz mieć towarzysza!

  • Przyjmowanie tego, co ma się zdarzyć, jest strasznie nudne i powoduje zapewne, że userowi nie chce się pisać, bo już wie, co się stanie, jakie rany może otrzymać i tak dalej. Nie przyjmuję czegoś takiego, nie ma planowania wszystkich wydarzeń! MG właśnie są po to, by zaskakiwać, a nie iść według planu :)!

  • Niestety, ale ja tworzę temat, gdyż znowu wyglądałoby to na wszystko zaplanowane. Być może kogoś, kto nie potrafi pisać długich postów uratuję, ale dla innych utworzenie przeze mnie posta może być istnym piekłem.

  • Jeżeli Twoja postać nie pokazuje zbytniego realizmu (tzn. nie boi się niczego, jej twarz jest twarda jak kamień, ma gdzieś to, że jest np. słabsza itd.), potwierdza to u mnie wykorzystanie ostrzejszych metod, czyli zadawaniu większych obrażeń.

  • Proszę Was, ludzie, przecież nie po to wybieraliście atrybuty, by znowu przeginać! Jeżeli ktoś ma "Wiedzę", nie oznacza to, iż na polowaniu jest super-szybki i ucieka przed np. gepardem (co zapewne się nie zdarzy), wytrzymuje ból po oberwaniu bardziej niżeli inni, jest silniejszy o wiele od zwierzyny (np. niedźwiedzia) itd. W przypadku przesadzania możliwość zaistnienia sytuacji powyżej.

  • Zależnie od posiadanej ilości weny, piszę albo krótko, albo długo. Nie da się wręcz zmusić zmęczonej osoby, by napisała ogromny post, dlatego proszę o wyrozumiałość.

  • Mogę prowadzić za jednym razem maksymalnie dwa polowania bądź/i wyprawy.


Dodatkowo oferuję możliwość zamieszania w fabule, np. jakąś niebezpieczną chorobą lub przypadkowym bólem spowodowanym dramatyczną przeszłością. Mogę wpaść w dowolnej chwili, nawet nie będziesz wiedział dokładnie, kiedy, lecz niezbyt często. Albo po prostu jakby diabeł opętał. Pogodę także mogę zmienić, dając np. spadające kamienie z nieba, przypadkowy oraz nietypowy grad bądź śnieg. Wichura także może być :D.

Zgłoszenie powinno wyglądać gdzieś około tak:



Uczestnicy:
Typ: (przygoda bądź polowanie)
Cel:
Dodatkowe informacje:



BBCode:
Kasai Kiro
Młode

Kasai Kiro


Male Liczba postów : 385

     
Uczestnicy: Kiro
Typ: Polowanie
Cel: Myszoskoczek (szybka bestyja, no!)
Dodatkowe informacje: Nie będzie mi oczywiście przeszkadzać jeżeli w trakcie polowania zdarzy się coś nieoczekiwanego, lub ofiara maluchowi ucieknie - wtedy jednak grzecznie proszę o zastąpienie ją jakąś 'nagrodą pocieszenia' chociażby znalezieniem jakiegoś ładnego, kolorowego kamyczka XD Nie chcę by Kiruś się zniechęcił i znów się obraził x3
No i jeszcze trochę powydziwiam... chciałabym aby polowanie odbywało się w jakimś 'zabawnym' miejscu... nie wiem jak to zdefiniujesz, ale zdam się na Ciebie ~
Ignisea
Dorosły

