"You can run but you can't hide."

Yakamashii
Młode

Yakamashii


Female Liczba postów : 220
Wiek : 27
Skąd : Szczecin

     
Tak od przynajmniej trzech minut siedzę, wpatruję się w monitor i zastanawiam się co konkretnie napisać. Nic nie przychodzi mi do głowy, a przynajmniej nic co posiadałoby jakiś właściwy sens bądź nadawałoby się jako wstęp w tym dziale do tego tematu. Dlatego oszczędzę sobie jakiś długich wypowiedzi, tego co, jak, dlaczego, że sesja się kończy, że jakiś nowy rok, że nowy zapas weny i energii czy że idzie wiosna.

Poszukuję istot chętnych do pisania i zapoznania się z moją maleńką Puchatą. Yakamashii to mała, futrzana kulka, pełna ciekawości i szczenięcego optymizmu, która już swój czas w Krainie siedzi. Zresztą wszystko jest --> TUTAJ. Nie mam specjalnych wymagań, w zasadzie nie mam żadnych wymagań. Po prostu chciałabym zw pozwolić jej znaleźć się w fabule.

Dodatkowo chciałabym wprowadzić moją drugą postać do fabuły, tchnąć w nią życie. Dokładniej chodzi mi o dorastającą wilczycę Marquise, której Karta Postaci póki co czeka na akceptację lub wprowadzenie poprawek, link wkleję później. I tutaj chodzi mi o konkretną osobę, która będzie tą pierwszą spotkaną w Krainie, której diamentowa będzie mogła zaufać (bądź tak będzie się jej wydawało - przebieg dalszej fabuły im bardziej urozmaicony tym lepiej! czyli może być to zarówno postać pozytywna, jak i negatywna ]:>), która trochę ją oprowadzi, powie co i jak, i inne takie.

Ufff.. jakoś poszło, może trochę chaotycznie, ale najważniejsze, że przekaz jest dość jasny i logiczny! :3
Kasai Kiro
Młode

Kasai Kiro


Male Liczba postów : 385

     
Oj oj - czekaj, Yashii to się niedługo Kiruś zajmie >3 Możesz też wpaść na Górę Przeznaczenia - tam młody jest wraz z Aly i Igniseą, a pogawędka dopiero się zaczęła ~

Co do drugiej postaci to też mam propozycję jeśli jesteś chętna - mojego Risu. Jest to młodociany, przyjazny wilczek, uciekinier z rezerwatu x3 Tylko, że on akurat kompletnie nic nie wie o tej krainie XD No - tyle ile się sam przespacerował. Mimo wszystko fajniej by było dowiadywać się czegoś we dwójkę x3 Risiak jest przyjaznym włóczykijem, lubi podróże i inne istoty i myślę, że mogliby się dogadać ~
KP Risu

Napisz jeżeli Ci odpowiada, a ja zwolnię miejsce w fabule Kiro x3
Ongaku Jiyuu
Dojrzewający
Przedsiębiorca

Ongaku Jiyuu


Female Liczba postów : 795
Skąd : Jak to skąd? Od mentora!

     
Yeeeeey, kolejna osoba, z która popiszę!

Jak chcesz to wbijaj tutaj:
Tsu - *klik*
Folle - *klik*

Zuki wie coś na temat Krainy trochę, jak chcesz to mogę jeszcze wbić moją OnJu, a ta już wie o wiele więcej :3.
Marquise
Dojrzewający

Marquise


Female Liczba postów : 23
Skąd : Szczecin

     
Yashii już pojawiła się w Górze Przeznaczenia :3
Co do Risu, masz kompletną rację, będzie raźniej, niech więc sobie radzą młodociani sami - PROSZĘ BARDZO ;3

Wieczorem natomiast wstąpię do Zukiego, jako, że teraz muszę wygramolić się z łóżka i pędzić jako pomoc w organizowaniu pierwszych urodzin siostry c:
Winter
Dorosły

Winter


Male Liczba postów : 120
Wiek : 23

     
Mogę ci gdzieś Zimówkę wcisnąć, jeśli chcesz. Leń z niego, ale dogadać się da z nim. xd
Marquise
Dojrzewający

Marquise


Female Liczba postów : 23
Skąd : Szczecin

     
Jak najbardziej i jak najchętniej! :3
Jakbyś mogła w takim razie gdzieś napisać i podesłać link, to byłabym wielce wdzięczna c:
Natsu
Młode

Natsu


Male Liczba postów : 142

     
Kej, jak gdzies napisze, to podesle ci linka tu w temacie. :3
Winter
Dorosły

Winter


Male Liczba postów : 120
Wiek : 23

     
https://wilki94.forumpolish.com/t982-pustynia-niejednej-twarzy#28288
Zapraszam :3
Sponsored content