Forumowy Off

Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Biegnie, biegnie i się wywaliła
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Nighti napisał:Hehe, nudno mi. Co robić?

Poucz się. Jest tyle ciekawych rzeczy, których możesz się nauczyć.
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Boże, za oknem upał, a mnie tak cholernie zimno ;x
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Noish ja już mam po dziurki w nosie nauki. Dziś3 sprawdziany miałam.Amiru nie jesteś sama. U mnie też zimno. Temperatura taka że się nieździwie jak pare płatków śniegu zleci. -5
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Nighti,. co Ty wiesz o nadmiarze nauki... Chętnie się z Tobą zamienię.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Nie dzięki, chyba że umiesz poprawić 3 z histori, o ile 2 nie będzie. Jakiś czas temu to było zagrożenie a teraz już nie na szczęście
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Podaj rozdział, co po prostu bierzesz z histy, bo ja mam dobrą ocenę :3
Amiru
Latający Wilk

Amiru


Female Liczba postów : 884

     http://kamilejszon.fbl.pl
Z materiału z podstawówki i gimnazjum sądzę, że byłabym w stanie poprawić każdą ocenę na piątkę, także luz . Jak poprawisz za mnie kolokwium na 75 zagadnień, na które kułam kilka dni, poprawić z dst na db bdę Cię po nogach całować. Teorie zmian społecznych. Historia tutaj wymięka.

Treba się cały rok uczyć, a nie w czerwcu na oceny narzekać

edit: mwahaha. Ten stary dziad nie dość, że ledwo chodzi, to ładuje mi tylko połowę strony. Niczego poniżej Off'a nie widzę. Ech.
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Nighti napisał:Noish ja już mam po dziurki w nosie nauki. Dziś3 sprawdziany miałam.

Nauka to niekoniecznie kucie na sprawdzian. To też wyjście do muzeum, rzucająca wyzwanie tokowi myślenia książka, rozmowa z kimś na temat wspólnych zainteresowań. Acz kucie też. Ewentualnie nauka innymi sposobami (skojarzenia, notatki, drzewka myśli). Mój konik.
Mnie nauka uspokaja, a odpoczynek wręcz stresuje. Chociaż matura brzmi strasznie, a studia jeszcze straszniej. Aż się od razu zabieram za przygotowania, hehe.

Ami, będziesz ze mnie dumna? Chyba dostanę niedługo pierwszą pracę. Muszę się pochwalić, oj no, muszę, za dużo podekscytowania.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Mam2 wojnę światową do poprawy, a ten temat za dobrze mi nie idzie. Muzeum? Nigdy, książka? Ja czytam lektóry na przymus i maksymalnie 3 książki w ciągu roku. Rozmowa? Nie mam zainteresowań, nie posiadam hobbyniestety. Jak można bać się natury? Teraz okej wyjdą na powierznie pająki, jaszczurki, węże i inne robaki. Ale tego mało kto się boi... Ja należe do tych którzy niecierpią pająków. Za to kocham jaszczurki i węże. Dalejcodo natury...nigdy nie skakałeś\łaś po drzewach? Albo nie waliłaś\łeś się w wysokiej trawie
Abbey
Hybryda

Abbey


Female Liczba postów : 254
Skąd : skądinąd

     
Chyba że faktycznie nie lubisz, to wtedy rozumiem i nie namawiam dalej.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Noish napisał:Ami, będziesz ze mnie dumna? Chyba dostanę niedługo pierwszą pracę. Muszę się pochwalić, oj no, muszę, za dużo podekscytowania.
O tak, ciocia Tasia jest z Ciebie bardzo dumna! Jakaż to praca?

Nighti napisał:[...] Ja należe do tych którzy niecierpią pająków. Za to kocham jaszczurki i węże.
Oj tak, pająków się panicznie boję - palpitacje serca i duszności. Dlatego byłam z siebie bardzo dumna, kiedy żyłam w symbiozie z pająkiem pod oknem: on dawał mi poczucie dumy, że pokonuję lęk, ja jemu dostarczałam świeżych much. A węża zawsze chciałam mieć... Uwielbiam! Kiedyś sobie kupię. Narzeczony mógł mieć za friko zbożowego, ale teściowa nie wyraziła zgody. Jedyne, co mnie boli, to to, że nie byłabym w stanie karmić węża... Żywe myszki? weź to człowieku rzuć na pożarcie :c

Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Ambitna, ha. Będę walczyć z tabelami i odsyłać poprawione czy wypełnione. Cóż, niestety tylko na to mogę sobie pozwolić obecnie i raczej innej fuchy nikt mi nie da bez odpowiednich znajomości.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Zawsze mogłaś pracować w telemarketingu i wciskać ludziom to, czego im wcale nie potrzeba. Z dwojga złego - wolę tabele!
Noish
Dorosły

Noish


Male Liczba postów : 440
Skąd : z Marsa

     
Nie narzekałabym na coś fizycznego czy inne cuda (tylko tata by narzekał), ale pracownik z niecałymi piętnastoma rokami na karku to chyba nie marzenie każdego pracodawcy.
Gehenna
Demoniczny Łowca

Gehenna


Female Liczba postów : 241
Wiek : 32

     
A dziwisz się? Skoro to takie jakby, hmm.. wbrew prawu X D
Ach, życie na krawędzi. Poczuj się jak przestępca.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Ja nie muszę, w moich żyłach płynie zło. No może nie w moich ale w żyłach mego kuzyna napewno. Nauczyciele się go boją. A żw rodzina to mnie też. I za to pani od historii mnie nie lubi. Jej. Ciężkie życie...albo nie xd
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Mnie nikt nie lubi i nie kocha - tak sądzi moja siostra ( ̄^ ̄)
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Ja cie lubie
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Pewnie tylko przez internet, jak to zwykle bywa. W rzeczywistości jestem potworem i to zuuuym (,,#゚Д゚)
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Nie mów tak. Ja bym cie polubiła tylko pewnie nie działało by to w dwie strony. Jestem klasowym, co ja mówię- szkolnym postrachem! Jestem w 6 klasie a 2 gimnazjum przedemną ucieka. W dodatku przydał by mi się jakiś kumpel bo ja posiadam tylko wrogów. Życie, ostatnio chłopacy przygotowali na mnie atak i mam dwie rany jedną na policzku drugą na skroni. Ta na policzku już prawie znikła a ta na skroni zaczyna przypominać bliznę. Po za tym wczoraj miałam fioletowe oko. Znowu zmasowany atak...ale no cóż, nadal się mnie boją. Teraz jeszcze bardziej bo im oddałam. Niektórym w brzuch, walnąć kimś o krzesło albo stół, w najgorszym razie przycisnąć do ściany z ręją na gardle. I konoec. Spokój na tydzień, może dwa, trzy. To zależy od ich chumpru i mojegp chumoru
Taimi
Dorosły

Taimi


Female Liczba postów : 303
Wiek : 27

     
O kurczę, jak dawno mnie nie było...
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Czytałam twoją hostorię i niektóre posty. Jesteś bardzo ciekawą waderą
Zero
Dorosły

Zero


Male Liczba postów : 36

     
Nie wiem, czy nie powinnam zacząć się bać? X D
/ Taimi.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Nie no, może chcesz popisać?
Sponsored content