Ignisea


Liczba postów : 299

     
Oto Twoje polowanie!
Życzę miłej gry :).
Kankami
Dorosły

Kankami


Female Liczba postów : 324

     
Uczestnicy: Kankami, Isao Natsu, Kein
Typ: Przygoda (zwana ,,Wyprawą Kankami i jej nowej drużyny po artefakt z terenów Watahy Wiatru" bo krótszych tytułów nie było XD)
Cel: Jeden ze starych artefaktów należących niegdyś do smoka Mareeta ~
Dodatkowe informacje: Większość opisałam na pw, ale teraz należałoby uzupełnić tamten opis ~ Chciałabym aby wydarzenie odbywało się na terenach Watahy Wiatru (ale tak umownie, czyli w sumie znów masz miejsce do wymyślania XD), a co do reszty... zarówno pogoda jak i to co drużyna Kan spotka na drodze, a nawet sam artefakt pozostawiam w Twoich rękach - w czasie ich przygody na pewno wpadniesz na jakieś pomysły, które będą pasować do tej trójki charakterów. Oczywiście chciałabym aby ten artefakt był bajerancką sprawą (choćby np. w połączeniu z pozostałymi 5 jeżeli Kan je kiedyś zdobędzie) i jestem skłonna się nieźle dla niego namęczyć, wiesz - dużo wysiłku, ale i spora nagroda x3 Albo i nie... jak wyjdzie tak będzie XD I jeszcze chcę tylko zaznaczyć, że o ile Kankami i Kein to starzy dobrzy znajomi i zapewne pójdą tam razem to Natsu dopiero poznają (albo przynajmniej Kan) więc muszą wpaść na niego nijako ,,przypadkiem". Reszta zależy już tylko od tego co tam nawymyślamy ~
I jeszcze raz dzięki, że się zgodziłaś! ;3
Ignisea
Dorosły

Ignisea


Liczba postów : 299

     
*klik*

Miłej gry!
Renamer
Dorosły

Renamer


Male Liczba postów : 47
Wiek : 27
Skąd : Zielona Góra

     
Uczestnicy: Renamer

Typ: Przygoda

Cel: Przeszukiwanie jakis starych ruin w poszukiwaniu jakiegoś ważnego artefaktu, a przy okazji wzbogacenie swojego skarbca

Dodatkowe Informacje: Nie pogardze daniem w kość Renamerowi czy tez spodkaniem jakiegoś towarzysza dla niego
Owachinashi
Dorosły

Owachinashi


Male Liczba postów : 150

     
Uczestnicy: China, Testament
Typ: Adventure Time! : D Znaczy przygoda. xd
Cel: China chce dotrzec w gory, a ja chce, zeby znalazl sobie cos, co pomogloby na jego pamiec. xD Test idzie z nim, zeby go zaprowadzic w gory, no i zeby sie biedak nie zgubil. Xd
Dodatkowe informacje: Wszystko pozostawiam tobie, ale naprawde chce, aby zdobyl cos na polepszenie pamieci. xD
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
https://wilki94.forumpolish.com/t1185-gora-zapomnianego-sniegu#30977 - życzę miłej gry!
Madame Lakeshia
Dorosły

Madame Lakeshia


Female Liczba postów : 135
Wiek : 32

     
Uczestnicy: Madame L.
Typ: przygoda
Cel: może zdobyce jakiegoś itemu? Chcę, po prostu, urozmaicić żywot tej postaci.
Dodatkowe informacje: Pracuję. Po pracy nierzadko padam i zasypiam. Stąd pisać mogę rzadziej i/lub krócej. Jeśli jakkolwek Ci to przeszkadza - zrozumiem, jeśli mne odrzucisz.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Uczestnicy: Ino Kejn.
Typ: Przygoda, przygoda..!
Cel: Znaleźć kogoś kto będzie mógł przywołać ducha ojca tej postaci.
Dodatkowe informacje: Chcę żeby była walka, mniej główkowania bo do tego się nie nadaje ta postać. Długa, obojętnie jak zbudowana przygoda, byleby przez jakieś opuszczone tereny, cokolwiek. No i poprosiłbym o jakąś łzę. coś żeby w końcu też i on poczuł.
Nadia
Dorosły

Nadia


Female Liczba postów : 84

     
Uczestnicy: Vincent z Okruszkiem
Typ: Rycerska Przygoda!
Cel: Nabycie umiejętności rycerskich. Ratowanie dam. Zabijanie smoków. Jadanie obiadów z królami. Odkrywanie skarbów. Jeszcze więcej ratowania dam. I może paczka żelków?
Vincent chce coś zdziałać w życiu. Sprawdzić się. Dajmy mu szansę! Nieważne, co spotka na drodze, i tak będzie fajnie. I będzie miał okazję nauczyć się walki i strategii, by później startować na Woja.
Dodatkowe informacje: Zabijanie smoków to chyba rasizm... Jeśli się jakiś pojawi, proszę żeby był zły. Vincentowi to obojętne, ale ja raczej nie chcę, żeby mordował świeżo wyklute pisklęta.
Sponsored content