Przywróćmy słońce!

A'lel
Bóg Nocy

A'lel


Male Liczba postów : 68

     

Moi drodzy! Potrzeba nam ochotników aby pozbyć się tej poczwary, z której to konta piszę i przywrócić nasze drogie słoneczko do Krainy

Postanowiliśmy zebrać ochotników, którzy to zbrojnie wyruszą przeciwko A'lel i wspólnie ją pokonają. Przyjęliśmy taką taktykę, jako że wyprawa eventowa zastała się w miejscu, a nam również zależy na zakończeniu tego wszystkiego.

  • Ochotnicy, którzy się zgłoszą otrzymają atrakcyjniejsze nagrody od uczestników wyprawy,
  • Jednocześnie uczestnik wyprawy nie może zgłosić się tą samą postacią na ochotnika tegoż ruszenia zbrojnego (jako że nie wszyscy uczestnicy z chwilą napisania tego posta byli nieaktywni, kara nie dotyczy tych, którzy są aktywni w tym momencie),
  • Postać biorąca udział musi być co najmniej dorosła,
  • Ilość postów nie ma znaczenia,
  • Im większy wkład, tym lepsza nagroda,
  • Nagrody zostaną przydzielone na podstawie KP, rang oraz preferencji użytkowników.


Cele mam nadzieję, że są jasne, jednak je napomnę:


  • Pokonanie A'lel,
  • Odzyskanie słońca,
  • Przywrócenie pokoju i religijnej tradycji do Krainy.

Ruszenie będzie polegało na zaatakowaniu A'lel i skłonieniu do poddania się. Będzie to walka, wielu na jednego. O ilości zadanych obrażeń będę decydowała ja (pisząc jako A'lel, obiektywnie) na podstawie długości posta, sposobu jego napisania i jak bardzo jest rozbudowany. Jeśli słowa przez was napisane będą niejasne albo też atak będzie niemożliwy dla wilka o randze "Dorosły", zostanie wpis zignorowany.

A oto teraz możliwe nagrody! :


  • 100 kości gwarantowane,
  • Pióro ze skrzydła A'lel, dla każdego, które daje +10 do HP,
  • Dla każdego atrybut związany z rangą postaci (jeżeli postać ma rangę podstawową, atrybut zostanie uzgodniony przez PW),
  • Odłamek portalu do pałacu bogów, dany tym najodważniejszym daje bonus +5 do siły,
  • Dodatkowy atrybut, silniejszy, dla tych najsprytniejszych,
  • Dla śmiałka, który wykazał się najlepiej ze wszystkich; skrzydła bądź też amulet dający niewidzialność raz w tygodniu - do wyboru, do koloru!,
  • A dla drugiego śmiałka, który był niemalże równy temu najlepszemu; ranga przyznana od razu, bez wglądu na ilość postów! Ranga ta będzie z rodzaju rang prostych.


Lista ochotników (nieograniczona):
- Lea,
- Eto,
- Tempus,
- Lucifero,
- Kein,
- Arya,
- Noish,
- Morrigan,
- Tsubaki,
- ...
Lea
Latający Doświadczony Lekarz

Lea


Female Liczba postów : 496
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Zgłaszam Leośkę. Ma doświadczenie w sporach z niesfornymi bogami xd
Nagi
Młode

Nagi


Male Liczba postów : 140
Wiek : 30

     
To ja zgłaszam Eto, niech się trochę rozerwie ;3
Tempus
Lekarz

Tempus


Male Liczba postów : 262
Wiek : 26
Skąd : Kraina Czasu

     
Om...może nie jako wojownik, ale majsterkowicz, saper czy kto tam by mógł z niego być xD Na pewno jest chętny do pomocy c:
Lucifero
Dorosły

Lucifero


Male Liczba postów : 107

     
Zgłaszam mojego Lucifera c:
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Czas w końcu sprawdzić jego umiejętności :v
Kein like always.
Aly Azzyil
Młode

Aly Azzyil


Female Liczba postów : 54
Skąd : Z krainy Słodyczy

     
Zgłaszam Aryę! Muszę ją trochę pomęczyć xD
Abbey
Hybryda

Abbey


Female Liczba postów : 254
Skąd : skądinąd

     
Ja zgłoszę Noisha, a Wy mi uwierzycie, że będę odpisywać w miarę często. A jak nie, to proszę mnie wykopać.
Selwa
Dorosły

Selwa


Female Liczba postów : 277
Skąd : Okolice Lublina

     
Mogę sobie Morrigana zgłosić ?
Tsubaki
Dorosły

Tsubaki


Liczba postów : 62

     
A co mi tam. Emer, znaczy Tsubaki zgłaszam.
A'lel
Bóg Nocy

A'lel


Male Liczba postów : 68

     
ZAPISY ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

Jutro założę temat, w którym to rozpocznie się rozgrywka. Link zostanie podany w tym temacie oraz rozesłany po PW. Kolejka nie zobowiązuje, jednak do odpisu A'lel czekamy aż wszyscy się odezwą. Jeżeli ktoś dzień/półtora się nie odezwie - MG pisze posta.
A'lel
Bóg Nocy

A'lel


Male Liczba postów : 68

     
LINK DO WYDARZENIA:
A'lel
Bóg Nocy

A'lel


Male Liczba postów : 68

     
WYNIKI:

A więc moi drodzy czas wreszcie rozstrzygnąć tenże event.

    NAJODWAŻNIEJSZY

    • Kein

    NAJSPRYTNIEJSZY

    • Lucifero

    NAJLEPSZY

    • Arya Aemon

    NIEMALŻE RÓWNY

    • Noish

Pozostali uczestnicy otrzymają podstawowy "zestaw" nagród. Gratulacje zwycięzcom!
Sponsored content