Po przerwie czas nawiązać nowe znajomości

Kasai Kiro
Młode

Kasai Kiro


Male Liczba postów : 385

     
Witajcie nowi i starzy z forumowych zakamarków ~
Ze względu na chęć powrotu wróciłam, ze względu na chęć popisania - piszę. Tyle, że nie za bardzo mam z kim :'3 Ktoś pomoże mi wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji? XD

Mam wolne cztery postacie i każdą mogę pisać z 2 osobami - regularnie. Jak ktoś będzie chciał zakończyć spotkanie to niech wymyśli jakąś prostą wymówkę i ucieka - nie będę trzymać na siłę, najwyżej spotkamy się później ;3
Raczej nie szukam wrogów, a jak już to słownych - nie mam jakoś ochoty wdawać się teraz w bójki ^^" W sumie - rzadko kiedy mam na to ochotę XD

Ale dobra, żeby się nie rozpisywać przejdę już do przedstawienia wilczków i poszukiwanych relacji ~

1. Kankami - Szalona wadera, trochę dzikuska, ponad normę otwarta i przyjazna: nigdy się nie obraża i potrafi uczepić się kogoś jak pułapka mysiego ogona. Uwielbia przygody, ryzyko i dobrą zabawę.
Szukam przede wszystkim:
- Wszystkich, którzy zniosą jej towarzystwo i nie dadzą jej po mordzie jak będzie nachalna (albo dadzą lekko).
- Znajomych, którzy chcieliby trochę się z nią rozerwać ~
Zaczęte ~

2. Kasai Kiro - Mały, zadziorny wilczek, z wielkim ego uważający się za przyszłego pana wszechświata. Lubi zaczepiać starszych i wdawać się w bójki, ale takie typowo szczenięce.
Szukam:
- Osób wyrozumiałych
- Dzieciaków i dorastających (od rywali przez znajomych po kumpli)
Zaczęte ~

3. Meitiana - Wilkopies z gór. Dosyć poważna i dojrzała wadera stabilna emocjonalnie. Z moich postaci ona jedyna naprawdę umie się bić i komuś pomóc.
Szukam:
- Kogoś kto jest w potrzebie
- Kogokolwiek kto by spróbował ją z lekka rozruszać XD

4. Risu - Grzeczny i miły młodzieniec lubiący przebywać w grupie.
Chętnie wepchnęłabym go do już rozpoczętej fabuły lub zapoznała z jakimiś młodymi osobami. Może też pójść na wyprawę!
Blaizekein

Blaizekein


Liczba postów : 17

     
Jaaa chce z kimkolwiek będziesz chciał, obojętnie mi to bo ja też muszę ruszyć
Kankami
Dorosły

Kankami


Female Liczba postów : 324

     
A więc proponuję Meitianę! Ona to ma szczęście do smoków...
Zacznij Ty, potem tylko powiedz gdzie... chyba, że wolisz żebym ja zaczęła, ale przyznaję, że chwilowo nie mam pomysłów na zaczynanie (dopiero co zrobiłam dwa odpisy i jeszcze jeden mnie czeka, więc potrzebuję chwili przerwy XD). Oczywiście odpiszę Ci szybko - byle bym nie musiała zaczynać ~
Znaczy tak teraz mówię, ale jak mnie najdzie, a Ty jeszcze nie napiszesz posta, to się kopnę i sama to zrobię bez ostrzeżenia XD
Blaizekein

Blaizekein


Liczba postów : 17

     
Ok to ja jutro gdzieś napiszę i dam tutaj linka
Blaizekein

Blaizekein


Liczba postów : 17

     
https://wilki94.forumpolish.com/t86p40-jezioro-lobis#27445
Sponsored content