Forumowy Off

Bart
Dorosły

Bart


Male Liczba postów : 220

     
W sumie chętnie, dawno Taimi nie pisałam. Zaczniesz gdzieś? Przez ten czas ogarnę postaci, mam ich chyba z sześć, chwilę mnie nie było... Trzeba się pologować, posprawdzać czy jeszcze żyją. W sumie fabuła z Taimi nawet bardziej by mi lezała niż z Hadesem (który też jest mój).
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
No to dobra, tylko miejsce zwolnię. Daj mi 5 minut i może z obiema postaciami będę mogła pisać
Melvine
Dorosły

Melvine


Liczba postów : 217
Wiek : 27

     
okej
/ Taimi
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Więc jedno miejsce już mam a nad drugim pracóję.
Bart
Dorosły

Bart


Male Liczba postów : 220

     
To zacznij proszę i podaj link na konto Taimi, to ją przyprowadzę. Na razie muszę jeszcze ogarnąć coś w banku kości i jestem wolna
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
To może trochę potrwać bo mam dużo na głowie. Prawie cały czas ktoś odpisuje w tematach gdzie jestem. Dochodzą nowe postaci do tematów i wszystko się zmoienia. Muszę to ogarnąć a potwm ci wyślę
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Ja trzymam się z najsilniejszą osóbką w klasie, ale jak dobywam miecza na W-F-ie, zaczyna się mnie bać. W sumie - nie dziwię się jej, bo nauczyciela mocno uderzyłam w rękę tym mieczem (a raczej pałką xd). W sumie potrafię być psychopatyczna, bo np. inne rozwiązanie Romea i Julii: Romeo podpala dom Kapulettich. Lacie jest moim zwierciadłem
Ale nie no, zawsze jestem w stanie komuś oddać. Moja masa, która wynosi ?? kg, powoduje, że taranuję jak byk! Szczególnie wychudzielce, które ważą po 30-47 kg nie mogą dać ze mną rady, a ja je na baranka noszę.
Riven
Dorosły

Riven


Male Liczba postów : 68

     
Jak dobrze byc leniwym i schorowanym.
Alastair
Latający Wilk

Alastair


Male Liczba postów : 1186

     http://kamilejszon.fbl.pl
Ja obecnie jestem tylko leniwa. :3
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Ja się niemam z kim trzymać. W sęsie z silniejszą koleżanką. Tylko jeden kolega jest ode mnie silniejszy. Jednak kiedy się wściekam to ucieka. W dodatku on teraz odchodzi z mojej klasy.
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
A ja się kłócę z nią i kłócę >.<
Prawdę mówiąc - nienawidzę mojej klasy. Przeciwnej bardziej.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Ja niektórych też nie lubię gości
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Ale ja całej klasy. Normalnie jak będzie temat o układzie rozrodczym na biologii, dziewczyny wszystkie zaczną się śmiać z rysunków w podręczniku (╯ ̄Д ̄)╯╘═╛.
Wheat
Latający Artysta Malarz

Wheat


Female Liczba postów : 984
Skąd : Z probówki.

     http://wheatpodlaska.deviantart.com
Brak komputera pozwala mi z jednej strony skupić się na moim ukochanym rysowaniu. Z drugiej jednak - uniemożliwia mi publikowanie moich rysunków, co mnie ociupinę boli. No i nie mogę używać tabletu.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Współczuję. Mi wszystko pier.......ło i dopiero dziś mam tablet. Jednak komp pewnie za tydzień dopiero dostanę. Eh
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Mi wszystko się zepsuło. Jestem a społeczna. Pod koniec roku straciłam najlepszą przyjaciółkę, bo przegrał się jej mózg. Tylko oceny są dobre.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Oceny są okej. Koleżanka wrobiła mnie w chelenga( nwm jak się pisze) boso przez las i w sobote chcemy nagrać jak boso biegniemy przez las. Ciekawe
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Według mnie nie warto narażać swojego zdrowia tylko dla filmiku. Znając życie, jak coś się stanie, np. nadepniesz na rozbite szkło lub metalowy pręt, tamta ucieknie. Ale to jest me zdanie
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Z jednej strony potwierdzam powyższą wypowiedź. Z drugiej jednak... Nieee, jednak po prostu się zgadzam.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Heh, trudno. Napewno będzie ciekawie. Spodziewam się paru krzyków, trochę przekleństw a potem zasłużony odpoczynek. Hehe, tydzień po tem robimy cheleng z pizzą. Ciekawe czy da się to zjeść...
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
A to jest akurat pewne XD

Btw. zapomniałem to kiedyś wrzucić więc wrzucam teraz:

Forumowy Off - Page 24 XD_zpsnwpjghs5
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Kein - XD. To Ty zrobiłeś?
Komputer mi padł, a raczej system.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
o boże, hahaha

WAKACJE

Hades
Dorosły

Hades


Male Liczba postów : 182
Wiek : 27

     
Ano, najwyższa pora. Aż szkoda, że tak szybko zlecą. ;D
Lacie
Wieczny Dzieciak

Lacie


Female Liczba postów : 805

     
Wolałabym szkołę.
Sponsored content