Rozkładam karty...

Gość
Gość




     
A więc - jeśli ktokolwiek ma ochotę poznać Fantasme... to ja wchodzę we wszystko, co zaproponujecie. Wolna amerykanka!
Kuvirha
Dorosły

Kuvirha


Female Liczba postów : 190

     
Jak zakończę gdzieś fabułę, to mogę ci zaproponować Kuvirhę. |D Na wroga, jeśli nie masz nic przeciwko. xd Ale jeśli chcesz teraz, to mogę opuścić jedno miejsce, gdzie mam zastój. :3
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Karmel (obecnie Travis) chętnie pozna swoją przyszłość. I pana Fantasme też.
Gość
Gość




     
Kiedy i gdzie? x] Bo ja mam wolne aktualnie i mogę swobodnie wpaść. Znaczy... wejść gdzieś ._.
Kuvirha
Dorosły

Kuvirha


Female Liczba postów : 190

     
https://wilki94.forumpolish.com/t832p40-wodospad-tysiaca-szeptow#20580 Wbijaj xd
Gość
Gość




     
A to wbiję, jak zapraszają.
Shathow
Dowódca Wojowników
Przedsiębiorca

Shathow


Female Liczba postów : 643
Wiek : 25
Skąd : Mała wieś pod Warszawą

     
Wbij gdziekolwiek, rzuć we mnie linkiem, wyślę tam Tavisomortimerokarmelka.
Gość
Gość




     
A to linkiem rzuciła już koleżanka wyżej. Wbijaj, chętnie przyjmiemy x]
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Mogłabym popisać. Mam wolne miejsce i z chęcią popiszę. Tylko gdzie? Mogę być przyjaciółką, znajomą, wrogiem, ale partnera już mam...daj linka i wchodzę
Gość
Gość




     
Wiesz, ja nie przepadam za bilokacją, więc będę siedział tylko w jednym miejscu w jednej chwili. ALE, jak chcesz wbić... to ja Ci nie bronię, nie wiem tylko, jak pozostałe dwie moje towarzyszki, bo już trochę tłoczno nam tam.
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Spokojnie, nie zajmę aż tyle miejsca:)
Gość
Gość




     
Hehe xD No dobra, zaufam!
Nighti
Dojrzewający

Nighti


Female Liczba postów : 925
Wiek : 22
Skąd : z dna piekieł

     
Okej, już jestem. Możemy pisać. Mam nadzieję że inni nie zareagują źle na moją postać
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 23
Skąd : Severynia

     
Co zaproponujesz mnie, panie flirciarzu? C:
Gość
Gość




     
Porwanie z molestowaniem, zamknięcie w piwnicy, zrobienie Ci dzieci i zrobienie tym dzieciom następnych dzieci ._.

Albo... po prostu się spotkać i zobaczyć xD
Marano
Latający Lekarz



Female Liczba postów : 803
Wiek : 23
Skąd : Severynia

     
Preferuję opcję numer dwa. XD
Poczekasz aż zwolni mi się jedno miejsce?
Gość
Gość




     
Jasne. Sam mam wolne dwa miejsca, chociaż nie przepadam za bilokacją... ale czasem można się skusić ._.
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/

    Rozkładam karty...
    ...i widzę, że dostajesz bana!
    (musiałam)


No a więc czas najwyższy zakończyć tą dziecinadę i myślę, że jest tutaj sporo osób, które poprą mnie w mojej decyzji... Ponieważ jesteś typem człowieka, który się nie zmieni i generalnie grochem o ścianę a więc po co sobie ręce dalej tym brudzić, niszczyć reputację forum i inne tego typu.

  1. Zacznijmy od oczerniania mnie i Keina. Tutaj pojechałeś po bandzie wyzywając mnie w ogóle mnie nie znając, a jak sami się przekonacie, starałam się być miła wobec tego człowieka. A poniżej przedstawiam też dowód, że chciałam się z nim dogadać... W późniejszych rozmowach już były tylko kłótnie. Napisałam do Ciebie jako że nazwałeś mnie "głupią pizdą" czy jakoś tak, dlatego że narzuciliśmy ograniczenia na ulepszenia Twojej postaci.
    Dowody:
    1
    2
    klik
  2. Teraz przedstawię jak to się pięknie wobec Tahi zwracałeś i jak nie docierały do Ciebie jej argumenty. Screeny podesłała nam ona.
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  3. A to jeszcze nie koniec! Teraz pokażę jak to czytasz z "magicznej talii kart", co zbytnio dozwolone nie jest... A raczej, nie uzyskałeś na to zgody.
    klik
  4. Punkt finalny... Shout Box! Tutaj też popis dałeś, parę screenów:
    1 2 3 4 5
Lee
Łowca

Lee


Male Liczba postów : 567
Wiek : 26

     http://theblackstarwolf.deviantart.com/
klik
A tu taki mały dodatek i pragnę dodać: nie, nie jestem furry i nie rozumiem czemu Fantasme tak sądzi. :'D
A groźby karalne.
Sponsored content