Forumowy Off

Lavaalis Xiorituri
Przywódca Smoków

Lavaalis Xiorituri


Male Liczba postów : 47

     
Ja sie nie interesuje pilka nozna, i denerwuje mnie jak fanatycy tego sportu rzucaja sie do gardel kazdemu, kto smie obrazic ich ukochany sport, ktorego i tak z reszta zazwyczaj nie uprawiaja :u
Tsuki
Wieczny Dzieciak

Tsuki


Male Liczba postów : 303

     
True. I prawdziwy kibic nie będzie gadał, że nasza reprezentacja jest głupia, bo nie dostała się do finałów mistrzostw. Są pseudokibice oraz prawdziwi. Trzeba ich rozróżniać c:.
Lavaalis Xiorituri
Przywódca Smoków

Lavaalis Xiorituri


Male Liczba postów : 47

     
Niestety, fanatykow jest duzo ;_; Jak sie wydzieraja na cale gardlo to troche to przeszkadza, szczegolnie ze jestem czlowiekiem, ktory po ciszy nocnej preferuje cisze i spokoj xd
Ignisea
Dorosły

Ignisea


Liczba postów : 299

     
Najgorsze jest to, że jak nasi strzelą gola, drą się na całe osiedle ;--;.
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
nom ;-; na szczescie mieszkam na wsi, i to w koncowej czesci, wiec az tak bardzo nie slychac. xD Gorzej jak jestem u babci i akurat jest mecz. xd U mnie w domu nawet jesli sie dra rodzice, to przynajmniej siedze sobie zamknieta w pokoju i ogladam animu albo jutuby, a u babci musze wczesnie chodzic spac >~>
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Jezu, zajrzalam na forum I sie rozbeczalam.
Lavaalis Xiorituri
Przywódca Smoków

Lavaalis Xiorituri


Male Liczba postów : 47

     
Moze z segmentu :U
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Z tesknoty za wami. Za forum. Ba, za dziecinstwem, bo je tu w duzej mierze spedzilam.
Vincent
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik
Dorosły Przedsiębiorca, Przewodnik

Vincent


Male Liczba postów : 369

     
Rozważasz powrót, Pszenico? Miło by było zobaczyć twoje postacie w fabule. Zwłaszcza Kroenena <3
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Rozwazam I bardzo chce wrocic, ale poki co nie mam ani komputera, ani czasu, ani chocby zdrowia. ;; Wiec co najwyzej bede offtopem sie przetaczac.
Hiretsuna Shinigami

Hiretsuna Shinigami


Male Liczba postów : 14

     
Hm... Witam? Dobre 4 lata mnie tu nie było. Heh.
I zapewne nikt nie będzie pamiętał. Lecz przywitać się zawsze warto.
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
O CHOLERA. Czy to nie były facet mojej mamuśki, Elci? XD
Jakie to... dziwne... uczucie znowu Cię widzieć <3 . Zostań z nami!
Testament
Dorosły

Testament


Male Liczba postów : 83
Wiek : 27
Skąd : Zielona Góra

     
Nie znam cię Hire, ale fajnie by było jakbyś na forum został zawsze jedna więcej osób do pisania, a wierz mi ostatnio społeczeństwo trochę wymarło Test nie miał z tym nic wspólnego on jest grzeczny xd (mam taką nadzieję TT^TT)
Berenika
Latający Wojownik, Przewodnik
Latający Wojownik, Przewodnik

Berenika


Female Liczba postów : 296
Wiek : 23
Skąd : Nie wiem. :v

     
Hej Tsuna, ja cie pamietam xd
Hiretsuna Shinigami

Hiretsuna Shinigami


Male Liczba postów : 14

     
Oh czyli jednak ktoś pamięta byłego demona. Chciałbym zostać, lecz mam problem z pisaniem postów. Kiedyś próbowałem jeszcze coś napisać, lecz nie wychodziło mi. Coś mi się zdaje, że moje umiejętności pisania podupadły ostro. Ale naprawdę miło, że ktokolwiek jeszcze o mnie pamięta.
Amiru, którejże postaci? Nie mam zbyt dobrej pamięci.
Asgore
Dorosły

Asgore


Male Liczba postów : 70

     
Ja też pamiętam : D
Nie martw się, umiejętność wróci z czasem. Jeśli będziesz próbować pisać, w końcu mózgowi się przypomni. Cieszymy się, że do nas wróciłeś. ^^
Madame Lakeshia
Dorosły

Madame Lakeshia


Female Liczba postów : 135
Wiek : 32

     
Eleny, Evany - nie mam pojęcia, jak się wtedy nazywała. Bodaj mieliście syna Akinoriego, jak mnie pamięć nie zwodzi. I córkę, Acośtam, dziecię z gwiazd. Annela? Annica? Nie przypomnę sobie teraz xD.

