Wielki powrót!

Salome
Szpieg

Salome


Female Liczba postów : 102
Skąd : Monsunowe Wybrzeża

     
Tak... Postanowiłam znowu zawitać na forum.
Tylko tym razem zostanę na  dłużej.
Na wstępie chciałam przeprosić wszystkich. Tym którym blokowałam fabułę, albo polowanie jako MG.
Ale dzięki jednej z userów, ponownie uwierzyłam w siebie i... oto jestem. Pewnie to czytasz, a więc... dziękuje.

Dobrze, zagęszczając. Potrzebuję osób które byłyby chętne poznać się z moimi postaciami:

Salome:
   • Wroga. Taaak. A więc, nie ważne dla mnie czy to będzie samiec czy samica. Ważne raczej jest to, że od początku z Salome się nie polubią (ogólnie mówiąc). Jakieś docinki, wyzwiska, zaczepki, po pewnym czasie, może jakaś walka? Nah!
   • Przylepy. Szczeniaka, który będzie pajał do niej podziwem i szacunkiem. Chciałby poznać jej tajniki jej "zawodu", a może też w przyszłości zostać takim jak ona. Płeć nie ma znaczenia.
   • Adoratorki. Salome jest waderą biseksualną. Miała, co prawda, bliższe relacje z Alfą watahy Ognia, ale dobrze by było czuć się adorowaną ze strony jakiejś wilczycy.
Salome lubi być pożądana, a więc będzie to idealne urozmaicenie fabuły.


Xerri:
   • Towarzysza treningów. Jako wojowniczka musi być w bardzo dobrej formie. Psychicznej jak i fizycznej. Nie jest "odludkiem", a więc lubi przebywać w towarzystwie.
W kwestii treningów jest tak samo. Według niej lepiej trenować z kimś, niż samej. Razem doskonalić swój fach, czy po prostu kogoś potrenować nieoficjalnie, przy tym samemu ćwiczyć.
Może być to postać, która w przyszłości będzie chciała zostać wojownikiem, albo po prostu trenować. Płeć nie ma znaczenia.

   • Niepoprawnego adoratora. Xerri całkiem nie pociągają samce. Ale ciekawie by było, gdyby znalazł się jakiś podrywacz, który nie dopuszczał do siebie wiadomości iż Xerri woli samice.
Podrywał by ją, zaczepiał, dawał jakieś oznaki swojej miłości do Wojowniczki.
Nie zrażały by go, jej chłodne upominania, czy jawnie okazywana niechęć.

   • Przylepy. Tak samo jak w przypadku Salome.

Aeneas:
   • Cioci/Wujka Dobrej Rady. Kogoś do kogo malec mógłby przybiec z jakimkolwiek pytaniem, przekonany, że na pewno dostanie na nie odpowiedź.
Kogoś kto robiłby mu za opiekuna/część rodziny. Szczeniak bardzo by się do tej postaci przywiązał.

   • Towarzyszki zabaw/Przyjaciel Aen jak każdy szczeniak, uwielbia się bawić. Ale nudno jest, gdy nie ma nikogo do wspólnego spędzenia czasu. Wiec szukam dla niego postaci, która zostanie jej przyjacielem.

A więc... Ktoś coś?
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Wielki powrót! 285233_rh9cy2igt3nsfalq6vxw4k0e158mzd7pbjou
Do Aeneasa pasowałaby Ongaku, gdyż jest radosną i miłą istotką, która odpowiada na wszelakie pytania związane. Myślę, że pasowałaby w roli psychologa kogoś, kto pociesza, służy dobrą radą. Warto dodać, że Jiyuu bardzo lubi szczeniaki, więc może ta rola będzie dla niej idealna? Nie oszukujmy się, po prostu chcę, aby muzyczka utworzyła jakąś silną więź, pomagała. Więc jak?
Tylko jest jeden problem, albowiem mam zajęte wszystkie miejsca:
- Piwna Nuta,
- Polowanie,
- Wodospad Snów,
Więc jeżeli nie chcesz czekać czy cuś, to pisaj tutaj. Nie obrażę się ani nic, tylko mam chwilowy zastój w fabule.
Pozdrawiam serdecznie, Ongaku Jiyuu.
Salome
Szpieg

Salome


Female Liczba postów : 102
Skąd : Monsunowe Wybrzeża

     
Rozczulił mnie gif, który dodałaś do odpowiedzi.
A więc, bardzo chętnie wyślę gdzieś gdzie jesteś, mojego Ananaska.
Najpewniej pojawię się nad Wodospadem Snów.
Oczekuj mnie tam.
Harmou
Młode

Harmou


Male Liczba postów : 80
Wiek : 24
Skąd : Okolice Lublina

     
To może Harmou na przyjaciela dla Aenasa?
Aeneas
Młode

Aeneas


Male Liczba postów : 73

     
Dobrze! Bardzo chętnie.
W takim razie... wybierz miejsce, a się tam zjawię.
Ayakashi
Młode

Ayakashi


Liczba postów : 63

     
Przylepa dla Xerri?
Jak coś zapraszam tu: https://wilki94.forumpolish.com/t631p100-zakazana-czesc-lasu#24432
Yakamashii od daaawna nie ma, tak więc i tak miałam się stamtąd ewakuować. Chyba, że wolisz inne miejsce, to się Ayakashi'ego stamtąd wyprowadzi - żaden kłopot.
Xerri
Wojownik

Xerri


Female Liczba postów : 72

     
Dobrze w takim razie się tam udam.
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
Może Keinu na towarzysza treningów dla Xerri? Przyda mi się jakiś powrót na fabułę i próbę rozkręcenia się xd
Jeśli chcesz oczywiście.
Abbey
Hybryda

Abbey


Female Liczba postów : 254
Skąd : skądinąd

     
Cóż, jako że właśnie odzyskałam mojego najdroższego Marleya i chcę mu zapewnić szczęśliwy przebyt, sprzedałabym go na Wujka Dobrą Radę. To nie koniec tej cudownej oferty! Jeszcze mogę dorzucić Condesce na wroga Salome, tylko podejrzewam, że Conny musiałaby zostać czymś - nawet niepozornym i nieświadomym - sprowokowana. Oddaje sprawę w Twoje ręce, niezawisły sądzie. ^^
Xerri
Wojownik

Xerri


Female Liczba postów : 72

     
Kein - Tak! TAK! Bardzo chętnie. To wybierz miejsce, żeby Xerri i Kein mogli się poznać.

Abbey - Obie opcje bardzo mi się podobają. To... miejsce?
Kejn
Latający Doświadczony Łowca

Kejn


Male Liczba postów : 2064
Wiek : 25

     
https://wilki94.forumpolish.com/t67-arena-treningowa-dostepna-dla-wojownikow-i-rekrutow#25681

łapaj ;d
Harmou
Młode

Harmou


Male Liczba postów : 80
Wiek : 24
Skąd : Okolice Lublina

     
https://wilki94.forumpolish.com/t980-wyspa-zlota

Przepraszam ze teraz ale Harmou jest tutaj i czeka :3
Aeneas
Młode

Aeneas


Male Liczba postów : 73

     
Harmou - A mogło by nasze spotkanie odbyć się w innym miejscu ? Jeśli to oczywiście nie problem? Nie chciałabym wbijać się w fabułę, a zacząć w zupełnie innym miejscu.
Marley
Dorosły

Marley


Male Liczba postów : 35

     
Proszę bardzo, T U masz Marleya.
Sponsored content