Tak czy inaczej: gdyby naszła Cię ochota popisać i się na powrót wdrożyć - służę uprzejmie. Sama miałam przerwę, toteż chętnie i ja poddam się treningowi xD
Hiretsuna Shinigami

Hiretsuna Shinigami


Male Liczba postów : 14

     
Ach tak. Partnerka Elena. Ale Hiretsuna miał także przybraną córkę Lee, swoje potomstwo Deebie która bodajże także została demonem, syna którego nicku nie pamiętam. Akinoriego pamiętam i Annicę też, ale już słabiej tą dwójkę.

Jeju musiałbym się wysilić na KP, a taaak mi się nie chce. Dodatkowo jak tutaj jest z rangami? Jeśli na tamtym forum miałem latającego wilka w watasze ognia, to ta ranga mi tutaj przepada, czy mam się najpierw ubiegać o dorosłego, a później o 'powrót' dawnej rangi?

I jak to jest tutaj z tym HP i tak dalej. Ktoś mi potłumaczy? xd Gdyż na starym forum pamiętam, że hp było tylko i wyłącznie podczas walk czy coś. Trochę się tutaj pozmieniał system gry z tego co widzę.
Gehenna
Demoniczny Łowca

Gehenna


Female Liczba postów : 241
Wiek : 32

     
Rangę latającego możesz mieć od startu, generalne rangi pozostają. Chyba, że ktoś miał np. Alfę/Betę/Dowódcę - a nie było go ileś-tam. Wtedy, zgodnie z regulaminem, traci ją.
HP w sumie można stracić ne tylko z MG, ale np. kiedy wdasz się z kimś na fabule w jakieś drobne mordobicie albo np. zranisz się podczas głupiego nadziana na ciernie. W sume z takich większych zmian to chyba rozwinięcie kwestii atrybutów, aczkolwiek mam wrażenie, że i tak nieszczególnie w zwyczajnym, fabularnym pisaniu mało kto przywiązuje do tego wagę. Bardziej podczas jakiś eventów etc. Za 20 minut mam obiad u babci, toteż nie jestem w stanie teraz na szybko Ci tego jakoś sensownie poopisywać, niestety. :C
Hiretsuna Shinigami

Hiretsuna Shinigami


Male Liczba postów : 14

     
Hmm okey, nie musisz opisywać aż tak kropka w kropkę. Mnie nie było 4 lata, więc dam rade sie ubiegać o latającego? xd
Ach i czy jeśli straciłem rangę demona, czy za jakiś czas mogę się ubiegać, czy raczej straciłem tą rangę na stałe?
Nie powiem, przywiązałem się do demona, posiadając go praktycznie 2 lata?
Coś wymyślę. Ach teraz będę musiał się bawić w KP. Tak bardzo lenistwo wakacji, gdzie muszę jeszcze robić Cosplay i wyrobić się do 18 sierpnia. I smacznego tak poza tym.
Gehenna
Demoniczny Łowca

Gehenna


Female Liczba postów : 241
Wiek : 32

     
Myślę, że latacza Ci zostawią. Nie wiem, jak z demonem, bo teoretycznie za nieobecność też można go stracić. To już musiałbyś się z adminami zgadać.
Hiretsuna Shinigami

Hiretsuna Shinigami


Male Liczba postów : 14

     
Znaczy... Ranga demona przepadła mi jeszcze na tamtej domenie forum. Dlatego ciekawi mnie czy postać może zostać opętana drugi raz. Bo teoretycznie kierując się historią Tsuny, to on przejął ciało Raven'a, gdy zabił jego dusze.
Gehenna
Demoniczny Łowca

Gehenna


Female Liczba postów : 241
Wiek : 32

     
W zasadzie w regulaminie nie ma żadnych wytycznych, dotyczących 'odzyskania' rangi demona, toteż wydaje mi się, że jeśli udowodnisz, iż faktycznie powracasz na dobre i pozostaniesz aktywny - kto wie, być może da radę? Musiałbyś uderzyć do Ongaku z tym pytaniem ; )) .
Hiretsuna Shinigami

Hiretsuna Shinigami


Male Liczba postów : 14

     
A tak btw. Miałem się pytać. Ktoś z was jeździ na konwenty, targi fantastyki, Pyrkon, Furcony?
Ciekaw jestem kogo bym spotkał.
Chyba sie powoli zabiorę też za robienie tej KP, mimo że mam lenia i robie Cosplay.
Koza
Dorosły

Koza


Liczba postów : 31

     
Sto lat mnie tu nie było. Przepraszam za wystawienie Alka ostatnim razem, bardzo przepraszam. ;__; Przywita mnie ktoś, przytuli, pamięta?
Sponsored content